Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(mammka @ 2009 09 09, 08:52)
Gal kuri papasakos apie 3 grupes aukletojas??
Vaikas eina jau antri metai,o verkia kaip eidamas pirma diena  unsure.gif .Kiek klausiu vaikai nesimusa.Aukletojos tai geros,tai blogos  unsure.gif .....


Labai puikios aukletojos... Tik vaikuciam sunku ju labai daug prigrustos visos grupes pilnumoj...jie ir pavargsta nuo triuksmo kai priprate namuciuose ramiai sau sedet ir karaliais but tongue.gif maniske irgi greitai keliaus dabar nori o va kaip reikes...nezinia. Bet 3gr aukletojas gerai zinau tikrai abi labai geros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2009 09 16, 09:20)
i 4 - peliuku ax.gif

Maniškiui buvo kritus į akį viena iš auklėtojų šios grupės lotuliukas.gif lotuliukas.gif .

QUOTE(meja1 @ 2009 09 16, 23:23)
Labai puikios aukletojos... Tik vaikuciam sunku ju labai daug prigrustos visos grupes pilnumoj...jie ir pavargsta nuo triuksmo kai priprate namuciuose ramiai sau sedet ir karaliais but  tongue.gif  maniske irgi greitai keliaus dabar nori o va kaip reikes...nezinia. Bet 3gr aukletojas gerai zinau tikrai abi labai geros  thumbup.gif

Na,man irgi jos visai neblogos. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif ,na uzrasiau ir as saviski i si darzeli nuo rugsejo 1,sake,kad turetu papult...bus matyt kaip cia mums seksis,bet jauciu stresas didesnis bus man nei jam doh.gif
buvau uzrasius ir i ausrine,nes patogiau ,bet kai pasake,kad eiles 3 metus ,tai atsoko fantazija.idomu kuo tas darzelis toks ipatingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2009 09 24, 17:33)
sveikutes  smile.gif  ,na uzrasiau ir as saviski i si darzeli nuo rugsejo 1,sake,kad turetu papult...bus matyt kaip cia mums seksis,bet jauciu stresas didesnis bus man nei jam  doh.gif
buvau uzrasius ir i ausrine,nes patogiau ,bet kai pasake,kad eiles 3 metus ,tai atsoko fantazija.idomu kuo tas darzelis toks ipatingas  g.gif

Sitam darzelyje, jei vaikas jautrus aplinkos pokyciams, problema valgymas valgykleleje doh.gif o ne grupese, kaip kituose darzeliuose cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lemurmur @ 2009 09 25, 22:40)
Sitam darzelyje, jei vaikas jautrus aplinkos pokyciams, problema valgymas valgykleleje  doh.gif  o ne grupese, kaip kituose darzeliuose  cool.gif

na bus matyt,lyg ir napastebejom,kad butu jautrus aplinkos pokyciams...
Atsakyti
Visi jautriai reaguoja -bet ipranta. Maniske net ausis uzsidengdavo nuo triuksmo pirmom dienom,bet paskui leke be reakcijos smile.gif Mokykloj nebus taip baisu kai valgyklos minioje atsiras tongue.gif
Atsakyti
Kiekvienas vaikas skirtingai reguoja. mirksiukas.gif Mano vaikas nepriprato, doh.gif perkeliau i kita darzeli, jauciasi puikiai, nebeturim jokiu problemuciu. ax.gif O jei taip manyt kad bus lengviau mokykloj , nu nezinau, viena taip galima pripratinti, kita isgasdinti ir ilgam. Man sitas darzelis daugiau primine internata doh.gif , bet cia tik mano nuomone unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lemurmur @ 2009 09 25, 21:40)
Sitam darzelyje, jei vaikas jautrus aplinkos pokyciams, problema valgymas valgykleleje  doh.gif  o ne grupese, kaip kituose darzeliuose  cool.gif

Kiek girdėjau tai planavo ir šitame padaryti , kad grupėse valgytų g.gif


QUOTE(lemurmur @ 2009 09 30, 09:30)
Kiekvienas vaikas skirtingai reguoja.  mirksiukas.gif Mano vaikas nepriprato,  doh.gif  perkeliau i kita darzeli, jauciasi puikiai, nebeturim jokiu problemuciu.  ax.gif O jei taip manyt kad bus lengviau mokykloj  , nu nezinau, viena taip galima pripratinti, kita isgasdinti ir ilgam. Man sitas darzelis daugiau primine internata  doh.gif , bet cia tik mano nuomone  unsure.gif

Na,aš irgi tos nuomonės,kad mokykloje kažkiek lengviau bus.Darželyje vistiek savarankiškumo įgauna,išmoksta bendraut su kitais vaikais ir pan. Na,čia tik mano nuomonė rolleyes.gif

O kodėl internatą priminė mastau.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 10 01, 16:07)
Kiek girdėjau tai planavo ir  šitame padaryti , kad grupėse valgytų  g.gif
Na,aš irgi tos nuomonės,kad mokykloje kažkiek lengviau bus.Darželyje vistiek savarankiškumo įgauna,išmoksta bendraut su kitais vaikais ir pan. Na,čia tik mano nuomonė  rolleyes.gif

O kodėl internatą priminė mastau.gif ?

Nu gal as per daug paraseu blush2.gif , nereiktu sieti panikos ar blogo nusiteikimo kitoms mamytems. mirksiukas.gif
Gerai vaikuti pratinti prie ivairiu pokyciu, bet tai turi buti, viskas savu laiku, kai jis tam jau pasiruoses.. Juk dvieju metu vaikeliui nebrukam raideles skaityti-tam savas laikas, taip ir su valgymu, juk ir taip jam sunku palikus namus.. jei nematyciau kaip puikiai vaikas jauciasi kitame darzelyje, turedamas pastovu savo staleli, nesikeiciancia aplinka thumbup.gif ir prisiminimai kas buvo cia verysad.gif (net turedama savo nuomone kad tai negerai, nedrysciau argumentuoti) O tas negrazusis apibudinimas blush2.gif , gal taip pat atsitiktinumas.. bet visi buvo matuojami vienu sablonu, paklusti, nesioziuoti... (ir dar pagrasinimais nesiskusti tevam blink.gif ), reikdavo palikti apsikabina koja ir klykia. Naujoje aplinkoje yra domimasi kas ka megsta, ko bijo, kaip i ka reguoja ir kita. Smagu matyti kad vaikas jauciasi saugus ir laimingas.
Atsakyti
Ir i koki gi cia darzeli lemurmur vedate?,kur kiekvieno vaikucio individualiais poreikiais domimasi?gal namie atidarete darzeli?nes kai tiek vaikuciu grupese tai kazin ar tai imanoma g.gif o siaip teisingai mamytes raso,labai daug kas priklauso nuo pacio vaiko..jei jautrus tai ar vienam ar kitam darzeli atsiras kas nors kas netiks...valgykla puikus dalykas,vaikai pripranta prie tvarkos!o "internatas" tai visai cia ne i tema,jei nezinote to zodzio reiksmes tai ir nevartokite jo schmoll.gif pats darzelis neblogas,4 grupes aukletojos puikios o su 3 grupes aukletojom dar gerai nesusipazinome tongue.gif
Atsakyti
Pradeda man nepatikt sis darzelis .Kaip bebutu gaila jei niekas nepasikeis teks ieskotis kito ..... daug jame ir pliusu yra,aukletojos neblogos.Bet siais metais tai baisuma .Pinigus mokam,daiktus ivairiausius nesam,vaikai zaisti neturi su kuo blink.gif . Tv ziurimas per savaite maziausiai 3-4 kartus doh.gif . Ir nereik cia aiskinti,kad mokomoji medziaga . Kuo puikiausiai vaikas isaiskina kokius filmukus ziuri,kiek kartu ir kokiu metu . Vaika nuvedu - visi susodinti i kamputi ratuku jau spokso . Vaika pasiimu -vel ziuri doh.gif . Kai kuriems jau matomai atsibode tai zaidzia kazka...

Tikrai budavo- susirinkimai ,tevu klausdavo ar vedam vaikus i lauka,ar ne .Pvz tardavomes,kad rudeni iki tam tikro laikotarpio vaikai nevedami,nes dregme lauke ir pan. Motyvacija visada budavo,i vaiku interesus atsizvelgdavo . Kas dabar atsitiko?

Suprantu as ir tas aukletojas,kad su daug vaiku sunku susitvarkyt ir t.t . ir pan. Yra tokiu aukletoju,kurios dirba su meile. Vienetai tokiu. Kurios atiduoda visa save. Joms norisi tik zemai nusilenkt,per sventes gelyte iteikt ir didelis ACIU pasakyt .
Atsakyti
Vat man ta bendra valgykla irgi nepatinka. Su dičkiais viskas tvarkoj, bet kai lopselinukus , dar nei 2 metuku neturincius veda i ta valgykla kartu su kitais. Gali gi netycia begdami dickiai ir pastumt toki maziu blush2.gif O be to ligu greiciau pasigauna kontaktave ne tik su grupes vaikais, bet su visu darzeliu bendroj patalpoj.
Ir aisku dar minusas tas pastato isplanavimas, tu laiptu viduj doh.gif kazkoks durnas tarybinis projektas.
Atsakyti