Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

ai, o dėl valgyklos, tai bent jau mano vaikui tai nepatinka ten eiti. Nu bet yra kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(lemurmur @ 2009 06 05, 07:49)
8 grupe cia kartais ne visciuku?  esu jau truputi girdejus kad ten geros aukletojos.


Aga, viščiukų 8 gr.

QUOTE(Mildute @ 2009 06 05, 14:55)
Na, auklėtojos man visai fainos pasirodė-Roma ir Liucija.


Mano sesės vaikis ėjo pas aulėtoją Liuciją thumbup.gif labai patenkinti abu buvo ir mama ir vaikas mirksiukas.gif
Atsakyti
mes jau svaite lankom 8 visciuku grupe ir esam patenkinti thumbup.gif Net nesitikejau, kad taip greitai vaikai pripras.Aukletoja irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistemo @ 2009 06 08, 13:58)
mes jau svaite lankom 8 visciuku grupe ir esam patenkinti thumbup.gif Net nesitikejau, kad taip greitai vaikai pripras.Aukletoja irgi  thumbup.gif

jiems gerai, jie dvynukai pas jus, kaip suprantu, jie turi vienas kitą wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labukas mamytes,norejau paklausti gal kuri ka nors zinote apie skruzdeliuku grupe? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norita @ 2009 06 05, 17:04)
Aga, viščiukų 8 gr.
Mano sesės vaikis ėjo pas aulėtoją Liuciją  thumbup.gif  labai patenkinti abu buvo ir mama ir vaikas mirksiukas.gif


Liucija superinė auklėtoja wub.gif . Didžiają užaugino, dabar ir mažasis pas ją eina.
Atsakyti
QUOTE(aistemo @ 2009 06 08, 13:58)
mes jau svaite lankom 8 visciuku grupe ir esam patenkinti thumbup.gif Net nesitikejau, kad taip greitai vaikai pripras.Aukletoja irgi  thumbup.gif

Kaip gyvena jusu visciukai biggrin.gif ar viskas gerai? kaip kolektyvas, aukletojos? 4u.gif
Atsakyti
Na 8 grupės auklėtoja tikrai ne Liucija,nes mūsų dukra jau antri metai lanko ir jos auklėtoja vardu Daiva. Auklėtoja tikrai nuostabi, ko nepasakyčiau apie Liuciją. Su savo perdėtu saldumu,nes ji vadavo pora mėnesių mūsų grupės auklėtoją. Kiekvienam geresnė vis kita, čia jau nesiginčysiu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 08 rugsėjo 2009 - 19:17
Gal kuri papasakos apie 3 grupes aukletojas??
Vaikas eina jau antri metai,o verkia kaip eidamas pirma diena unsure.gif .Kiek klausiu vaikai nesimusa.Aukletojos tai geros,tai blogos unsure.gif .....
Atsakyti
Laba diena, prisirasom ir mes prie lankanciuju si darzeli 4u.gif lankom jau antra savaite, pastebejau kad su teveliu lengviau keliaujam i darzeli, nes su manim tai klykia, rekia, sendien net nurengti negalejau, nes aplink kakla apsivijo ir nepaleido, o mamai tai aisku sirdis plysta unsure.gif vis sako kad bijo, nes vaikuciai i pirstuka kanda lotuliukas.gif na bet ir laki fantazija biggrin.gif tikiuosi greitai vaikuciai pirstuku nebekandzios biggrin.gif ir mes nebebijosim eiti i darzeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2009 09 09, 11:37)
Laba diena, prisirasom ir mes prie lankanciuju si darzeli 4u.gif lankom jau antra savaite, pastebejau kad su teveliu lengviau keliaujam i darzeli, nes su manim tai klykia, rekia, sendien net nurengti negalejau, nes aplink kakla apsivijo ir nepaleido, o mamai tai aisku sirdis plysta unsure.gif vis sako kad bijo, nes vaikuciai i pirstuka kanda lotuliukas.gif na bet ir laki fantazija biggrin.gif tikiuosi greitai vaikuciai pirstuku nebekandzios biggrin.gif ir mes nebebijosim eiti i darzeli ax.gif

I kokia grupe eina?

Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 09 15, 22:48)
I kokia grupe eina?

i 4 - peliuku ax.gif
Atsakyti