Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(Mildute @ 2009 05 28, 15:39)
aiškuma. O darželinukai anksčiau ar vėliau?

beja, visi valgo valgykloje, grupėse nevalgo, ane?

blink.gif kaip cia valgykloje? ar tai patinka vaikam? ar nesijaucia vaikai blogai?
Kad visur pasakoja kad vaikuciai valgo grupese unsure.gif
Gal ka galetumet daugiau papasakoti apie si darzeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lemurmur @ 2009 05 30, 11:35)
blink.gif  kaip cia valgykloje? ar tai patinka vaikam? ar nesijaucia vaikai blogai?
Kad visur pasakoja kad vaikuciai valgo grupese  unsure.gif
Gal ka galetumet daugiau papasakoti apie si darzeli  4u.gif

as tai labai uz tai kad yra valgykla, nuo kitu metu neaisku ar ji liks, nes planavo grupe padaryti. Labai gerai, kad vaikai supranta, kad atejo cia reikia pavalgyti ir viskas, juk buna kad ir pripila prilaisto, tad grupeje svariau, joje daugiau vietos zaidimams, tuo lab kai iseina i valgykla tinkamas laikas pravedinti grupe. Man tai labai patinka, as uz valgykla thumbup.gif
Atsakyti
Na va, buvome jau savo grupėj-papuolėm į boružiukų 10 grupę. Auklėtoja pasirodė maloni labai. Vardas iš R raidės. Nepamenu blush2.gif doh.gif apsižiūrėjom, o rytoj jau pusryčių valgyti vesiu... ech, kažkaip širdis spurda doh.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2009 05 30, 12:12)
as tai labai uz tai kad yra valgykla, nuo kitu metu neaisku ar ji liks, nes planavo grupe padaryti. Labai gerai, kad vaikai supranta, kad atejo cia reikia pavalgyti ir viskas, juk buna kad ir pripila prilaisto, tad grupeje svariau, joje daugiau vietos zaidimams, tuo lab kai iseina i valgykla tinkamas laikas pravedinti grupe. Man tai labai patinka, as uz valgykla  thumbup.gif

Nu suprantu svariau, daugiau vietos bet vaiku psichologine busena? unsure.gif
Juk visi pasakoja grupeje vaikai turi savo staleli savo vietelia kur valgo. Grupeje pasakoja kad ir mamytes leidzia kartu su vaikeliu pabut, priprast su vaikais valgyt, o cia kaip ???
Atsakyti
QUOTE(lemurmur @ 2009 06 03, 20:35)
Nu suprantu svariau, daugiau vietos bet vaiku psichologine busena?  unsure.gif
Juk visi pasakoja grupeje vaikai turi savo staleli savo vietelia kur valgo.  Grupeje pasakoja kad ir mamytes leidzia kartu su vaikeliu pabut, priprast su vaikais valgyt, o cia kaip ???



Lopšely gal ir neturi savo stalo grupėj, nors jau nepamenu, bet darželio grupėj turi kiekvienas ir prie stalo vietą, ir kėdutę ir stalčių kur priemones pasidėt.
Man tai nebuvo jokio skirtumo kur tas vaikas valgo, svrbu sotus, o kaip pradėjo vaikis eit į lopšį tai kaip tik visiems gyrėsi kad valgyt eina į valgyklą. Pabūt su vaikučiu tikrai leidžia, tik vaikams mama nelabai reikalinga būna jie prie žaislų, prie kitų vaikų nueina ir pamiršta kad mam kažkur iš kampo stebi. Čia daugiau mamoms stresas būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(norita @ 2009 06 04, 08:43)
Lopšely gal ir neturi savo stalo grupėj, nors jau nepamenu, bet darželio grupėj turi kiekvienas ir prie stalo vietą, ir kėdutę ir stalčių kur priemones pasidėt.
  Man tai nebuvo jokio skirtumo kur tas vaikas valgo, svrbu sotus, o kaip pradėjo vaikis eit į lopšį tai kaip tik visiems gyrėsi kad valgyt eina į valgyklą. Pabūt su vaikučiu tikrai leidžia, tik vaikams mama nelabai reikalinga būna jie prie žaislų, prie kitų vaikų nueina ir pamiršta kad mam kažkur iš kampo stebi. Čia daugiau mamoms stresas būna doh.gif

Cia suprantu jusu vaikelis labai lengvai su visais bendraujantis, viska lengvai priimantis, o juk yra jautruoliu kuriems kiekvienas aplinkos pasikeitimas labai veikia psichologiskai. Na man yra pasakoje kad vietos prie staliuku nera suskirstytos ir tenka vaikam psichologiskai prie staliuku kaskart pasigincyt, pasistumdyt ir panasei.. O i valgyklele teveliams draudziama, tai pasakojo kelios mamytes, va o kur valgo grupese tai sako net aukletojos rekomenduoja mamytem ateit padet vaikuciam padeti pratintis valgyti..
Domiuosi nes mano labai jautrus vaikas ir rudeni planuojam i darzeli ..
Atsakyti
o gal kiptik gerai,kad vaikas jautruolis pamato kas aplink vyksta, supranta kad reikia taikytis prie aplinkos, o ne aplinka turi taikytis prie jo. nznau,as tai uz valgyklele.
Atsakyti
QUOTE(lemurmur @ 2009 06 04, 11:49)
Cia suprantu jusu vaikelis labai lengvai su visais bendraujantis, viska lengvai priimantis,



Nu nebuvo toks labai lengvai bandraujantis, bedrt nuėjom į darželį pasižiūrėt, dar rugpjūčio gale, tai dar tik po atostogų pradėję dirbt buvo, auklytė lovytėse patalynę perrenginėjo, auklėtoja žaislus tvarkė, sako Pauliau ateik man padėsi, tai kaip nuėjo, aš aplinkines parduotuves išnaršiau, nueinu, o jis nei dėmesio nekreipia, nereikia mamos, tvarkosi sau su auklėtoja blink.gif ir po šiai dienai lopšį prisimena, nors dažely jau išleistuves atšventėm, bet aopie aulėtoją Reginą karts nuo karto pakalba sakė kad sesei ten neblogai būtų hihihi.gif Tik sesė eis į kitą darželį bet ne todėl kad mums čia nepatiko, o todėl kad persikraustėm ir dabar darželis kitas kieme, nors šiaip tai aš vežiočiau ir sesę, tik nežinau kaip bus su darbu, gal reiks dičkiui kada ne kada parvest, o per pusę Šilainių naprivedžios doh.gif

O lankėm ir 8 grupę ir paruošiamukuos buvom 9 gr ir labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norita: 04 birželio 2009 - 19:23
QUOTE(norita @ 2009 06 04, 20:20)
Nu nebuvo toks labai lengvai bandraujantis, bedrt nuėjom į darželį pasižiūrėt, dar rugpjūčio gale, tai dar tik po atostogų pradėję dirbt buvo, auklytė lovytėse patalynę perrenginėjo, auklėtoja žaislus tvarkė, sako Pauliau ateik man padėsi, tai kaip nuėjo,  aš aplinkines parduotuves išnaršiau, nueinu, o jis nei dėmesio nekreipia, nereikia mamos, tvarkosi sau su auklėtoja blink.gif  ir po šiai dienai lopšį prisimena, nors dažely jau išleistuves atšventėm, bet aopie aulėtoją Reginą karts nuo karto pakalba  sakė kad sesei ten neblogai būtų  hihihi.gif Tik sesė eis į kitą darželį bet ne todėl kad mums čia nepatiko, o todėl kad persikraustėm ir dabar darželis kitas kieme, nors šiaip tai aš  vežiočiau ir sesę, tik nežinau kaip bus su darbu, gal reiks dičkiui kada ne kada parvest, o per pusę Šilainių naprivedžios doh.gif

O lankėm ir 8 grupę ir paruošiamukuos buvom 9 gr ir labai patenkinti thumbup.gif

8 grupe cia kartais ne visciuku? esu jau truputi girdejus kad ten geros aukletojos.
Mano labai sunkiai prieina prie vaiku, kol pripranta, kita diena vel viskas is naujo. Labai stresuoja. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2009 06 01, 14:53)
Na va, buvome jau savo grupėj-papuolėm į boružiukų 10 grupę. Auklėtoja pasirodė maloni labai. Vardas iš R raidės. Nepamenu blush2.gif  doh.gif apsižiūrėjom, o rytoj jau pusryčių valgyti vesiu... ech, kažkaip širdis spurda doh.gif  smile.gif  smile.gif

Šią grupę lanko mūsiškė. Jai patinka ten viskas, patenkinta ir auklėtojom ir šiaip.a aišku ir nuo vaiko priklauso.
Atsakyti
sveikos mamytes,mano maziuke irgi eina y gintarely thumbup.gif jau nuo praeito rudens,bet as viskuo patenkinta.papuole ji y peliuku grupe pas aukletojas diana ir regina wub.gif regina aukselis ne zmogus,mano maziuke ja net mociute vadina,o diana teko biskuty nusivilt,nes dukryte skundesi kad per uodega gauna nuo jos g.gif bet nieko pasisnekejau su auklyte ir viskas issisprende vel viskas gerai. 4u.gif tik va nuo rudens turesim keliaut is lopsiuko y darziuka,ydomu kokios auklytes pasitaikys,be to bijau kad dukrai nebutu streso regina paliekant unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(taiptaip @ 2009 06 05, 09:43)
Šią grupę lanko mūsiškė. Jai patinka ten viskas, patenkinta ir auklėtojom ir šiaip.a aišku ir nuo vaiko priklauso.

Na, auklėtojos man visai fainos pasirodė-Roma ir Liucija. Mano mergytę pagloboja. Labai gaila, kad ji truputį verkšlena, nenori manęs paleisti. Bet pas auklėtoją nueina ant rankų ir tik tada išleidžia... Su Roma trečiadienį kažką klijavo tai jau įspūdžių buvo super daug-su manimi namuose tiek nebūna, nors irgi klijuojam kartais šį bei tą.

O mergytės grupės labai mielos-aš netgi susipažinau su Austėja, Roberta, Vita, Auguste ir Rugile-prieina pakalbina biggrin.gif Dar Eglė lyg buvo biggrin.gif truputuką nepamenu ir Manoji Sandra sako namie, kad mergytės su ja draugauti nori, ale tai kad ji pati tam darže užsiraukusi kol kas...
Atsakyti