Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(Domogintare @ 2009 03 28, 14:49)
Na idomiai kai kurios mamytes mastote, namie televizorius ar kompiuteris 8 val. per diena, tai viskas gerai, o darzelyje puse valandos, tai jau katastrofa, tai gal pradekime nuo saves,  nelaikykime vaikuciu darzelyje nuo 7 iki 7, o vakarais ir savaitgaliais pacios daugiau uzsiimkime su jais ir ne tv ziurekite, o pasakas skaitykime ar i miska vaziuokime. o siaip darzelyje, tai tikrai TV, ne tam, kad filmukus ziuretu vaikai per visa diena, o dabar yra daug metodines - mokomosios medziagos is kurios vaikai gali labai daug ismokti ir jiems labai linksma, kai skaiciukus ar raides gali matyti ne vien knygeleje...... rolleyes.gif

Kaip kam išeina tiek tas ir laiko...ne visi dirba nuo 9 iki 15 val doh.gif .O dėl tv tai niekas ir nesakė,kad vaikai darželyje tik TAI ir daro laugh.gif .Namie kas ką veikia tai tikrai nenuspėsite.Sutinku,kad dauguma turi PC ir TV .Manau,kad leidžia žiūrėt kiek įmanoma mažiau.Nereik čia jau taip kategoriškai mirksiukas.gif .
Pamokslaut visi mokam tongue.gif .Mano manymu tv darželiuose IŠVIS nereikalingi.Ir čia tik mano nuomonė tongue.gif .O teletabiai ir namie gali išmokint skaičiuot laugh.gif .
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 04 01, 00:29)
Kaip kam išeina tiek tas ir laiko...ne visi dirba nuo 9 iki 15 val  doh.gif .O dėl tv tai niekas ir nesakė,kad vaikai darželyje tik TAI ir daro laugh.gif .Namie kas ką veikia tai tikrai nenuspėsite.Sutinku,kad dauguma turi PC ir TV .Manau,kad leidžia žiūrėt kiek įmanoma mažiau.Nereik čia jau taip kategoriškai  mirksiukas.gif .
Pamokslaut visi mokam  tongue.gif .Mano manymu tv darželiuose IŠVIS nereikalingi.Ir čia tik mano nuomonė  tongue.gif .O teletabiai ir namie gali išmokint skaičiuot laugh.gif .

O as ir nepamokslauju, kiekvieno asmeninis reikalas, kaip vaikus aukleja, bet jai jau taip gerai darzelyje jusu vaikui, tai ir nepamokslaukit, kai jie ten turi veikti, nes ugdymas vyksta tik iki pietu, o po to laisvas laikas, o per laisva laika, kaip ir namie gali ir televizoriu paziureti ir palakstyti ir pazaisti. Nesuprantu tu mamu, kurios kiekviena ryta atveda jau priesiskai nusiteikusios pries darzeli, pries grupes aukletoja ar net pries kitus grupes vaikus, bet vistiek kiekviena diena veda, pasiteisindamos, kad dirba nuo 7 iki 7, kur jie bus, kai i mokykla iseis, jei Jus busit darbe, o gi gatveje, nes musu visuomene uzvalde materializmas.
Manuo nuomone, darzelis niekada neatstos - namu, aukletoja - mamos, o grupes vaikai - seimos, bet cia tik mano asmenine nuomone.
Papildyta:
QUOTE(mammka @ 2009 02 13, 15:27)
Kaip jums patinka tv grupėse  blink.gif  doh.gif .Negana to,kad namie prilipęs prie tv,tai dar darželiui skyrė kiekvienai grupei  blink.gif  doh.gif .Aš tai labai nepatenkinta  schmoll.gif .Nesupratau kam išvis juos davė  doh.gif

Vat ir pati paraset, kad namie prilipes prie televizoriaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2009 04 03, 11:16)
O as ir nepamokslauju, kiekvieno asmeninis reikalas, kaip vaikus aukleja, bet jai jau taip gerai darzelyje jusu vaikui, tai ir nepamokslaukit, kai jie ten turi veikti, nes ugdymas vyksta tik iki pietu, o po to laisvas laikas, o per laisva laika, kaip ir namie gali ir televizoriu paziureti ir palakstyti ir pazaisti. Nesuprantu tu mamu, kurios kiekviena ryta atveda jau priesiskai nusiteikusios pries darzeli, pries grupes aukletoja ar net pries kitus grupes vaikus, bet vistiek kiekviena diena veda, pasiteisindamos, kad dirba nuo 7 iki 7, kur jie bus, kai i mokykla iseis, jei Jus busit darbe, o gi gatveje, nes musu visuomene uzvalde materializmas.
Manuo nuomone, darzelis niekada neatstos -  namu, aukletoja - mamos, o grupes vaikai - seimos, bet cia tik mano asmenine nuomone.
Papildyta:

Vat ir pati paraset, kad namie prilipes prie televizoriaus lotuliukas.gif



Aš tikrai nepamokslauju.Nesinori plėstis apie tuos darbus,kaip kas išgali taip ir gyvena.
O kas sakė,kad priešiškai nusiteikusios tos mamos g.gif .O kaip galima nusiteikti prieš kitą vaiką ir už ką blink.gif
tik apie tv kalbėjau,o ne apie auklėtojas,jų darbą schmoll.gif .Išsakiau tik savo nuomonę,kad tv darželyje nereikalingas.
Žmonių nuomonės ir neprivalo sutapti mirksiukas.gif

Ir parašiau kaip yra.Prilipęs jis prie tv.Ir kuris vaikas jo nemėgsta? Tai nereiškia,kad vaikas jį žiūri 8 valandas.
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2009 04 03, 11:16)
O as ir nepamokslauju, kiekvieno asmeninis reikalas, kaip vaikus aukleja, bet jai jau taip gerai darzelyje jusu vaikui, tai ir nepamokslaukit, kai jie ten turi veikti, nes ugdymas vyksta tik iki pietu, o po to laisvas laikas, o per laisva laika, kaip ir namie gali ir televizoriu paziureti ir palakstyti ir pazaisti. Nesuprantu tu mamu, kurios kiekviena ryta atveda jau priesiskai nusiteikusios pries darzeli, pries grupes aukletoja ar net pries kitus grupes vaikus, bet vistiek kiekviena diena veda, pasiteisindamos, kad dirba nuo 7 iki 7, kur jie bus, kai i mokykla iseis, jei Jus busit darbe, o gi gatveje, nes musu visuomene uzvalde materializmas.
Manuo nuomone, darzelis niekada neatstos -  namu, aukletoja - mamos, o grupes vaikai - seimos, bet cia tik mano asmenine nuomone.
Papildyta:

Vat ir pati paraset, kad namie prilipes prie televizoriaus lotuliukas.gif

Negrazei jus cia paraset schmoll.gif
Ne visi i darzeli vaikucius veda kad juos ten nugrust...
Yra seimu ar vienisu seimu kuriems kitaip neisena, nors sirdis plysta ji ten palikt..
O yra kiti veda kad vaikams reikia vaiku, bendravimo..
Daug kur uzsienyje (Olandijoj, Italijoj) yra net gyditoju reikalaujama kad vaikai nuo keturiu metuku butinai butu su vaikais darzelyje ir vykdoma ugdimo programos..
Apie koki materializma jus kalbat.. materialistai vaiku i darzelius neveda biggrin.gif jie aukles turi ir gal net ne viena ax.gif
Jei jus vaiku darzelio aukletoja - ojojioj, labai pikta atrodote ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 04 05, 19:39)
Negrazei jus cia paraset  schmoll.gif
Ne visi i darzeli vaikucius veda kad juos ten nugrust...
Yra seimu ar vienisu seimu kuriems kitaip neisena, nors sirdis plysta ji ten palikt..
O yra kiti veda kad vaikams reikia vaiku, bendravimo..
Daug kur uzsienyje (Olandijoj, Italijoj) yra net gyditoju reikalaujama kad vaikai nuo keturiu metuku butinai butu su vaikais darzelyje ir vykdoma ugdimo programos..
Apie koki materializma jus kalbat.. materialistai vaiku i darzelius neveda  biggrin.gif  jie aukles turi ir gal net ne viena  ax.gif
Jei jus vaiku darzelio aukletoja - ojojioj, labai pikta atrodote  ax.gif    4u.gif

As ir nerasiau, kad nugrust 4u.gif ,nugrusti mano manymu galima, tik nereikalingus "daiktus", darzelis mano nuomone turi dugiau pliusu nei minusu,o uzsienyje darzeliai tikrai yra privalomi, bet ten po 12 val. jie nedirba ir vaikuciai ena tik del socialiniu igudziu i tokius darzelius, labai gaila, kad nesupratot ka as norejau pasakyti, o del piktumo yra visai atvirksciai, as labai myliu vaikus ir as uz tai, kad vaikai darzelyje jaustusi kuo geriau. kvaila diskusija gavosi, del tu TV.
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 04 03, 19:15)
Aš tikrai nepamokslauju.Nesinori plėstis apie tuos darbus,kaip kas išgali taip ir gyvena.
O kas sakė,kad priešiškai nusiteikusios tos mamos  g.gif .O kaip galima nusiteikti prieš kitą vaiką  ir už ką blink.gif
tik apie tv kalbėjau,o ne apie auklėtojas,jų darbą  schmoll.gif .Išsakiau tik savo nuomonę,kad tv darželyje nereikalingas.
Žmonių nuomonės ir neprivalo sutapti  mirksiukas.gif

Ir parašiau kaip yra.Prilipęs jis prie tv.Ir kuris vaikas jo nemėgsta? Tai nereiškia,kad vaikas jį žiūri 8 valandas.

as tikrai netaikiau Jums asmeniskai, nes as nei Jusu pazistu, nei ka. o del nusiteikimo, tai tikrai, labai yra piktu mamu, kartais paklausykite, kaip kalba, toks ir toks vakar mano vaika pavadino negraziai ar pastume ar dar kazka padare, net nesigilindama, kad gal ir jos vaikas kazka tokio padare, arba kazkada girdejau lauke, kaip viena sake garsiai savo vaikui, duok jam taip atgal, kad nulektu. As tai vadinu nusiteikimu, nes as niekada savo vaikui nesakau, kad duotu atgal, o tu pasistumdymu gi buna ir netyciniu, vis gi vaiku grupeje buna po 20 ir visu skirtingi poreikiai, charakteriai ir iprociai. Tarkim pvz, siandien buvau parke ir maciau, kaip viena mama soko ant vieno vaiko, nes jis pastume jos berniuka, o veliau jos berniukas pastume, kita mergaite ir tos mergaites tetis, jam bande paaiskinti, kad negrazu taip elgtis, tada mama atsove, kad cia ne jo reikalas, aukleti jos vaika.
Na as cia jau i pievas, sorry jeigu ka izeidziau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2009 04 05, 20:54)
as tikrai netaikiau Jums asmeniskai, nes as nei Jusu pazistu, nei ka. o del nusiteikimo, tai tikrai, labai yra piktu mamu, kartais paklausykite, kaip kalba, toks ir toks vakar mano vaika pavadino negraziai ar pastume ar dar kazka padare, net nesigilindama, kad gal ir jos vaikas kazka tokio padare, arba kazkada girdejau lauke, kaip viena sake garsiai savo vaikui, duok jam taip atgal, kad nulektu. As tai vadinu nusiteikimu, nes as niekada savo vaikui nesakau, kad duotu atgal, o tu pasistumdymu gi buna ir netyciniu, vis gi vaiku grupeje buna po 20 ir visu skirtingi poreikiai, charakteriai ir iprociai. Tarkim pvz, siandien buvau parke ir maciau, kaip viena mama soko ant vieno vaiko, nes jis pastume jos berniuka, o veliau jos berniukas pastume, kita mergaite ir tos mergaites tetis, jam bande paaiskinti, kad negrazu taip elgtis, tada mama atsove, kad cia ne jo reikalas, aukleti jos vaika.
Na as cia jau i pievas, sorry jeigu ka izeidziau thumbup.gif

Nematau reikalo įsižeisti rolleyes.gif .Savo nuomones pareikšt galima smile.gif .

O darželyje gi,jetus,kiek ten būna doh.gif .Pyk kiek nori-vaikai,mokosi bendraut.Natūralu.Gaila,kad tėvai pamiršta,kad patys kažkada buvo tokie maži,lygiai taip pat žygiuodavo į darželius .Ir pastumdavo,ir įspirdavo,ir gaudavo patys biggrin.gif .
Na,nemalonu gal matyt kai tavo vaiką grubiai pastūmė.Bet kitą kartą vaikas išmoks apsigint arba pabėgt lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 04 06, 09:10)
Nematau reikalo įsižeisti  rolleyes.gif .Savo nuomones pareikšt galima  smile.gif .

O darželyje gi,jetus,kiek ten būna  doh.gif .Pyk kiek nori-vaikai,mokosi bendraut.Natūralu.Gaila,kad tėvai pamiršta,kad patys kažkada buvo tokie maži,lygiai taip pat žygiuodavo į darželius .Ir pastumdavo,ir įspirdavo,ir gaudavo patys  biggrin.gif .
Na,nemalonu gal matyt kai tavo vaiką grubiai pastūmė.Bet kitą kartą vaikas išmoks apsigint arba pabėgt  lotuliukas.gif .

Va cia musu nuomones sutinka biggrin.gif , as ir uz tai, kad vaikas pats ismoktu valdyti situacijas, nes musu visada salia nebus, tikrai labai daug teveliu yra, kurie masto kitaip. Bendravimas yra vienas is darzelio pliusu, kai mano vaikas pradejo eiti, labai stipriai pasikeite, dabar vengia konfliktiniu situacija su visais graziai zaidzia ir pasidalina zaislais, aisku, tai didelis nuopelnas aukletoju, nes jos kiek man teko matyti, vaikams palieka laisve isspresti savo problema patiems, daug kartu girdejau, kaip sake, vaikuciai pasidalinkit, susitarkit, musu grupeje nesimusama, nerekiama. Taip is namu atejusiam pradzioje labai sunku vaikui tai suprasti, bet palaipsniui vaikas ima suprasti ir tikrai aukletojom didelis dekui uz kantrybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 04 06, 09:10)
Nematau reikalo įsižeisti  rolleyes.gif .Savo nuomones pareikšt galima  smile.gif .

O darželyje gi,jetus,kiek ten būna  doh.gif .Pyk kiek nori-vaikai,mokosi bendraut.Natūralu.Gaila,kad tėvai pamiršta,kad patys kažkada buvo tokie maži,lygiai taip pat žygiuodavo į darželius .Ir pastumdavo,ir įspirdavo,ir gaudavo patys  biggrin.gif .
Na,nemalonu gal matyt kai tavo vaiką grubiai pastūmė.Bet kitą kartą vaikas išmoks apsigint arba pabėgt lotuliukas.gif .

Todel galvoju kad butu labai puiku kad darzeliuose dirbtu psichologai kurie padetu aukletojom sudetingesnesia situacijose blush2.gif
Nenoreciau kad mano vaikas ismoktu pabegt.. schmoll.gif
Jei vaikuciai butu mokomi, aiskinama daugiau apie bendravima o ne draudziama ar leidziama, turetu galimybe atsiskleisi ne tik drasuolei bet ir bailesni, jautresni vaikai.
O prie tokiu aklejimo metodu tik uzsigneuze, susitrauke ir tik ziuri kada cia reiks pabekt.. wub.gif
Atsakyti
Na cia ir diskusija...As saviske vedziau visus 5metus iki mokyklos i si darzeli ir man labai patiko ir antra mano rudeni ten keliaus. Ir viskas ten gerai,man labai patinka thumbup.gif As niekada nekeliu aukstu reikalavimu aukletojoms nes jos tikrai turi po 20 vaiku o as pati nuo savo dvieju pavargstu tai reikia ir jas uzjausti. Beja pakliuvau karta i labai nemalonia situacija kai vaikas patase gerai mane uz plauku pralekdamas,kol mergaite rengiau, o mama mate ir ka...kalta as likau ir aukletoja kuri uzgyne mane ir motinai pasake kad ne toks jis geras kaip atrodo,kad rauna plaukus kad musa vaikus. As ne ponia didziausia kad reiketu lankstytis pries mane bet elementariai vaikui pasakyt kad atsiprasyk taip negalima daryt,man ir to atsiprasymo nereikia ...bet va kokia mamos reakcija...Tad tikrai reikia savo vaikam ir aiskint ir baust uz negerus darbus kazkokiu budu nes situacija ziauri,daugumai tevu savas vaikas tai auksinis ir neduok die uzkabinsi...O ka aukletojos is 20 kokiam trecdaliui tevu gali pasakyt ka vaikas daro negerai o kitam ziurek pasakai tai dar akis kabina... karta girdejau kaip aukletoja pasake kad mama Jusu vaikas ima is kitu vaiku spinteliu daigtus ir ka randa suvalgo arba pasiima, zinot kokia reakcija buvo ... neimk mazuti nekramtyk gumu uzspringsi... Tai taip zmogus ir lieki apsales stovet Nes motina nemato blogo,juk ateiti jis ir is kupriniu tada ims ir tt. Zodziu vedu as i valdiska istaiga ir nereikalauju per daug is kitu nes ir pati nezinau ar speciau su 20 susitvarkyt,ir TV jie ten per dienas neziuri tikrai nera kada ten sedet prie teliko, ir vaiku daug geru yra tikrai bet patikekit yra tokiu baisiu... gal net ne vaiku baisiu o tevu su savo isitikinimais...reikalavimais ir nuolatiniais priekaistais. As kaip tik tos nuomones kad daug reikalauji samdyk aukle,ji su vienu ir tegu terliojasi o cia siltai tupi,pavalge,priziureti...ko dar reikia,o suvaldyt tokia gausa vaiku tikrai sunku... O kur moteris pasisake kad atlaiko vaikus nuo 7 iki 7 manau ji ne apie vargstancias ir daug dirbancias mamas kalbejo, gi daug maz zino kas ka daro ir kaip augina, patikekit kiek yra tokiu sedziu namie bet laikau nuo 7 iki 7 ir dar pasako as nesusitvarkau todel...tai vat tokia ta situacija... Na o jei atsakyt kaip darzelis aplamai tai man labai patinka,labai aukletojos uzsiima su vaikais daug pacios jiem spektakliu ir svenciu padaro,nezinau man atrodo viskas ten gerai...o nei saliku blogai ten risa nei langu atidarineja tam kad vaikai susirgtu kaip kitos sako,netikiu tokiom nesamonem...Mums ten thumbup.gif Supraskit ta sunkia aukletojos dalia ir jos visada supras Jus...as visada pasikalbu,paklausiu kas blogai kas gerai,gal ka daro blogai... zodziu mes su malonumu ten einam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2008 10 10, 13:13)
sveikos norejau paklausti kokia tvarka papuola i Montesori grupe siame darzelyje? ar pagal bendra tvarka, ar rasant prasyma reikejo ta ir nurodyti? g.gif


Priima kiek zinau nuo 3metuku i montesori jei yra vietu..reikia klaust... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meja1 @ 2009 04 09, 19:05)
Na cia ir diskusija...As saviske vedziau visus 5metus iki mokyklos i si darzeli ir man labai patiko ir antra mano rudeni ten keliaus. Ir viskas ten gerai,man labai patinka  thumbup.gif  As niekada nekeliu aukstu reikalavimu aukletojoms nes jos tikrai turi po 20 vaiku o as pati nuo savo dvieju pavargstu tai reikia ir jas uzjausti. Beja pakliuvau karta i labai nemalonia situacija kai vaikas patase gerai mane uz plauku pralekdamas,kol mergaite rengiau, o mama mate ir ka...kalta as likau ir aukletoja kuri uzgyne mane ir motinai pasake kad ne toks jis geras kaip atrodo,kad rauna plaukus kad musa vaikus.  As ne ponia didziausia kad reiketu lankstytis pries mane bet elementariai vaikui pasakyt kad atsiprasyk taip negalima daryt,man ir to atsiprasymo nereikia ...bet va kokia mamos reakcija...Tad tikrai reikia savo vaikam ir aiskint ir baust uz negerus darbus kazkokiu budu nes situacija ziauri,daugumai tevu savas vaikas tai auksinis ir neduok die uzkabinsi...O ka aukletojos is 20 kokiam trecdaliui tevu gali pasakyt ka vaikas daro negerai o kitam ziurek pasakai tai dar akis kabina... karta girdejau kaip aukletoja pasake kad mama Jusu vaikas ima is kitu vaiku spinteliu daigtus ir ka randa suvalgo arba pasiima, zinot kokia reakcija buvo ... neimk mazuti nekramtyk gumu uzspringsi... Tai taip zmogus ir lieki apsales stovet Nes motina nemato blogo,juk ateiti jis ir is kupriniu tada ims ir tt. Zodziu vedu as i valdiska istaiga ir nereikalauju per daug is kitu nes ir pati nezinau ar speciau su 20 susitvarkyt,ir TV jie ten per dienas neziuri tikrai nera kada ten sedet prie teliko, ir vaiku daug geru yra tikrai bet patikekit yra tokiu baisiu... gal net ne vaiku baisiu o tevu su savo isitikinimais...reikalavimais ir nuolatiniais priekaistais. As kaip tik tos nuomones kad daug reikalauji samdyk aukle,ji su vienu ir tegu terliojasi o cia siltai tupi,pavalge,priziureti...ko dar reikia,o suvaldyt tokia gausa vaiku tikrai sunku... O kur moteris pasisake kad atlaiko vaikus nuo 7 iki 7 manau ji ne apie vargstancias ir daug dirbancias mamas kalbejo, gi daug maz zino kas ka daro ir kaip augina, patikekit kiek yra tokiu sedziu namie bet laikau nuo 7 iki 7 ir dar pasako as nesusitvarkau todel...tai vat tokia ta situacija... Na o jei atsakyt kaip darzelis aplamai tai man labai patinka,labai aukletojos uzsiima su vaikais daug pacios jiem spektakliu ir svenciu padaro,nezinau man atrodo viskas ten gerai...o nei saliku blogai ten risa nei langu atidarineja tam kad vaikai susirgtu kaip kitos sako,netikiu tokiom nesamonem...Mums ten  thumbup.gif  Supraskit ta sunkia aukletojos dalia ir jos visada supras Jus...as visada pasikalbu,paklausiu kas blogai kas gerai,gal ka daro blogai... zodziu mes su malonumu ten einam  wub.gif

Sakyciau mes tik keleta sudetingesniu situaciju aptarem.. wub.gif ir kaip butu gerai kad butu.. blush2.gif

Bet kas liecia si darzeli as labai patenkinta.. Nuo Direktores kuri labai puiki.. thumbup.gif
Aukletojos labai geros, auklyte svytinti siluma.. angel.gif 4u.gif

Teko pabendraut su daug biggrin.gif darzeliu direktorem kol issirinkom darzeli blush2.gif visur pirma duoda uzpildyti blanka.. kur dirbi.. po to atsirenka kaip su tavim bendraut.., net drauge gyditoja juokesi atejau i viena darzeli, nuzvelge piktai - nera vietu (matyt prastai atrodziau biggrin.gif ) dave blanka uzpildziau, vieta atsirado hihihi.gif
Atsakyti