Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

Man tai patinka 1-os grupes aukletojos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 02 13, 14:27)
Kaip jums patinka tv grupėse  blink.gif  doh.gif .Negana to,kad namie prilipęs prie tv,tai dar darželiui skyrė kiekvienai grupei  blink.gif  doh.gif .Aš tai labai nepatenkinta  schmoll.gif .Nesupratau kam išvis juos davė  doh.gif



TV doh.gif ? Kiekvienai grupei? Porą savaitėlių nebuvom, tai nieko nežinojau, bet man tai tikrai nepatiktų, kad dar ir darželyje teliką žiūrėtų, nesąmonė visiška.
Atsakyti
beje,as irgi nemaciau dar tv g.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 02 13, 15:27)
Kaip jums patinka tv grupėse  blink.gif  doh.gif .Negana to,kad namie prilipęs prie tv,tai dar darželiui skyrė kiekvienai grupei  blink.gif  doh.gif .Aš tai labai nepatenkinta  schmoll.gif .Nesupratau kam išvis juos davė  doh.gif


Pas mano sūnų grupėj tai televizoriaus tikrai nėra schmoll.gif
Atsakyti
Gal pas mažuosius ir nekabins unsure.gif .Tikrai žinau,kad gavo VISOS grupės .Kol kas ir aš nemačiau pakabintų ir tikiuosi nepamatyti,nes darželyje tv ne vieta schmoll.gif .
Atsakyti
Mano vyrui irgi aukletoja pasigyre, kad gavo visos grupes, lyg ir parode kur kabo grupej. unsure.gif Nu as tai esu visiskai pries TV, nesamone doh.gif jau geriau vietoj teleko ka nors kita butu isigija, kad ir vandens geriamo aparata g.gif ar zaislu.
Atsakyti
labukas smile.gif

sakykite, o po kiek vaikuciu grupese? Lopselinuku domina
Atsakyti
Lopselinuku grupeje yra apie 15 zmogeliuku smile.gif
Atsakyti
labutis, mamytes smile.gif
prades mano dukruze lankyti lopseli - 1-aja grupe
butu malonu daugiau mamyciu pakalbinti, kuriu atzalos lanko sia grupe... smile.gif
Atsakyti
Gal mamytes kas is jusu vaikuciu drugeliu grupe lanko? blush2.gif Gal ka papasakoti galetumet? 4u.gif
O TV taip labai jau negeras dalykas darzelyje... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 03 23, 20:56)
Gal mamytes kas is jusu vaikuciu drugeliu grupe lanko?  blush2.gif  Gal ka papasakoti galetumet?  4u.gif
O TV taip labai jau negeras dalykas darzelyje...  verysad.gif

Na idomiai kai kurios mamytes mastote, namie televizorius ar kompiuteris 8 val. per diena, tai viskas gerai, o darzelyje puse valandos, tai jau katastrofa, tai gal pradekime nuo saves, nelaikykime vaikuciu darzelyje nuo 7 iki 7, o vakarais ir savaitgaliais pacios daugiau uzsiimkime su jais ir ne tv ziurekite, o pasakas skaitykime ar i miska vaziuokime. o siaip darzelyje, tai tikrai TV, ne tam, kad filmukus ziuretu vaikai per visa diena, o dabar yra daug metodines - mokomosios medziagos is kurios vaikai gali labai daug ismokti ir jiems labai linksma, kai skaiciukus ar raides gali matyti ne vien knygeleje...... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Skorpe @ 2009 01 24, 12:27)
kada rasete prasyma i darziuka? skambinausi ir as i darza, bet sake eile musu dar nepriejusi, anksciausiai kova paskambinti:) labai tikiuosi, ka tada eile bus priejusi:) rolleyes.gif

Kas del eiliu, tai eile gali prieiti, tik rugsejo menesi, gi darzeli vietu is niekur neatsiranda, tik tada kai vaikai iseina is darzelio i mokykla, retais atvejais buna, kad teveliai issikrausto ir vaikucius issiveza i kitus darzelius, jei ten pavyksta gauti vieta. galiu patarti tik tiek, jeigu nesate tikri, kad vaika leisite i darzeli nuo rugsejo, visvien ji itraukite i sarasus ir po to laikinai galite porai menesiu issibraukti, nes tikimybe, kad neitraukus ir sugalvojus sausi leisti, tikimybe, kad vieta bus yra lygi nuliui ir eile bus praejus, nes i Jusu vieta norinciu tikrai nemazai. As cia tiesiog is savo patirties..
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2009 03 28, 13:49)
Na idomiai kai kurios mamytes mastote, namie televizorius ar kompiuteris 8 val. per diena, tai viskas gerai, o darzelyje puse valandos, tai jau katastrofa, tai gal pradekime nuo saves,  nelaikykime vaikuciu darzelyje nuo 7 iki 7, o vakarais ir savaitgaliais pacios daugiau uzsiimkime su jais ir ne tv ziurekite, o pasakas skaitykime ar i miska vaziuokime. o siaip darzelyje, tai tikrai TV, ne tam, kad filmukus ziuretu vaikai per visa diena, o dabar yra daug metodines - mokomosios medziagos is kurios vaikai gali labai daug ismokti ir jiems labai linksma, kai skaiciukus ar raides gali matyti ne vien knygeleje...... rolleyes.gif


drinks_cheers.gif labai logiškai parašyta thumbup.gif
Atsakyti