Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

Neues kokia tiu gerute, o shuniukas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif as kaip tokio norju wub.gif

kaip smagu kad burelis musu pleciasi thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif heart.gif heart.gif tikiuosi niekada cia neuzklys pikti zmogiukai na o jei ir uzklys mes pabandysime atitjirpdyti jiu sirdukes thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi, ir Neuesytė čia wub.gif , nu faijna, Mergytės, visos tokios linksmutės, gražuolytės ir nepiktos rolleyes.gif
Bryga, o gal va šita bitutė geriau būtų, a? wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 23 vasario 2008 - 14:37
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 23, 16:36)
Oi, ir Neuesytė čia  wub.gif , nu faijna, Mergytės, visos tokios linksmutės, gražuolytės ir nepiktos  rolleyes.gif
Bryga, o gal va šita bitutė geriau būtų, a?  wub.gif
user posted image



taj ajsku thumbup.gif ji issketus rankutes tarsi dalina meile wub.gif ir gelyte ant pilvuko kaip idomiai sugalvota thumbup.gif

gal netgi galima butu ir pasivadint Meiles Bitele wub.gif wub.gif wub.gif isivaizdini kaip butu fajnaj? laugh.gif laugh.gif clap.gif clap.gif bis.gif bis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 23 vasario 2008 - 14:44
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 23, 16:41)
taj ajsku thumbup.gif ji issketus rankutes tarsi dalina meile wub.gif ir gelyte ant pilvuko kaip idomiai sugalvota thumbup.gif

Asiuuuu blush2.gif , bet nesakyk, tas kiek rusvas motyvas labai taikliai pabrėžia rožinę spalvytę wub.gif , tokia meilutė atrodo, na iškart "lipo" prie širdutės wub.gif
Papildyta:
Nepykit, Mergytės, dar pasigirsiu blush2.gif čia aš vaikystėj
user posted image
Papildyta:
Brigitėle, tau irgi laikas keistis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 23 vasario 2008 - 14:48
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif nezemiskas glozis tongue.gif 4u.gif plincesyte wub.gif

as tada irgi rodausi blush2.gif atsiprasau uz kokybele nuotraukytes....cia mano naujas rozinis bikinis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif cia tik storoka atrodau,nekreipkit demesio verysad.gif unsure.gif unsure.gif


user posted image
Atsakyti
Oj, padruškės, kaip pasigirsiu wub.gif Šiandien namučius atsinaujinau - juk pavasarėlis ateina ax.gif

Nusipirkau naujas plyteles į virtuvę ir vonią:

user posted image

naujas pagalves saldžiam miegeliui

user posted image

ir dar kilimėlį ant sienos pasikabinti wub.gif

user posted image

Tiesa, šalia kilimėlio naujas laikrodukas blush2.gif

user posted image

Jetau, kaip man bus gera gražiuose namučiuose wub.gif

Lekiu, mergytės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minerva: 23 vasario 2008 - 14:55
einu pasikeisiu avatariuka 4u.gif
Atsakyti
O va čia aš
user posted image
Va čia dar wub.gif
user posted image
Bet jūs panos tai siaubingai gražios (aišku už mane negražesnės) wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Minerva, kodėl spamini? blink.gif spam.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makarončikė: 23 vasario 2008 - 14:56
QUOTE(Makarončikė @ 2008 02 23, 15:55)
Minerva, kodėl spamini? blink.gif spam.gif



Argi aš galėčiau, sesyt? wub.gif Ten turbūt tik ekranas neteisingai rodė...
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2008 02 23, 16:52)
Oj, padruškės, kaip pasigirsiu  wub.gif Šiandien namučius atsinaujinau - juk pavasarėlis ateina  ax.gif

wub.gif


Jatuusss, koks grožis wub.gif

QUOTE(Makarončikė @ 2008 02 23, 16:55)
O va čia aš
user posted image

[/color]

Ui, bet kiek putlutė buvai, dabar tai fainuolė wub.gif , sublogai
Atsakyti
Minervele apsiprekino thumbup.gif thumbup.gif

radau avatariuka sau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
oj, taip mano gerutė širdutė dainuoja iš džiaugsmuko, kas Jus, mergytės, suradau wub.gif
Aš tai nelabai gražuolytė verysad.gif , bet, va kokį sijonytį pasisiuvau ilgais vakaręliais. Dabar su šuniuku Gudzi Gudzi būsim puošnučiai wub.gif
Va, sijonukas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neues: 23 vasario 2008 - 15:24