Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

Žinokit vakar sužinojau, kad Dzonkė šitame sm forume buvo ...o tai pražiopsojau doh.gif
Atsakyti
Oi mergytės, čia kai tą savo riūžavą katiną demonstravo? Bet prisipažinsiu, nors ir riūžavas, jis toks nemielas, nepūkutis atrodo, net pati stebiuosi ir nežinau kodėl blush2.gif Per mažai pūkuotas kažikoks, gal serga? g.gif

Štai koks katytis Dzonkei tiktų
wub.gif

user posted image

Arba sūniukas wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 22 vasario 2008 - 13:25
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 21, 15:13)

liabas lialyte makaronyte hihihi.gif taip smaiksciai kazkaip man nuotaikyte pasneketi siandien wub.gif

hi.gif
[COLOR=fuchsia]O jau nagučių grožis wub.gif Be žodžių wub.gif Tik biški mžokai riūūžavos ir biški trumpoki va tokie galėtų būti
user posted image


Pas mane šian va tokie... Tik ,ne riūžavi doh.gif Iškart sakau panos BE PAVYDO ,OK? wub.gif wub.gif
user posted image
Ir turiu prisipažinti, šian negalėjau riūžavai rengtis nes buvau tokiam baliuky, kur neleidžia riūžavai, tai apsirėžiau ryyyšia salotine spalviike wub.gif wub.gif Aišku neatrodžiau taip gražiai kaip būčiau su riūžava apranga atrodžius, bet visi forsiukai mane gyrė n kartų wub.gif wub.gif wub.gif

Ir dar vat sapnavau šianakt daaaaug gėlyyyčiųųųų ir du ponius wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
nagiuku ilgis wub.gif bet spalva tai nea unsure.gif tik tu nesupyk, as nenoriu visai taves iskaudinti, tikrai nenoriu kad sirdute verktu verysad.gif

bet kaip taip negalima rengtis ruzavai..man trupuciuka keistukas nes niu...kazkaip zinai...niu supranti mirksiukas.gif wub.gif

Tarakonyti ten netikra dzovnke...ten apsimetele rolleyes.gif dzvonke gi yra zvaigzdute ji tikrai tikrai neturetu laiko rasyti sitam forumelyje.as taip manau g.gif wub.gif
Atsakyti
O labas tarakaše blush2.gif user posted image

Priimsi muni? wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 22 vasario 2008 - 15:48
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 02 22, 11:19)
Žinokit  vakar sužinojau, kad Dzonkė šitame sm forume buvo ...o tai pražiopsojau doh.gif


Kokia gėda - turėjome gviazdutę savo gretose ir nesusipažinome... verysad.gif

Praktiškai tokia pati netektis, kaip kad Britnė užsuktų ir nepasisveikintų unsure.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tj kad ji jau viskas, jau nusigėrus labai, anksčiau ji man patiko liabai, o dabar nebeliabai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2008 02 22, 17:56)
Tj kad ji jau viskas, jau nusigėrus labai, anksčiau ji man patiko liabai, o dabar nebeliabai sad.gif


aghaa drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif doh.gif doh.gif doh.gif seniau tokia lialyte buvo o dabar jai labai blogai verysad.gif verysad.gif verysad.gif tai va matote ir grazi kaip deive ir piniguciu turi bet nelaiminga verysad.gif verysad.gif liabai liabai gaila verysad.gif


siandien mano nuotaikyte ruzava wub.gif
Atsakyti
oj mergyt, neklausk, man tai visą vakarą ašarytės byra kai prisimenu Britnę anksčiau sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2008 02 22, 21:18)
oj mergyt, neklausk, man tai visą vakarą ašarytės byra kai prisimenu Britnę anksčiau sad.gif  sad.gif sad.gif


oi vargsyte verysad.gif verysad.gif verysad.gif linkiu is visos savo sirdutes tau siandien sapnuoti penkiolika baltu poniu braidanciu po rasa wub.gif wub.gif wub.gif ir britne...tokia, kokia ji buvo anksciau... wub.gif gal netgi britne, dzvonke ir paris susikabinusias ir begancias per vaivorykste wub.gif buciukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 22, 19:24)

oi vargsyte verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif linkiu is visos savo sirdutes tau siandien sapnuoti penkiolika baltu poniu braidanciu po rasa wub.gif  wub.gif  wub.gif ir britne...tokia, kokia ji buvo anksciau... wub.gif gal netgi britne, dzvonke ir paris susikabinusias ir begancias per vaivorykste wub.gif buciukas wub.gif



ačiukas tau mergyt wub.gif 4u.gif 4u.gif blush2.gif bet dzovkė man nepatinka blush2.gif blush2.gif blush2.gif man patinka blogos mergaitės, o dzvonkė pasikeitė, buvop tokia graži, o dabar jau nebelabai, kaip ir britnė sad.gif cry.gif cry.gif blush2.gif

Papildyta:
va akiniai kaip pankės sad.gif sad.gif sad.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 22, 15:41)

Tarakonyti ten netikra dzovnke...ten apsimetele rolleyes.gif dzvonke gi yra zvaigzdute ji tikrai tikrai neturetu laiko rasyti sitam forumelyje.as taip manau g.gif  wub.gif


A nu va kaip liūdna verysad.gif O visokios KIŽ'o žvaigždės tai parašo ...nu bralia kaip gaila verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Abo @ 2008 02 22, 15:47)
O labas tarakaše  blush2.gif user posted image

Priimsi muni?  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image

Laba diena, būsi sesytė bendramintė wub.gif

Aš net tokius žaidimus žinau, kaip visokiuose žvaigždžių forumuose žaidžia. Susitaria, kad kas nors bus sesytė, puseserytė, dukrytė ir užsirašo į parašą. Nu labai faina žinokit, pasiūlo vieni kitiem ir sutinka tada. Ir paraše savo šeimynėlės narius rašo paraše ir visi mato

Na tarkim mano paraše būtų (na negaliu įsidėt, nes dar nesusitarėm, tai tik parodisiu):
-------------------
Abo: mano miela sesytė wub.gif
Minerva: antra sesytė wub.gif
B.Brigite - mylimiausia pusseserytė wub.gif
ir t.t.
negaliu, man tai labai patinka
Atsakyti