Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

user posted image
Atsakyti
man atrodo, kad šitatema pati gražiausia ir mieliausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 20, 21:33)
dar man labai patinka Dzvonke wub.gif ji yra grazi kaip Deive wub.gif
user posted image


Oi dar vakar kaip kokia užmirštuolė pamiršau pasakyti, kad man irgi labai labai super Dzvonkė wub.gif - praktiškai lietuviškoji Paris Hilton, gal net truputį labiau patinka už Paris, nes Paris kalba kažkokia nelabai man suprantama kalba. Bet kaip pagalvoji tai kaip dvinukės, labai labai labai man patinka tas panašumas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 21 vasario 2008 - 09:23
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 20, 20:34)
o mes dar megstam su savo Brangiausiuoju taip apsirengti - as ruzavute, o jis zydrais rubukais, tai skaitom labai miela, tada vienas kita vadinam kudikiukais hihihi.gif tai taip zaisminga ir ilieja i santykelius didelio sarmuko mirksiukas.gif

as aisku nezinau, kaip sako zmoguciai - niekada nesakyk niekada, bet mano nuomone ruzava spalvike man niekada niekada nenusibos smile.gif



Kai gražiai kartu atrodot wub.gif wub.gif
Aš nemaniau, kad Sm yra tokių fainų ir stilingų žmogeliukų wub.gif Myliukas super mamą, myliukas žvaigždes, myliukas, save, myliukas gulbes bet labiausiai myliukas riūūūžavą wub.gif wub.gif

Ir kažkas liabai gražių arkliukų idėjo wub.gif wub.gif wub.gif
O kalbasnt apie Parižę tai jos stiliukazzzzz wub.gif Kai pamačiau ,kad ji be kelnaičių vaikšto aš irgi pradėjau wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Tiesa, man Zvonkė nialabai ,nes kartais ir ne riūūūžavai apsirengia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makarončikė: 21 vasario 2008 - 14:16
QUOTE(Makarončikė @ 2008 02 21, 16:15)
Ir kažkas liabai gražių arkliukų idėjo  wub.gif  wub.gif  wub.gif
O kalbasnt apie Parižę tai jos stiliukazzzzz  wub.gif  Kai pamačiau ,kad ji be kelnaičių vaikšto aš irgi pradėjau  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Tiesa, man Zvonkė nialabai ,nes kartais ir ne riūūūžavai apsirengia  unsure.gif  [/color]


liabas lialyte makaronyte hihihi.gif taip smaiksciai kazkaip man nuotaikyte pasneketi siandien wub.gif

Natalijukas tik scenoje graziai rengiasi nes ja matyt tada pastiliuoja stilistai su geru skoniu o taip maciau ji net rudai ar juodai apsirengia unsure.gif mano nuomone tai nera labai grazu.

O Paris tai tikrai dazniau pataiko graziai apsirengti nei Natalija. Bet mergaites, ko noret, juk pas mus labai mazas pasirinkimas normaliu rubuku unsure.gif

visom rekomenduoju parduotuvytes prie europos pozeminej perejoj wub.gif nebrangu ir labai graziu rubeliu galima rasti, esu ten pirkus didele ruzava rankine su auksiniais logotipais wub.gif sulaukiau daug komplimentuku blush2.gif

Papildyta:
dar labai noriu pasigirti savo naguciais, cia pagal sita pavyzduka kuri radau internete mano manikiuriste Oksaniukas, padare lygiai taip pat rolleyes.gif jauciuosi tarsi grazesne buciau tapus ax.gif

user posted image
Atsakyti
mhm kokie nagučiai wub.gif
nežinau,gal jau buvo šita rožinė mergaitė... wub.gif
user posted image
Atsakyti
butu grazesne sita mergyte jei butu blondine, nes man prie sviesiu plauku labai grazu ruzava wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 21, 15:13)

Natalijukas tik scenoje graziai rengiasi nes ja matyt tada pastiliuoja stilistai su geru skoniu o taip maciau ji net rudai ar juodai apsirengia unsure.gif mano nuomone tai nera labai grazu.

O Paris tai tikrai dazniau pataiko graziai apsirengti nei Natalija. Bet mergaites, ko noret, juk pas mus labai mazas pasirinkimas normaliu rubuku unsure.gif

visom rekomenduoju parduotuvytes prie europos pozeminej perejoj wub.gif nebrangu ir labai graziu rubeliu galima rasti, esu ten pirkus didele ruzava rankine su auksiniais logotipais wub.gif sulaukiau daug komplimentuku blush2.gif



Eik sau, o man jinai tokia panaši i Parisę atrodė, bet nežinau gal jai tikrai či atik rūbukų stoka, daugiau jos jau labai panašios, tai reikia, kad jai kas nors padėtų kaip nors daugiau rūžavų rūbukų nusipirkti, taigi kokia garbė būtų visai antrininkę turėti...Gal kas žinot jos telefončiką, galima būtų parašyti sms apie tą parduotuvytę požeminėj. Va nagiukų nuotrauką irgi paroditi. Negerai kažkaip kai tokia gali būti panaši tik labai rūžavumo truksta
g.gif
Papildyta:
na dar pasigrožėkim wub.gif


user posted image


user posted image


user posted image

čia tai labai gražus fonas
user posted image

user posted image

user posted image wub.gif


Čia man irgi labai patinka

user posted image

Atsakyti
kaip grazu tie pukuciai ant plauku wub.gif taip lyg vejavaikiska lyg zaisminga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o paskutinio paveikslelio tai biskiuka minteles nepagavau blush2.gif ta prasme juk drambliukai pilki ir nesilanko baruose.. unsure.gif

tu turbut tarakonyti esi tokia 'prie meno' ania? as galima irgi sakyti kad prie meno nes as noriu ismokti tapyti ant nagu ivairius paveikslus, saulelydzius ir avinukus. man labai labai patinka mazi aviukai jie tokie kaip is vatos. o dar megstu vata. lotuliukas.gif ne ne mergytes ne paprasta. valgoma thumbup.gif wub.gif

Atsakyti
o kokia firma gamina tą valgomą vatą?
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 02 21, 19:21)
o kokia firma gamina tą valgomą vatą?


Pinkružauskas ir sūnūs unsure.gif
Atsakyti
Visur per internetą ieškojau ir neradau. verysad.gif Labanaktukas mergytės wub.gif
Atsakyti