Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

Labukas vakariukas wub.gif

Mergytėms batukų radau netyčiukais rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 20, 18:28)
keli vienaragiai irgi neblogai..as karta sapnavau kosmara... verysad.gif visa dienele tada buvo sugadinta, kaip paprastai sapnavau upeli tik prie jo atbego ne vienaragis, o paprastas rudas arklys blink.gif tuomet pagalvojau gal tai zenklas, kad as nepakankamai gera verysad.gif buvau siek tiek sokiruota..

ruzava su zydra man antras pagal grazuma derinukas, po ruzavos su ruzava mirksiukas.gif 


man nebeleidzia ruzavai rasyti blink.gif ot nesmagutis verysad.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tikrai bloga buvai ,aš toookių košmarų nesapnuoju ir nenoriu schmoll.gif
Tei fanaei dabar jau galėsiu ir mžydrą kažko nusipikt, o dabar pilna spinta riūžavų rūbų doh.gif Aišku nepabodo,bet.....
O į paskutinę eilutė nekreipsiu dėmesio nes ten spamas
spam.gif beee.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 20, 17:52)
koks dailus zmogutis tavo avatarelyje blush2.gif tik nosytei kazkas ten netaip unsure.gif labai gaila zmogucio, matosi geros sirdies jis mirksiukas.gif as iskarto matau koks zmogutis vos paziurejus i akis, nes jos yra sielos veidrodis wub.gif labiausiai megstu zydras akytes kaip dangus wub.gif o sitas zmogutis matosi labai myli vaikucius, gyvunelius, geles wub.gif



Čia nuo labanaktuko bučinuko turbūt wub.gif Vaikučiui, žinoma 4u.gif Ir labai ačiū už palaikymą wub.gif

QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 20, 18:13)

bet va cia gali uzsisakyt labai graziu suknyciu wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image


Ypač pirmoji kokia nuostabybė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 20 vasario 2008 - 20:24
Ajopt, tema man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2008 02 20, 22:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Tikrai bloga buvai ,aš toookių košmarų nesapnuoju ir nenoriu  schmoll.gif
Tei fanaei dabar jau galėsiu ir mžydrą kažko nusipikt, o dabar pilna spinta riūžavų rūbų  doh.gif Aišku nepabodo,bet.....
O į paskutinę eilutė nekreipsiu dėmesio nes ten spamas
spam.gif  beee.gif


o mes dar megstam su savo Brangiausiuoju taip apsirengti - as ruzavute, o jis zydrais rubukais, tai skaitom labai miela, tada vienas kita vadinam kudikiukais hihihi.gif tai taip zaisminga ir ilieja i santykelius didelio sarmuko mirksiukas.gif

as aisku nezinau, kaip sako zmoguciai - niekada nesakyk niekada, bet mano nuomone ruzava spalvike man niekada niekada nenusibos smile.gif

Erszebeth, labai labai geras skonis yra pas tave mergyt mirksiukas.gif ner uz ka, nedekok, manau cia visos mergaites yra geru sielu ir tu cia visada sulauksi palaikymo 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2008 02 20, 21:28)
Ajopt, tema man wub.gif


Mergyt, ar rankučių nenusiplovei, kad murzinai rašai? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 20, 18:28)
keli vienaragiai irgi neblogai..as karta sapnavau kosmara... verysad.gif visa dienele tada buvo sugadinta, kaip paprastai sapnavau upeli tik prie jo atbego ne vienaragis, o paprastas rudas arklys blink.gif tuomet pagalvojau gal tai zenklas, kad as nepakankamai gera verysad.gif buvau siek tiek sokiruota..

ruzava su zydra man antras pagal grazuma derinukas, po ruzavos su ruzava mirksiukas.gif 


man nebeleidzia ruzavai rasyti blink.gif ot nesmagutis verysad.gif


console.gif

Neleidžia kitaip paveiksliuko įdėti cray.gif

QUOTE(Noa @ 2008 02 20, 20:28)
Ajopt, tema man wub.gif


Negalima šioje mieloje temytėje ne riūžavai rašyti mad.gif Net negera ant širdutės paliko, ką dabar pagal Fengšui daryti?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 02 20, 22:39)
console.gif

Neleidžia kitaip paveiksliuko įdėti  cray.gif
Negalima šioje mieloje temytėje ne riūžavai rašyti  mad.gif Net negera ant širdutės paliko, ką dabar pagal Fengšui daryti? 


vaje Erszebethele kaip miela wub.gif wub.gif tie vienaragiai poniai tarsi as ir mano mazutis wub.gif

tikrai unsure.gif juk temytej susitarimas yra tad mergaites reiktu laikytis, na kad tvarkyte butu 4u.gif smile.gif cia ne priekaistukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 20 vasario 2008 - 20:43
MMMM!!!! bigsmile.gif kokia ružava tema!!!! biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gozė @ 2008 02 20, 20:52)
MMMM!!!! bigsmile.gif kokia ružava tema!!!! biggrin.gif


user posted image




O, laptopiukas kaip mano wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
maniskis va toks blush2.gif
user posted image

jis gal ir nera labai galingas, bet labai mielas wub.gif

kaip smagu kad temutej mergaiciukiu daugeja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 20 vasario 2008 - 21:06
aha daugeja, pasirodo daug mergaiciukiu megsta ruzava spalava, man tai vasara labai patinka ruzavos maikutes ax.gif
Atsakyti