Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

Supermamytės, ačiū už kavytę, jūs visos tokios super, kaip miela wub.gif

user posted image

Atsakyti
Kokis gražutis tavo avatariukas blush2.gif
Atsakyti
Jis mano mylimukas, dailutis, ane? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 02 20, 16:03)
Jis mano mylimukas, dailutis, ane?  wub.gif


koks dailus zmogutis tavo avatarelyje blush2.gif tik nosytei kazkas ten netaip unsure.gif labai gaila zmogucio, matosi geros sirdies jis mirksiukas.gif as iskarto matau koks zmogutis vos paziurejus i akis, nes jos yra sielos veidrodis wub.gif labiausiai megstu zydras akytes kaip dangus wub.gif o sitas zmogutis matosi labai myli vaikucius, gyvunelius, geles wub.gif

siandien nusipirkau ruzava megztinuka ir ruzavus dzinsus, man atrodo jie labai labai tarpusavyje deres, dar pameginsiu priderinti ruzavus batukus ax.gif

siandien nusprendziau dovanoti sypsena, todel sypsojaus visviems zmonems troleibuse, kai kurie saipesi, bet as vistiek sypsojausi, nes gerumas ir sypsena yra didele galia 4u.gif
labai labai gera kad atsirado sita temute kur mes galime buti savimi wub.gif


Atsakyti
sveikutes, pagal avatara ir as galiu jungtis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lupipita @ 2008 02 20, 19:53)
sveikutes, pagal avatara ir as galiu jungtis  bigsmile.gif


oi tikrai gali, vasarai noriu tokios maikutes kaip tavo avatarelyje, ir uzrasas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 20 vasario 2008 - 18:02
O kodėl jums patinka rūūūžava? Ir kodėl jūs norit tik rūūūžava su rūūūžava? Gal čia koks teisingos orientacijos kubas:bigsmile Fainai tada biggrin.gif Aš irgi noriu ax.gif Tik aš geltoooona unsure.gif :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 20 vasario 2008 - 18:04
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 20, 17:52)

siandien nusipirkau ruzava megztinuka ir ruzavus dzinsus, man atrodo jie labai labai tarpusavyje deres, dar pameginsiu priderinti ruzavus batukus ax.gif


Jeigu netiks, mažu perleisi? Nu visur ieškau
Papildyta:
QUOTE(Vailingo @ 2008 02 20, 18:03)
Aš irgi noriu ax.gif Tik aš geltoooona unsure.gif :

Svarbu sese mąstyti ir rašyti riūžavai, o riūžava čia todėl, kad tai nuoširdžių ir švelnaus būdo žmonių spalva. Yra va tema apie ją, bet dar daug nesužinojau, bet sužinojusi būtinai pasidalinsiu su jumis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 02 20, 20:07)
Svarbu sese mąstyti ir rašyti riūžavai, o riūžava čia todėl, kad tai nuoširdžių ir švelnaus būdo žmonių spalva.

[COLOR=fuchsia]Braškyte mažyte, aš labai nuoširdi - ką matau, tą sakau. Bet todėl - nešvelni unsure.gif Tai turbūt netiksiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 20 vasario 2008 - 18:12
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 02 20, 20:07)
Jeigu netiks, mažu perleisi? Nu visur ieškau
Papildyta:

Svarbu sese mąstyti ir rašyti riūžavai, o riūžava čia todėl, kad tai nuoširdžių ir švelnaus būdo žmonių spalva. Yra va tema apie ją, bet dar daug nesužinojau, bet sužinojusi būtinai pasidalinsiu su jumis  wub.gif


kad labai man tinka unsure.gif atrodau kaip deive smile.gif

bet va cia gali uzsisakyt labai graziu suknyciu wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 20, 06:15)
<......Apie meilęęęęę  wub.gif  wub.gif >



Koks nuostabus sapnas wub.gif wub.gif Aš irgi norėčiau tokius sapnuoti wub.gif wub.gif wub.gif Aš tiktai sapnuoju du žmones pievoje tarp pienių ir kelis vienaragius verysad.gif

O čia Tikrai laaaaabai Fainos moterytės (ružavytės) renkasi wub.gif wub.gif wub.gif
O jei aš derinčiau rūžavą su žydra? wub.gif unsure.gif Gal irgi gražiai būtų wub.gif wub.gif

Aš va biši saldainukų su kava wub.gif
user posted image
Man atsitiko siuabingas dalykas verysad.gif Man neleidžia Sm moderatroius dėti daugiau '' wub.gif '' cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2008 02 20, 20:19)
Koks nuostabus sapnas  wub.gif    wub.gif Aš irgi norėčiau tokius sapnuoti  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Aš tiktai sapnuoju du žmones pievoje tarp pienių ir kelis vienaragius verysad.gif


[COLOR=deeppink]keli vienaragiai irgi neblogai..as karta sapnavau kosmara... verysad.gif visa dienele tada buvo sugadinta, kaip paprastai sapnavau upeli tik prie jo atbego ne vienaragis, o paprastas rudas arklys blink.gif tuomet pagalvojau gal tai zenklas, kad as nepakankamai gera verysad.gif buvau siek tiek sokiruota..

ruzava su zydra man antras pagal grazuma derinukas, po ruzavos su ruzava mirksiukas.gif

man nebeleidzia ruzavai rasyti blink.gif ot nesmagutis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 20 vasario 2008 - 18:30