Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

ojej... verysad.gif
o aš pasiilgau savo mažuliuko pupuliuko....
wub.gif
Atsakyti
oi.... mane šiąnakt taip pat kankino anaiptol ne rožiniai sapniukai verysad.gif bet tikiuosi šiandien sapnų fėja atskris ir sapnuosim rožinius poniukus wub.gif wub.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ko Jūs mano vaikinuką dedat į šitą temą verysad.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2008 02 26, 19:25)
Ko Jūs mano vaikinuką dedat į šitą temą  verysad.gif  bigsmile.gif
lotuliukas.gif
Papildyta:
Tai,kad labai grazus lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,
labai pasiilgau jūsų, draugutės wub.gif .Ech, dienelė per trumpa, kad visur sulekioti.
Bučiukas wub.gif Va, vaišinu kokteiliuku:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
ooo.... Makarončike koks saldainiukas tavo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
as siandien pavargus ir liudnute kaip prakastas pyragelis verysad.gif todel padovanosiu jums po balionuka ir eisiu i roziniu sapniuku karalyste wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 26, 18:56)
as siandien pavargus ir liudnute kaip prakastas pyragelis verysad.gif todel padovanosiu jums po balionuka ir eisiu i roziniu sapniuku karalyste wub.gif  wub.gif  wub.gif

Saulele kas tave taip galėjo nuskriausti verysad.gif Imk bučiuką ir pailsėk wub.gif wub.gif wub.gif Sapnuoki ponius, vienaragius.... tegul praskaidrina jie tai nuotaikyte, kad vėl sugrįžtų rūžavos mintytės.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jusrob @ 2008 02 26, 18:32)
lotuliukas.gif
Papildyta:
Tai,kad labai grazus lotuliukas.gif



QUOTE(doviliux* @ 2008 02 26, 18:36)
ooo.... Makarončike koks saldainiukas tavo   wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif Man irgi patinka wub.gif wub.gif
B.B nelūdėk, eik į google.lt pažiūrėk rūžavų paveiksliukų ir pralinksmėk ;]~~~ wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labas saldutes mergytes... wub.gif wub.gif

kurios miegat tai sapnuokit tik rozinius sapniukus... o kurios nemiegat, tai pasvajokim apie silta, rozini gyvenimeli....


o cia mes su sese traukiam, tai junkites



p.s. ach visgi gera kartais, kad yra kur kad ir rozine pantera pabuti... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemaruole: 27 vasario 2008 - 00:05
AUUUUUUUUUUUU,KUR VISOS PRADINGOT g.gif
Atsakyti