Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

kAS CIA MASINIS SMEGENELIU SUMINKSTEJIMAS,NEMARUOLE IR TU? blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jusrob @ 2008 02 25, 09:30)
kAS CIA MASINIS SMEGENELIU SUMINKSTEJIMAS,NEMARUOLE IR TU? blink.gif  doh.gif



niu oi kokia tiu.... ax.gif ax.gif

koks smegeneliu... cool.gif mes cia geru svelniu dusiu susirinke... cool.gif o tiu mus taip negraziai.... cool.gif


tiu geriau papasakok, ar megsti ruzava spalva... ar nea... ax.gif ax.gif

as tai kudikius ir parselius labai ruzavus megstu.... tokie mieluciai.... wub.gif wub.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemaruole: 25 vasario 2008 - 08:38
Jau rasiau,kad nenoriu nieko izeisti,jei izeidziau atsiprasau,tik,kad kazkaip............nezinau,nezinau 4u.gif
Papildyta:
OI gi bus spamas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jusrob @ 2008 02 25, 09:37)
Jau rasiau,kad nenoriu nieko izeisti,jei izeidziau atsiprasau,tik,kad kazkaip............nezinau,nezinau 4u.gif



oi nea... neizeidei.... wub.gif wub.gif
o del to nezinau nezinau, juk cia bendraminciai, tai kas ka traukia, tai ir traukia.... mus ruuuzaaavaass gyvenimas patraukeeeee
Atsakyti
Na spalva ruzava megstu,ypac vasara,kai rudai nudegu,tai ta ruzava taip graziai atrodo smile.gif Ir saliono sienos pas mane svelniai ruzavoos vat.
Atsakyti
QUOTE(jusrob @ 2008 02 25, 09:41)
Na spalva ruzava megstu,ypac vasara,kai rudai nudegu,tai ta ruzava taip graziai atrodo smile.gif Ir saliono sienos pas mane svelniai ruzavoos vat.



na tai tada viskas su tavim gerai.... rolleyes.gif

user posted image

o as tai tokio miegamojo siai nakciai noreciua... ka daryt... g.gif
Atsakyti
Nu tokiam graziam kambariuke lovas reiktu sustumt,tada viskas butu ciki,roziniam kambari,rozine meile smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jusrob @ 2008 02 25, 10:28)
LABAS RYTAS,NENORIU NIEKO IZEISTI,BET KAZKAIP KVAILAI VISKAS ATRODO? g.gif  g.gif  g.gif  blink.gif

Kas kvailai atrodo? unsure.gif

QUOTE(jusrob @ 2008 02 25, 10:41)
Na spalva ruzava megstu,ypac vasara,kai rudai nudegu,tai ta ruzava taip graziai atrodo smile.gif Ir saliono sienos pas mane svelniai ruzavoos vat.

Nu taigi Tu, Saulele, visiškai riūūūžava wub.gif wub.gif wub.gif Taigis tau čia ir vietelė 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted imageCIa tapkutes,pasimatuokit,gal kuriai tiks biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas mergaiciukes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jusrob @ 2008 02 25, 08:41)
Na spalva ruzava megstu,ypac vasara,kai rudai nudegu,tai ta ruzava taip graziai atrodo smile.gif Ir saliono sienos pas mane svelniai ruzavoos vat.

oi nigaliu nu prisizvengiau is pat ryto cia toj temelej,super nuotaika pirmadieniui wub.gif
as tai pradzioj ruzavai ruzavai nudegu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guncia: 25 vasario 2008 - 10:41
QUOTE(Guncia @ 2008 02 25, 11:40)
as tai pradzioj ruzavai ruzavai nudegu  lotuliukas.gif



tai tu man irgi labai patinki.... nes ruzava oda toks grozis... wub.gif wub.gif
visai buvau pamirsus, kad ne vien kudikiai ir parseliai buna ruzavi... dar ir pirmas idegio sluoksnis pas baltaodes mergaites- irgi ruzavas wub.gif wub.gif
Atsakyti