Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

labanaktukas, mazuliukes. Jadziunyte, gydyk galvyte verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 02 25, 01:10)



sitas orginaliukas wub.gif wub.gif apie kita... ne apie manea... nail.gif nail.gif nail.gif nail.gif

bet vis tiek groziiiissss ruzavas.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
labanakt

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Guncia @ 2008 02 25, 01:14)



ax ax ax... koks grozis... ir blizga... ir mirksi....



labanaktukas mergaites....

niu taip siltai moteriskai pasijutau... tiek silumos ir meiles cia jusu namuciuose.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=zo4-iUCGAN8

čia dar fainiai labai wub.gif
Atsakyti
Oj, mergytes, ar priimsit mane i savo rateli? blush2.gif Visas savaitgalis toks blogas buvo, kad uzklydus cia taaaaip apeme geras jausmas... Nesenai emiau dievint riuzava spalva, tai dabar net sirdele apsalo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 02 25, 01:18)



oj nuo sitos tai is vis.... nusiruzavinu iki padu... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na labukas rytelis, supermama.gif Mažytės wub.gif , aš jau darbely, eisiu gerti kavutės su viršininkėliu wub.gif
Ačiukas jums už palinkėjimus, šiandien jau galvytės neskauda thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , linkiu Jums gerulės dienelės wub.gif wub.gif 4u.gif heart.gif brunette.gif flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 25 vasario 2008 - 07:55
labas rytas, kaip savaitgalis, gerai kad mano darbiukas dabar maziuka auginti ir nereikia labai anksti keltis, nors maziukas keliasi pakankamai anksti, bet jei reiktu i darba reiktu dar anksciau keltis doh.gif
Atsakyti
labules mergytes wub.gif wub.gif

kavyte rytine geriat...

na tai ir as jums atnesiau.... ruzavutes tokios...



user posted image

o savaitgalis tai grazutis buvo siltutis... niekur eiti nereikejo, nes vejukas neleido,,, niu ir gerai taip buvo namuose murkti.... kad dar taip siandien galeciau toliau murkti....
Atsakyti
LABAS RYTAS,NENORIU NIEKO IZEISTI,BET KAZKAIP KVAILAI VISKAS ATRODO? g.gif g.gif g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jusrob @ 2008 02 25, 09:28)
LABAS RYTAS,NENORIU NIEKO IZEISTI,BET KAZKAIP KVAILAI VISKAS ATRODO? g.gif  g.gif  g.gif  blink.gif



o kodel, tau taip atrodo... ax.gif ax.gif

Atsakyti