Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

QUOTE(micietta @ 2008 02 24, 21:50)
Jezuleliau, Jadziunyte, kas cia tave pupulyte visokiais keriukais uzkerejo, kad ruzavom raidelytem rasyti pradejai. wub.gif
As sirdeleje visada tikejau, kad esi slpata ruzavele, tai  dabar pati visa tiesa pasakysiu, man labai patinka ruzava splavyte wub.gif




uiiiiiiiiiiiiiiiii Micyte galvojau kada gi tu ateisi saulyte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 24, 21:49)
o tu nepiktzodziauk mergyt nono.gif  nono.gif  nono.gif cia klaidele technikine ir tu mums negali nieko sakyt nes mes cia senbuves sitoj temutej 4u.gif

todel as ir matau ne ruzava spalvyte
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 24, 19:51)
uiiiiiiiiiiiiiiiii Micyte galvojau kada gi tu ateisi saulyte wub.gif  wub.gif  wub.gif

Brigitele, galu gale ir mes susiejom sitoj mieloj temytej!!!!! Kaip tau sekasi , mergyte, pupulyte? user posted image
Atsakyti
QUOTE(roberciukas @ 2008 02 24, 21:52)
todel as ir matau ne ruzava spalvyte


tu geriau parodyk koki mobiliuka telefoniuka turi arba noretum tureti 4u.gif wub.gif

Papildyta:
QUOTE(micietta @ 2008 02 24, 21:54)
Brigitele, galu gale ir mes susiejom sitoj mieloj temytej!!!!! Kaip tau sekasi , mergyte, pupulyte? user posted image


laikausi ruzavai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laukiu pavasarelio visa sirdute, jau svajonese matau save einancia gatve su rozine trumpute suknyte o manim zavisi visi visi zmogeliukai wub.gif butu laimingutis tada wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 24, 19:57)
laikausi ruzavai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif laukiu pavasarelio visa sirdute, jau svajonese matau save einancia gatve su rozine trumpute suknyte o manim zavisi visi visi zmogeliukai wub.gif butu laimingutis tada wub.gif

saunuole , mergyt, taip ir toliau frontuka laikyk!!!!nebus jokio liudesiuko, kai ateis pavasariukas.
As siandien buvau parduotuvytej ir nusipirkau sita komplekteli, kad mano berniukas visada manes noretu,nes tikra ruzava mergyte, turi buti gundanti katyte wub.gif Cia berniukas man taip sake wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micietta: 24 vasario 2008 - 20:05
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 24, 21:54)

tu geriau parodyk koki mobiliuka telefoniuka turi arba noretum tureti 4u.gif  wub.gif


deja mano telefoniukas ne ruzavas dabar, pries tai turejau ruzava mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roberciukas: 24 vasario 2008 - 20:07
aha aha tokie nebloguciai, bet noretus biskiuka svarovskiuku kad butu idomiau 4u.gif sitie tokie kukluciai 4u.gif
Atsakyti
Ojei, Mergytės, man galvytę šiandien į vakarėlį įsiskaudėjo verysad.gif verysad.gif verysad.gif Bet Jūs neliūdėkit, čiauškėkit čia, rytoj, tikiuosi, rytelis viską išgydys (Rytelis tai mano diedas wub.gif ), iki, Mažutės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 24, 22:51)
Ojei, Mergytės, man galvytę šiandien į vakarėlį įsiskaudėjo  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Bet Jūs neliūdėkit, čiauškėkit čia, rytoj, tikiuosi, rytelis viską išgydys (Rytelis tai mano diedas  wub.gif ), iki, Mažutės  wub.gif


verysad.gif verysad.gif verysad.gif liabai nuliudau del tavo galvytes verysad.gif
laikykis Jadziunyt, laikykis maziulyte 4u.gif ui ui tik negraziai kaip vadini savo vyreli...diedas blink.gif niagalima taip Jadz wub.gif

labanaktukas, pailsink akutes ir galvyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 24, 22:55)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif liabai nuliudau del tavo galvytes verysad.gif
laikykis Jadziunyt, laikykis maziulyte 4u.gif ui ui tik negraziai kaip vadini savo vyreli...diedas blink.gif niagalima taip Jadz wub.gif

labanaktukas, pailsink akutes ir galvyte wub.gif


Ups blush2.gif , na mano mylimukas vyrelis pagydys mane, norėjau pasakyti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 24 vasario 2008 - 22:12
oi man rodos pataikiau geru adresu.... ax.gif

va cia istraukele is mano ruuuzaaavooo gyvenimoooo wub.gif wub.gif


padainuokim

p.s. niu tik nuorodas Sm spamina... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemaruole: 24 vasario 2008 - 23:49
Čia originaliukas wub.gif
http://www.youtube.c...h?v=p68rj879Zyg
Atsakyti