Įkraunama...
Įkraunama...

Rūžavų avatarų savininkų tema

Jadziūne, aš nesu sublogus, ten blogu kampučiu fotkino ,bet aš visvien myliu fotografus wub.gif wub.gif


B.B, o jau avataro groželis wub.gif wub.gif wub.gif Ech, aš sau tinkamo niekaip nerandu verysad.gif

Neues, ar neskaitėte taisyklių ir negerbiate rūūūžavos spalvos? spam.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2008 02 23, 17:13)
Jadziūne, aš nesu sublogus, ten blogu kampučiu fotkino ,bet aš visvien myliu fotografus  wub.gif  wub.gif


B.B, o jau avataro groželis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Ech, aš sau tinkamo niekaip nerandu  verysad.gif 

Neues, ar neskaitėte taisyklių ir negerbiate rūūūžavos spalvos? spam.gif


tuoj as tau atnesiu 4u.gif man nieko negaila Jums visoms 4u.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image

4u.gif wub.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2008 02 23, 16:13)
Neues, ar neskaitėte taisyklių ir negerbiate rūūūžavos spalvos? spam.gif

verysad.gif negeras mano kompiuteriukas, padarė klaidelę.
Labai atsiprašau, jau pasitaisiau smile.gif
Ačiukas wub.gif už priminimą!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neues: 23 vasario 2008 - 15:29
Tekit Brytnę riūžavą, Gerbėjėlės wub.gif
user posted image
Atsakyti
Aš jums ir savo vonią parodyt noriu wub.gif wub.gif
user posted image
user posted image
B.B, gražūs avatariukai, bet negaliu jų įsidėti doh.gif
Neues, nėr už ką wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ojei kokia temytėėėėėė wub.gif wub.gif wub.gif
Priimkit ir maneeee 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bo šita spalvytė yra mano pati pati pati mėgstamiausia irgi avatarėlis sakyč tinka lyg ir....
blush2.gif bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Makarončikė @ 2008 02 23, 18:36)
Aš jums ir savo vonią parodyt noriu  wub.gif  wub.gif


Jesus blink.gif , kokia vonytiaaaaa ... cray.gif Čia mano viso gyvenimo svajonė- turėti tokią wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Gal tik tos violetinės pernelyg daug, a? g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Oi mergytės, kokia klaiki diena, ne riūžava, o stačiai violetinė doh.gif Grožis, pasirodo, negarantuoja laimės - ar gali taip būti? Pažiūrėkit, kas nutiko Šviesutei, jau klaida ją burokas vadina, o ji juk tokia adijali moteris, nieko nebesuprantu, net tris mėnesius žmogus negali pabūti laimingas verysad.gif

Pasižiūriu nuotraukytę ir ašaros kaip perlai per persikinį skruostuką rieda, ak
cray.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 02 23, 20:20)
Pažiūrėkit, kas nutiko Šviesutei, jau klaida ją burokas vadina, o ji juk tokia adijali moteris, nieko nebesuprantu, net tris mėnesius žmogus negali pabūti laimingas verysad.gif


Aha, mergytės, išties labai liūdna, kad tokia gražutė ir taip neįvertinta... verysad.gif Ji galėtų būti mano idealas, tik rūbukai galėtų rausvi būti blush2.gif


Kokia ji čia graži...
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minerva: 23 vasario 2008 - 20:11
Papuliai kokie, matosi naturalus, o ne pagaminti bigsmile.gif Liabai jos man gaila...kai pagalvoji tokio reto grazumo moteris, kur ziuri tie vyrai g.gif unsure.gif ta prasme kai pagalvoji jei Tokias Moteris palieka...pripazinkim...visgi mums iki jos pasiekto tobulumo toli dar...ruzavom upem plaukti..tai man baisu kad ir mano Zuikulis pabegs verysad.gif

Einu ta proga isvirsiu jam poros patiekalu vakariene ir patieksiu pasipuosus va sitaip.nes jam taip patinka maziuliukui wub.gif
user posted image

tik cia as dar plaukuciu nenusidazius rolleyes.gif dabar kai ruzavi viskas daug efektingiau ziurisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 02 23, 14:21)

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti