norėtume pasitikslinti ar tėvas vaikams turi mokėti alimentus tik iki pilnametystės, ar iūlaikyti, mokėti alimentus ligi tol, kol vaikai baigs bendrojo lavinimo mokyklas. Nepaslaptis kad vaikai dabar mokyklas baigia apie dvidešimtus savo gyvenimo metus. Mano dvi dukros baigė vidurines bendrojo lavinimo mokyklas dvidešimties ir devyniolikos metų, tėvas mokėjęs alimentus iki jos baigė vidurines mokyklas mokėjo. Paskui pateikė kažkokį raštą darbovietės buhalterijoje jog tai permoka, nes jos jau pilnametės. Dabar nuo likusių dviejų vaikų alimentų yra nuskaičiuojama skola ir šiuo metu gaunu 130lt. sumą už abu vaikus. Vykdomojo rašto kopijos, jokio kvietimo į teismą dėl alimentų perskaičiavimo neesu gavus ir niekas manęs apie tai neinformavo. Kur kreiptis ir ką daryti, ar visa tai teisėta? Buvau girdėjus, kad Konstitucinis teismas svartė klausimą apie tėvų vaikų iki jie įgis profesiją, ir tada lygtai buvo priimas kažkoks sprendimas su išlyga, kad tėvai privalo išlaikyti savo vaikus iki tol, kol jie mokosi bendrojo lavinimo mokyklose?
Kur man kreiptis ir kokie turi būti mano žinksniai, jei buvusio vyro veiksmai yra neteisėti.