Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

turi iseiti!!! 4u.gif mes cia visos gi smalsios labai, pasirodyk.... mirksiukas.gif
[/quote]
Dar reikia pastudijuoti nuotraukų įkėlimą, nes galvojau čia bus iškart po žinutės galimybė prikabinti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Gyjula @ 2008 02 20, 10:35)
Aš irgi jau koks mėnuo kaip mezgu iš moherio (70 proc) savo dukroms tunikas. Jos labai patenkintos ir kai padarė reklamą, tai turiu dar į priekį kokius keturis užsakymus  blush2.gif  Bandysiu pademonstruoti, jeigu išeis prikabint ax.gif


a jezau rodykis greiciau, as tiesiog alpstu kaip noriu tunikos bet niekaip del rasto fasono ir panasiai neapsisprendziu..tu cia paciu laiku pasirodei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 02 20, 11:49)
rodykis!!! clap.gif aciu uz ivertinima 4u.gif

ehmmmm...siulu tu dar norfoje maciau yra, jei ka.... blush2.gif reiktu gal dar ka nors nusimegzt..... doh.gif


QUOTE(Christyyyn)
Pasirodyk  bigsmile.gif 

Na, tada vakare fotkinsiuos, o ryt iš pat ryto pasirodau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2008 02 20, 13:15)
a jezau rodykis greiciau, as tiesiog alpstu kaip noriu tunikos bet niekaip del rasto fasono ir panasiai neapsisprendziu..tu cia paciu laiku pasirodei  wub.gif

Deja, susikėliau tik į savo galeriją, o toliau ką daryt nežinau verysad.gif
Nors jūs kažko labai įspūdingo neįsivaizduokit... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyjula @ 2008 02 20, 12:57)
Deja, susikėliau tik į savo galeriją, o toliau ką daryt nežinau verysad.gif
Nors jūs kažko labai įspūdingo neįsivaizduokit... lotuliukas.gif

o kur tavoji galerija?
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 02 19, 23:29)

as irgi rankdarbiauju tik laisvu laiku ax.gif matai yra skirtumas, kai zmogus mezga maloniai sau ir kai mezga irgi maloniai, bet tai yra jo darbas mirksiukas.gif Lusasita matyt yra mezgeja ax.gif taigi nera ko cia mums su ja ir lygintis doh.gif nepasivysim...



dovyda as mezgu irgi tik laisvalaikiu, labai megstu megzt, nu taip labai,kad esu priversta darbelius parduot, nes spintoj vietos nebeuztenka, MB pinigu siulams nebeduoda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o mezgimo liga bujoja . Nesu dar nieko mezgusi pagal usakyma ir nezinau ar galeciau g.gif cia kaip menininkui paveikslas gimsta vizijoj ir ji igyvendini, darai pagal save, o kai pagal kita zmogu, gal man nepatiktu, tai ir atbulom rankom megzciau g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyjula @ 2008 02 20, 11:57)
Deja, susikėliau tik į savo galeriją, o toliau ką daryt nežinau verysad.gif
Nors jūs kažko labai įspūdingo neįsivaizduokit... lotuliukas.gif

smalsumas mane prazudys lotuliukas.gif
kelk per cia http://www.talpink.com/
Atsakyti
kokia žiema toks ir šalikėlis
Atsakyti
Baigiu sumegzti antra 100 garmu matkeli o galo dar nera doh.gif , dar tik 105 cm, o noreciau 170cm. nepatinka man dideli darbai g.gif
user posted image
na einu subaigsiu siulus (liko 30 gramu) ir ryt varysiu pirkti trecio matkelio, gerai kad pigus tai visai prasikeikciau blink.gif
Papildyta:
jusda, salikelis puikus, turbut labai mazai siulu sunaudojai?
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 20, 14:04)
Baigiu sumegzti antra 100 garmu matkeli o galo dar nera  doh.gif , dar tik 105 cm, o noreciau 170cm. nepatinka man dideli darbai  g.gif

šis raštas labai daug siūlų "suvalgo" verysad.gif
Atsakyti
Na štai šiaip ne taip išsityrinėjau tą įkėlimą
user posted image
user posted image
user posted image
O šitą darbelį ruošiuosi šiandien užbaigt ax.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 20, 15:40)
smalsumas mane prazudys lotuliukas.gif
kelk per cia http://www.talpink.com/

Aš tik dabar apžiūrėjau tavo darbelius ir likau be žado thumbup.gif ...
Iki šiol daugiausiai mezgu dukroms, o dabar užėjo noras ir sau ax.gif

Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 20, 14:04)
jusda, salikelis puikus,  turbut labai mazai siulu sunaudojai?

Tikrai nedaug....... o ir labai greitai nusimezgė....
Atsakyti