Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(dovyda @ 2008 02 19, 10:03)
va foto mano "norfinukes " storuju siulu liemenes ax.gif sorry uz kokybe, mat telefonu pafotkinta, net spalva pamelo mirksiukas.gif siaip ji tamsiai pilka doh.gif

sakau..gal dar koki kvietka prie jos nusinarplioti g.gif kaip manot? bigsmile.gif

4u.gif šaunuolė, gražutė liemenė wub.gif kvietkelis visai tiktų. Tik įomu būtų ir ant modelio pamatyt smile.gif

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 11:15)
labiau morkinukas  lotuliukas.gif
sitas labiau sauletasis  mirksiukas.gif

thumbup.gif puikūs darbeliai, kaip ir visi kiti. Tik kaip ir daugelis, - nu niekaip neuprantu , kaip taip greitai sugebi tuos savo kūrinėlius pagimdyt blink.gif
Ir pasitaisyk parašiuką, kad vėl būtų galima pamatyt darbelius, nes vietoj nuorodos dabar tik užrašiukas likęs ax.gif
Atsakyti
O šaliai tai tikrai bus dideli labai biggrin.gif Aš iš paprasto moheriuko siauresnius narplioju, tuomet ir kaip paprastą šaliką dar galima nešiot ir kaip šalį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 02 19, 11:03)
va foto mano "norfinukes " storuju siulu liemenes ax.gif sorry uz kokybe, mat telefonu pafotkinta, net spalva pamelo mirksiukas.gif siaip ji tamsiai pilka doh.gif


O man kaip tik toks atspalvis labai patiko biggrin.gif Grazi liemene. As galvoju kazkokia irgi megzti, kai baigsiu megztini, bet neapsisprendziu del modelio... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 19, 13:21)
Oranžinį jau gyriau  wub.gif
O ką ten rožinės spalvos narplioji? Aš prisipirkau dabar siūlų  doh.gif  Pilkų, baltų , rožinių, turkio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif turėsiu ką veikt ilgai biggrin.gif



moheriuku? as gerose akyse "tirpau" prie elize kid moheriuko

o rozinis rezultatas jau seniai nesiojamas http://public.fotki....biukai/abc.html
Papildyta:
QUOTE(niuma @ 2008 02 19, 13:51)
4u.gif  šaunuolė, gražutė liemenė  wub.gif  kvietkelis visai tiktų.  Tik įomu būtų ir ant modelio pamatyt smile.gif
thumbup.gif  puikūs darbeliai, kaip ir visi kiti. Tik kaip ir daugelis, - nu niekaip neuprantu , kaip taip greitai sugebi tuos savo kūrinėlius pagimdyt blink.gif
Ir pasitaisyk parašiuką, kad vėl būtų galima pamatyt darbelius, nes vietoj nuorodos dabar tik užrašiukas likęs  ax.gif


pasitaisiau, aciu mirksiukas.gif
siandien iseigine, nenumezgiau dar nei eilutes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 22:04)
moheriuku?  as gerose akyse "tirpau" prie elize kid moheriuko

o rozinis rezultatas jau seniai nesiojamas http://public.fotki....biukai/abc.html
Papildyta:
pasitaisiau, aciu  mirksiukas.gif
siandien iseigine, nenumezgiau dar nei eilutes  lotuliukas.gif

Aaaišku, gražus rezultatas biggrin.gif
Taip, moheriukų prispirkau. Tik rožiniai siūliukai - medvilnė su viskoze ax.gif Pavasariniai biggrin.gif
O tai taip jokių ir nepirkai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 19, 13:13)
tikrai taip, asirgi pradejus sali megzti tai jau antra metkeli (po 100g) baigiu suvaryti ir yra panasumas kad neuzeks, vyras juokiasi kad paklodes megzt pradejau


as irgi mezgu sali toki platuuuuu ir ilgaaaaaaaa, tai jau 5 matkius sumezgiau ir panasu dar tiek reiks blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(norali @ 2008 02 19, 11:56)
o kiek siuliuku suejo i liemene ir  kai ne ant modelio tai nesimato ilgio g.gif  ar uzpakaliuka dengia?


liemene iki puses klubu mazdaug mirksiukas.gif man prireike lygiai 10 matkiu, mat as esu tokia is didesniuju lotuliukas.gif aciu uz payrimus, o mezgesi tai greit ir smagiai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 19, 12:32)
Bet negaliu atsigauti nuo tavo tempo.Aš tikrai daug mezgiau per laisvadienius ,tik pagaunu minute ir varau, visas tris dienas be perstojo, tik i tulika, pagaminu maista ir vel mezgu, tai šiandiena turėčiau baigti.Lygiai savaite gavosi paprasta diena mezgu po 2-3 val, o svaitgali kokias 6 val. Bet Lusasitos gabumai vercia mane sleptis.galiu guostis ,kad mano dydis du kart didesnis, nei Lusasitos.Mažytem kūdutėm ir čia sekasi:)



as irgi rankdarbiauju tik laisvu laiku ax.gif matai yra skirtumas, kai zmogus mezga maloniai sau ir kai mezga irgi maloniai, bet tai yra jo darbas mirksiukas.gif Lusasita matyt yra mezgeja ax.gif taigi nera ko cia mums su ja ir lygintis doh.gif nepasivysim...
o del tu apvalumu...ech dave dievulis tai dave, dziaugtis reikia, kad neuzmirso tongue.gif is kitos gi puses, ingriduska, musu mezginiai-neriniai visada brangesni iseina thumbup.gif , mat siulu daugiau susinaudoja mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 12:38)
mes tai taip mezgam  kam leliukai, kam kaciukai 
bet va sali pradejau
http://keep4u.ru/img...6670a2ab5f4.jpg
tai man uzsiknisimas cia 


koks grazuolis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 13:24)
as uzdejau 103, tai jau 70 cm sakiau daug 


as savo saliui - paklodei lotuliukas.gif uzdejau 130akiu, tai man plotis iseina kazkur 75 cm, matau visu panasiai mirksiukas.gif bet uztat kokius salius turesim wub.gif


niuma, eya, norali aciu uz pagyrimus mano pilkei wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 19 vasario 2008 - 23:35
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 17, 20:57)
nežinau ar mano angora tinka i šią tema,na ten 70 %moheros

Kur jau netiks toks grazuolis! wub.gif
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 18, 13:02)
O čia mano salotinukas

Pavasaris... wink.gif
QUOTE(saldainia @ 2008 02 18, 19:08)
čia mano du naujausi mocheriukai

Kokie faini wub.gif Gal gali pasidalinti antrojo rasteliu?
QUOTE(dovyda @ 2008 02 19, 09:03)
va foto mano "norfinukes " storuju siulu liemenes ax.gif sorry uz kokybe, mat telefonu pafotkinta, net spalva pamelo mirksiukas.gif siaip ji tamsiai pilka doh.gif

Tiktu koks nors kvietkelis drinks_cheers.gif
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 10:03)

Abu megztinukai - niam niam niam thumbup.gif
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 10:38)
mes tai taip mezgam  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kam leliukai, kam kaciukai  lotuliukas.gif
user posted image

Kur as tai maciau? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlyna: 20 vasario 2008 - 00:54
Christyyyn, kiek tu akiu dedi saliui?
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 02 19, 11:03)
va foto mano "norfinukes " storuju siulu liemenes ax.gif sorry uz kokybe, mat telefonu pafotkinta, net spalva pamelo mirksiukas.gif siaip ji tamsiai pilka doh.gif
sakau..gal dar koki kvietka prie jos nusinarplioti g.gif kaip manot? bigsmile.gif

labai patiko taviškė liemenė. O gėlė čia mano manymu tikrai tiktų thumbup.gif
Beje, mezgiau ir aš iš šitų norfinių siūlų, tik mano šviesiai pilki, tai tikrai mezgasi greit, o ir rezultatas geras, ta prasme gerai nešiojasi. Matyt, reiks pasirodyt jums ax.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 20, 08:29)
Christyyyn,  kiek tu akiu dedi saliui?

Taigi priklauso nuo siūlų ir virbalų storio, dar ir nuo mezgėjos. Viena laisviau, kita standžiau mezga ax.gif Aš visuomet pirmiau išsimezgu pavyzduką ir matuoju, skaičiuoju kokio pločio noriu mirksiukas.gif

QUOTE(neringata @ 2008 02 20, 08:38)
labai patiko taviškė liemenė. O gėlė čia mano manymu tikrai tiktų thumbup.gif
Beje, mezgiau ir aš iš šitų norfinių siūlų, tik mano šviesiai pilki, tai tikrai mezgasi greit, o ir rezultatas geras, ta prasme gerai nešiojasi. Matyt, reiks pasirodyt jums  ax.gif

Pasirodyk bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos visos mezgėjėlės 4u.gif
Jau seniai pas jus užsuku ir pažiūrinėju, išties labai labai gražūs darbai thumbup.gif
Aš irgi jau koks mėnuo kaip mezgu iš moherio (70 proc) savo dukroms tunikas. Jos labai patenkintos ir kai padarė reklamą, tai turiu dar į priekį kokius keturis užsakymus blush2.gif Bandysiu pademonstruoti, jeigu išeis prikabint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 02 20, 09:38)
labai patiko taviškė liemenė. O gėlė čia mano manymu tikrai tiktų thumbup.gif
Beje, mezgiau ir aš iš šitų norfinių siūlų, tik mano šviesiai pilki, tai tikrai mezgasi greit, o ir rezultatas geras, ta prasme gerai nešiojasi. Matyt, reiks pasirodyt jums  ax.gif


rodykis!!! clap.gif aciu uz ivertinima 4u.gif

ehmmmm...siulu tu dar norfoje maciau yra, jei ka.... blush2.gif reiktu gal dar ka nors nusimegzt..... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Gyjula @ 2008 02 20, 11:35)
Sveikos visos mezgėjėlės 4u.gif
Jau seniai pas jus užsuku ir pažiūrinėju, išties labai labai gražūs darbai thumbup.gif
Aš irgi jau koks mėnuo kaip mezgu iš moherio (70 proc) savo dukroms tunikas. Jos labai patenkintos ir kai padarė reklamą, tai turiu dar į priekį kokius keturis užsakymus  blush2.gif  Bandysiu pademonstruoti, jeigu išeis prikabint ax.gif


turi iseiti!!! 4u.gif mes cia visos gi smalsios labai, pasirodyk.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 20 vasario 2008 - 10:50