Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

[quote=Lusasita,2008 02 19, 12:38]
Man tai nuotraukuose tu mažutė, lieknutė,tokia Coliukė, ir dydis S, o kur jau man aš tik dabar "kūdinuosi" ir priiėjau iki L, tai čia taip save raminu, kad aš didelė ir mezginio daugiau. smile.gif
Bet kokiu atveju vis dar manau ,kad esi Nerealiai greita, kaip iš kokio fantastinio filmo,kur greičiai kosminiai.Dar manau, kad nespėsiu akių uzdėti naujam mezginiui,o taviškis šalis puikuosis ant pečiųsmile.gif)
Atsakyti
as vis nert noriu ta tunika rooozine, ale blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 11:03)



QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 11:15)
labiau morkinukas  lotuliukas.gif
sitas labiau sauletasis  mirksiukas.gif
user posted image



nu jo blink.gif ir grazhumas wub.gif wub.gif
kad man taip greit megztusi - be shansu lotuliukas.gif

shaunuole- labai grazhus darbeliai, ir ash uzhsimaniau pukuotuko bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2008 02 19, 12:02]
[quote=Lusasita,2008 02 19, 12:38]
Man tai nuotraukuose tu mažutė, lieknutė,tokia Coliukė, ir dydis S, o kur jau man aš tik dabar "kūdinuosi" ir priiėjau iki L, tai čia taip save raminu, kad aš didelė ir mezginio daugiau. smile.gif
Bet kokiu atveju vis dar manau ,kad esi Nerealiai greita, kaip iš kokio fantastinio filmo,kur greičiai kosminiai.Dar manau, kad nespėsiu akių uzdėti naujam mezginiui,o taviškis šalis puikuosis ant pečiųsmile.gif)
[/quote]
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ingriduska, as kaip keturios coliukes ( dar is kokio dvizenklio gal padaugint) viena ant kitos sudetos lotuliukas.gif lotuliukas.gif

saliui jau 100 gr sukisau, o dar nei puses ner, pagal saliu megejeliu standartus doh.gif gal man ten pledas gausis , o ne salis g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
LUSASITA

Moterys nuolat prie savęs kabinėjasi, tai tas tai anas, ir kaip taisyklė pas kitas mato viską gražiau, nei pas save:) Toks gyvenimas, tokios tos moterys.
O šalis žiūrėk ,kad iš tiesų nevirstų pledu:))) Galėsi susivynioti kaip kokonas:))
Aš dar pristosiu ,tai oranžinis iš kokių siųlų??? Ar čia kaip pilki, ar Princesės?
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 14:09)


saliui jau 100 gr sukisau, o dar nei puses ner, pagal saliu megejeliu standartus  doh.gif  gal man ten pledas gausis , o ne salis  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tikrai taip, asirgi pradejus sali megzti tai jau antra metkeli (po 100g) baigiu suvaryti ir yra panasumas kad neuzeks, vyras juokiasi kad paklodes megzt pradejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 19, 12:12)
LUSASITA

Moterys nuolat prie savęs kabinėjasi, tai tas tai anas, ir kaip taisyklė pas kitas mato viską gražiau, nei pas save:) Toks gyvenimas, tokios tos moterys.
O šalis žiūrėk ,kad iš tiesų nevirstų pledu:))) Galėsi susivynioti kaip kokonas:))
Aš dar pristosiu ,tai oranžinis iš kokių siųlų??? Ar čia kaip pilki, ar Princesės?

ne princese, ir ne pilki, o kazkokius gavau dovanu lama moair atrodo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(everesta @ 2008 02 19, 12:13)
tikrai taip, asirgi pradejus sali megzti tai jau antra metkeli (po 100g) baigiu suvaryti ir yra panasumas kad neuzeks, vyras juokiasi kad paklodes megzt pradejau smile.gif



o kiek akiu uzdejus mezgi?
Atsakyti
kiek akiu? baisu net pasakyti, nes juoksites, kad tikrai paklode gausis, 144 akis, o jau megzto gaunasi 80 cm plocio.
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 19, 12:17)
kiek akiu? baisu net pasakyti, nes juoksites, kad tikrai paklode gausis, 144 akis, o jau megzto gaunasi 80 cm plocio.



as uzdejau 103, tai jau 70 cm sakiau daug g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nors tiek paguodos, kad ne viena paklodes mezgu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O per daug manau nebus apsivyniosim ir busim garzios console.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

jei bus grazu, tada megsiu mamai tik gal balta rolleyes.gif
Atsakyti
Oranžinį jau gyriau wub.gif
O ką ten rožinės spalvos narplioji? Aš prisipirkau dabar siūlų doh.gif Pilkų, baltų , rožinių, turkio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif turėsiu ką veikt ilgai biggrin.gif
Atsakyti