Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(dovyda @ 2008 02 19, 11:03)
va foto mano "norfinukes " storuju siulu liemenes ax.gif sorry uz kokybe, mat telefonu pafotkinta, net spalva pamelo mirksiukas.gif siaip ji tamsiai pilka doh.gif

user posted image

saku..gal dar koki kvietka prie jos nusinarplioti g.gif kaip manot? bigsmile.gif

sauni liemene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , o cia is tu margu norfiniu g.gif

o kvietkelis gal tiktu is kokiu plonesniu siuliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 19, 11:08)
sauni liemene thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , o cia is tu margu norfiniu g.gif

o kvietkelis gal tiktu is kokiu plonesniu siuliuku 4u.gif


aciu norali 4u.gif taip cia is tamsiai pilku margu storu norfiniu siulu, tu kur metrazas buvo trumpas ax.gif . Del kvietko rimtai reikia pasidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 19 vasario 2008 - 10:14
QUOTE(dovyda @ 2008 02 19, 11:13)
aciu norali 4u.gif taip cia is tamsiai pilku margu storu norfiniu siulu, tu kur metrazas buvo trumpas ax.gif . Del kvietko rimtai reikia pasidaryt mirksiukas.gif


o kiek siuliuku suejo i liemene? wub.gif ir kai ne ant modelio tai nesimato ilgio g.gif ar uzpakaliuka dengia? 4u.gif labai idomu, nes as irgi turiu tokiu siuliuku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 19 vasario 2008 - 10:57
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 12:03)

Lusasita, labai grazus sauletas morkinukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 19, 11:10)
Lusasita, labai grazus sauletas morkinukas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


labiau morkinukas lotuliukas.gif
sitas labiau sauletasis mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 12:03)

Lusasita, kada tu spėji doh.gif Gal naktimis nemiegi. Per kiek laiko megztuką numezgi?
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 19, 11:19)
Lusasita, kada tu spėji doh.gif Gal naktimis nemiegi. Per kiek laiko megztuką numezgi?


sakiau pradesiu skaiciuot, kiek valandu mezgu megztinuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif sedu prie virbalu ir fiksuoju laika, ale kad jauc kantrybes neuzteks sitai buhalterijai lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jei rimciau, tai praeita savaite du isejo blush2.gif bet sia tai kazi kas bus, nes liemene pradeta , ipuseta, ir salis ipusetas . Nemaniau, kad sali numegzt tiek daug darbo doh.gif ir siulu kaip megztukui sueina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 12:22)
sakiau pradesiu skaiciuot, kiek valandu mezgu megztinuka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  sedu prie virbalu ir fiksuoju laika, ale kad jauc kantrybes neuzteks sitai buhalterijai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o jei rimciau, tai praeita savaite du isejo  blush2.gif  bet sia tai kazi kas bus, nes liemene pradeta , ipuseta, ir salis ipusetas . Nemaniau, kad sali numegzt tiek daug darbo doh.gif  ir siulu kaip megztukui sueina  g.gif

o aš per dieną kokią porą valandų tepamezgu. Mažiaus didžiausi priešai virbalai. Net jeigu kas nors su juo aidžia, tik paimu virbalus, pradeda pykti.
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 12:22)
sakiau pradesiu skaiciuot, kiek valandu mezgu megztinuka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  sedu prie virbalu ir fiksuoju laika, ale kad jauc kantrybes neuzteks sitai buhalterijai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o jei rimciau, tai praeita savaite du isejo  blush2.gif  bet sia tai kazi kas bus, nes liemene pradeta , ipuseta, ir salis ipusetas . Nemaniau, kad sali numegzt tiek daug darbo doh.gif  ir siulu kaip megztukui sueina  g.gif

Kadangi aš jį pamačiau jau sekmadienį, tai spėjau atsigauti nuo grožio. Bet negaliu atsigauti nuo tavo tempo.Aš tikrai daug mezgiau per laisvadienius ,tik pagaunu minute ir varau, visas tris dienas be perstojo, tik i tulika, pagaminu maista ir vel mezgu, tai šiandiena turėčiau baigti.Lygiai savaite gavosi paprasta diena mezgu po 2-3 val, o svaitgali kokias 6 val. Bet Lusasitos gabumai vercia mane sleptis.galiu guostis ,kad mano dydis du kart didesnis, nei Lusasitos.Mažytem kūdutėm ir čia sekasi:)
KOkie siūlai oranžinio morkiaus
Atsakyti
mes tai taip mezgam lotuliukas.gif lotuliukas.gif kam leliukai, kam kaciukai lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 19, 11:32)
Kadangi aš jį pamačiau jau sekmadienį, tai spėjau atsigauti nuo grožio. Bet negaliu atsigauti nuo tavo tempo.Aš tikrai daug mezgiau per laisvadienius ,tik pagaunu minute ir varau, visas tris dienas be perstojo, tik i tulika, pagaminu maista ir vel mezgu, tai šiandiena turėčiau baigti.Lygiai savaite gavosi paprasta diena mezgu po 2-3 val, o svaitgali kokias 6 val. Bet Lusasitos gabumai vercia mane sleptis.galiu guostis ,kad mano dydis du kart didesnis, nei Lusasitos.Mažytem kūdutėm ir čia sekasi:)
KOkie siūlai oranžinio morkiaus



ingriduska, nesu jau tokia mazyte blush2.gif net idomu pasidare, kiek valandu mezgu nes vis lekiu ir lekiu, puldineju tai sian tai ten . vakarai pas mane ilgi, gulames apie 24 val, tai gal ir tu valandu daugiau gaunasi g.gif


bet va sali pradejau
http://keep4u.ru/img...6670a2ab5f4.jpg
tai man uzsiknisimas cia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 12:38)

bet va sali pradejau
http://keep4u.ru/img...6670a2ab5f4.jpg
tai man uzsiknisimas cia  unsure.gif


Lusasita, labai grazus rastelis salio thumbup.gif
o tempai tavo tikrai dideli wub.gif as irgi greit mezgu ax.gif bet salia to dar prisigalvoju visokiu rankdarbiu 4u.gif tai velti tai biseriauti ar is laikrasciu pinti ax.gif zodziu barbe devyndarbe 4u.gif
Atsakyti