Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(janike1 @ 2008 04 02, 23:41)
Niekur niekur nesislepk  mirksiukas.gif Dziugink ir toliau mus  4u.gif Smagu matyti mestriskai atliktus darbelius 4u.gif Beje ar cia kur nors yra tavo temute,kazkaip nepastebejau blush2.gif
Laukiam suknios bigsmile.gif



mano temelė čia
http://www.supermama...howtopic=297246
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2008 04 03, 13:48]
O čia SUKNELĖ NĖŠTUKEI,
user posted image

Kaip gražu, moteriška, kokia laiminga nėštukė, matosi ,kad ji gražios švelnios spalvytės, lengva lyg pūkas, švelni. vajetau kaip smagu bus ja pasipuošti. Nu super .
Viliuteee ,bet čia tai jukvirbalais?? Ir jei nesuklydau, tada jau ir paklausiu kaip čia taip iš tokių plonyčių tau taip greit gaunasi.Juk tik ką sijoną pristatei?????
Šauni esi ,darbšti. Na ir kuri drabužius pasakiškus, kaip fėjos burtai atrodo, kaip suknia iš riešuto kevalo:))
Atsakyti
[quote=ingriduska,2008 04 03, 14:54]
[quote=Viliuteee,2008 04 03, 13:48]
O čia SUKNELĖ NĖŠTUKEI,
user posted image

Kaip gražu, moteriška, kokia laiminga nėštukė, matosi ,kad ji gražios švelnios spalvytės, lengva lyg pūkas, švelni. vajetau kaip smagu bus ja pasipuošti. Nu super .
Viliuteee ,bet čia tai jukvirbalais?? Ir jei nesuklydau, tada jau ir paklausiu kaip čia taip iš tokių plonyčių tau taip greit gaunasi.Juk tik ką sijoną pristatei?????
Šauni esi ,darbšti. Na ir kuri drabužius pasakiškus, kaip fėjos burtai atrodo, kaip suknia iš riešuto kevalo:))
[/quote]


ne šita buvo megzta anksčiau,tik nebuvau nusifotografavusi,o dabar klientė ,suknelės šeimininkė jau su leliuku atvažiavo manęs aplankyti ir suknelę atsvežė fotosesijai.
Tas sukneles mezgu virbalais aplink ir laiko joms tikrai daug reikia,bent jau kol rašto mintinai neišmokau vos ne mėnesį užtrukdavau,dabar jau greičiau nes nebereikia akių pagal schemą pastoviai skaičiuoti
sekančiai jau kitą raštą išsinagrinėjau,šitas jau nusibodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 04 02, 14:52)
Po tokių grožių net nesmagu čia savo paprastas narpliones dėti. Bet jei jau mezgiau ,tai vis tiek pasirodysiu kas gavosi.Čia Princesės variacios:)
http://public.fotki....i/p1080166.html


mmmm....o man kaip grazu visoki toki marguciai wub.gif ir prasau cia nesikuklinti mirksiukas.gif labai fainas megztukelis thumbup.gif (beje, o jau manekene tai superine, kaip tau taip pavyko??? wub.gif galetum konsultacija pravesti blush2.gif )

Viluteee kaip visada thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 03 balandžio 2008 - 14:37
QUOTE(dovyda @ 2008 04 03, 15:37)
mmmm....o man kaip grazu visoki toki marguciai wub.gif ir prasau cia nesikuklinti mirksiukas.gif labai fainas megztukelis  thumbup.gif (beje, o jau manekene tai superine, kaip tau taip pavyko??? wub.gif galetum konsultacija pravesti blush2.gif )

Viluteee kaip visada thumbup.gif

Ačiū, jau skaiu dieta L.Chazano blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2008 04 03, 16:15)
Ačiū, jau skaiu dieta L.Chazano blush2.gif

Bijau kazka sakyti, juk cia nemezginiai, jei Dovyduk kas idomu klausk per AŽ
Atsakyti
Viliuteee, pritrukau pagiroms zodziu blink.gif Suknute tikrai ispudinga,jau vien jos lengvumas wub.gif O kantrybes kiek tokiais plonyciais siulais megzti rolleyes.gif Kiek tokia suknute sveria ax.gif nes atrodo tokia lengvute ,kaip debeselis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 04 03, 19:12)
Viliuteee, pritrukau pagiroms zodziu blink.gif Suknute tikrai ispudinga,jau vien jos lengvumas wub.gif O kantrybes kiek tokiais plonyciais siulais megzti rolleyes.gif Kiek tokia suknute sveria ax.gif nes atrodo tokia lengvute ,kaip debeselis 4u.gif



ačiū už pagyrimus,o suknelės svoris apie 200 gr
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 04 01, 19:40)
Lusasita ,nu  šaunuolė dar karta,gražus tavo tinkliukas wub.gif Oi kada tu spėji,o akys  nepavargsta,man tai nuo greito mezgimo pirstai paskausta ax.gif
Viliuteee,be žodziu blink.gif  ,gražus sijonukas labai labai wub.gif


aciu, janike1, niu vis mane giri. blush2.gif biskeli tinginiauju, ir net save gediju, kad daznai ir nemazai sedziu prie pc, o paskuj diena trumpa gaunasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 04 03, 19:47)
ačiū už pagyrimus,o suknelės svoris apie 200 gr


O su kokio Nr. virbalais mezgi? Ir tokios lygios akys gaunasi.... thumbup.gif
Labai gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2008 04 03, 12:48]

O čia SUKNELĖ NĖŠTUKEI,
user posted image


bigsmile.gif na ir grozis... NUOSTABU thumbup.gif
visos merginos Jus giria, bet isties esate verta tu liaupsiu... 4u.gif
Papildyta:
Viliuteee,
kadangi esate numezgusi ne viena toki grazu rubeli, tad prasyciau patart, kaip Jus megzdama is tokio plono moheriuko, apskaiciuojat mezginio ploti??? Ne viena mergina patare numegzt pavyzdeli, isplaut ir tada galesiu tiksliau tas akis apsiskaiciuot... Jus taip pat darote???
Atsakyti
man jau taip daryt nebereikia,kažkaip jau viskas savaime gaunasi,o jūs čia kalbat būtent apie tuos mano mocherinius mezginukus ar bendrai apie bet kokius
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 04 04, 08:51)
man jau taip daryt nebereikia,kažkaip jau viskas savaime gaunasi,o jūs čia kalbat būtent apie tuos mano mocherinius mezginukus ar bendrai apie bet kokius


pagirt del Jusu mezginiu tai noretusi del visu, visi nuostabus ir neeiliniai... thumbup.gif bet del akyciu uzdejimo, tai pasiteiravau del plonycio moheriuko... ar 73 akytes nebutu mazai 38 dydi nesiojanciai??? Is storesnio siulo man gaunasi gana taikliai pataikyt, bet wa sita plonyti moheriuka megzt pradejau pirma syki, pagal rasteli uzsidejau 73 akytes (virbalai Nr.3) ir kazkiek pamezgusi sustojau, nes kaip ir atrodo, jog siauroka (na rastelis dabar tas traukia akytes)... o megzt-ardyt taip nesinori... tad vis dar klausineju ir dairausi, gal kur uzmatysiu numegzta ir bus aiskiau del to plocio...
Atsakyti