Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(ingriduska @ 2008 03 31, 08:47)
dovyda
pirkau pirmiausia sijoną su tokiomis gelemis, o prie jo pasirodė nieko neturiu, tai tuomet nusprendziau, kad reikia iš plono,puošnaus, nuostabiausio ,mylymiausio siūlo- mocheros, numegsti megztuką. Vizija yra paprastas ,lygiom akim, priglides didelia iškipte ,ilgom prigludusiom rankovem.O kai pradedu megzt gaunasi šūdienė, kažko neatitaikau:)
Dabar baiginėju iš princesiniu,margą.Ir tuomet jau imsiuosi pilna jėga savo ploniuko:)

Dovydėle, Lusasita kaip pasiilgau jūsų per savaitgalį.
O Lusasita tai apskritai nurimus, kas tau mergyte, kur tu radingai.
Vis dar labai dėkinga už Princesinius siūlus, mezgasi nuostabiai:)))



aiskiukas mirksiukas.gif na linkiu sekmes su moheriuku drinks_cheers.gif

o jau koooooooks tavo ilgesys graziai aprasytas wub.gif

sveikutes Lusasita, Norali drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 01 balandžio 2008 - 14:49
QUOTE(dovyda @ 2008 04 01, 15:45)
aiskiukas  mirksiukas.gif na linkiu sekmes su moheriuku drinks_cheers.gif

o jau koooooooks tavo ilgesys graziai aprasytas wub.gif

sveikutes Lusasita, Norali drinks_cheers.gif


laba, Dovyda drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 01 balandžio 2008 - 14:53
Viliuteee aš nežinau, kaip tau užtenka kantrybės ir išmonės sukurti grožiams, nes man pradeda trūkti žodžių ,kurie išreikštų žavesį tavo darbais.
Papildyta:
[quote=dovyda,2008 04 01, 15:45]
aiskiukas mirksiukas.gif na linkiu sekmes su moheriuku drinks_cheers.gif

Sveikute tokią gražią pavasario dienelęsmile.gif))
Atsakyti
Lusasita ,nu šaunuolė dar karta,gražus tavo tinkliukas wub.gif Oi kada tu spėji,o akys nepavargsta,man tai nuo greito mezgimo pirstai paskausta ax.gif
Viliuteee,be žodziu blink.gif ,gražus sijonukas labai labai wub.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2008 04 01, 16:12]
Viliuteee aš nežinau, kaip tau užtenka kantrybės ir išmonės sukurti grožiams, nes man pradeda trūkti žodžių ,kurie išreikštų žavesį tavo darbais.
Papildyta:
[quote=dovyda,2008 04 01, 15:45]
aiskiukas mirksiukas.gif na linkiu sekmes su moheriuku drinks_cheers.gif

Sveikute tokią gražią pavasario dienelęsmile.gif))
[/quote]
na jau tau gražių žodžiu pagyrimams tikrai neptitruks,taip gražiai tai moki daryti,kaip retas. bigsmile.gif
labai tau ačiū ,kad ir man jų tiek daug tenka 4u.gif
Papildyta:
ir tau janike1 ąčiū, 4u.gif
iš tavęs taip pat jau ne kartą gražių pagyrimų savp darbams sulaukiau
Atsakyti
Viliuteee, pas tave kaip visada thumbup.gif. Oi laukiu darbu tesinio, visada malonu geretis tavo grozybemis 4u.gif
Atsakyti
Po tokių grožių net nesmagu čia savo paprastas narpliones dėti. Bet jei jau mezgiau ,tai vis tiek pasirodysiu kas gavosi.Čia Princesės variacios:)
http://public.fotki....i/p1080166.html
Atsakyti
nu baik taip ,daugiau neberodysiu nieko ,kad taip negražiai juokauji ax.gif ,
tik šį vakarą dar vieną suknelę jei spėsiu įdėsiu ir trauksiuosi smile.gif ,pasislėpsiu ir jūsų darbais gėrėsiuosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 04 02, 16:58)
nu baik taip ,daugiau neberodysiu nieko ,kad taip negražiai juokauji  ax.gif ,
tik šį vakarą dar vieną suknelę jei spėsiu įdėsiu ir trauksiuosi smile.gif ,pasislėpsiu ir jūsų darbais gėrėsiuosi bigsmile.gif


Niekur niekur nesislepk mirksiukas.gif Dziugink ir toliau mus 4u.gif Smagu matyti mestriskai atliktus darbelius 4u.gif Beje ar cia kur nors yra tavo temute,kazkaip nepastebejau blush2.gif
Laukiam suknios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 04 02, 16:58)
nu baik taip ,daugiau neberodysiu nieko ,kad taip negražiai juokauji  ax.gif ,
tik šį vakarą dar vieną suknelę jei spėsiu įdėsiu ir trauksiuosi smile.gif ,pasislėpsiu ir jūsų darbais gėrėsiuosi bigsmile.gif

Viliuteee, atleisk, jei nuskambėjo negražiai. Bet prašau niekur nesitraukti, nes esi kelrodė žvaigždė, juk smagu žinoti kad galima tokius grožius kurti, ir tuomet dėti pastangas.Mane asmeniškai įkvepia tavo darbai, įkvepia Lusasitos darbai ,La Perlos,Norali ir visų kitų,tada stengtis smagiau, o kai ką ir nusižiūriu:))
Vuiliuteee tik neding ,nuoširdžiai sakau, be tavęs bus nuobodu, nyku:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 04 03, 08:05)
Viliuteee, atleisk, jei nuskambėjo negražiai. Bet prašau niekur nesitraukti, nes esi kelrodė žvaigždė, juk smagu žinoti kad galima tokius grožius kurti, ir tuomet dėti pastangas.Mane asmeniškai įkvepia tavo darbai, įkvepia Lusasitos darbai ,La Perlos,Norali  ir visų kitų,tada stengtis smagiau, o kai ką ir nusižiūriu:))
Vuiliuteee tik neding ,nuoširdžiai sakau, be tavęs bus nuobodu, nyku:)  4u.gif



Kur aš ,mielosios be jūsų dingčiau,juk pritarsit man ,kad kiekvienas pastebėjimas,o dar labiau pagyrimas,tai naujas įkvėpimas kuriančiam.Ir šitam forumui ačiū,tik jo dėka tiek mielų bendraminčių sutikau.

O čia SUKNELĖ NĖŠTUKEI,kuri ant mano manekeno labai negražiai žiūrisi,per didelė jam,o ir pilvuko neturi,o nuotraukos su suknelės šeimininke,kuri beje jau MAMYTĖ neturiu.Ir spalva tokia netikra nuotraukoj ,gal ,kad pamušalas baltas,aš norėjau ryškesnio pamušalo,bet toks buvo suknelės šeimininkės pasirinkimas
user posted image

user posted image

Papildyta:
QUOTE(rupe @ 2008 04 02, 14:34)
Viliuteee, pas tave kaip visada thumbup.gif. Oi laukiu darbu tesinio, visada malonu geretis tavo grozybemis 4u.gif


ačiū,tau 4u.gif
o darbelių tikrai daug bus,daug gražių užsakymėlių turiu gavusi
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 04 03, 13:48)

O čia SUKNELĖ NĖŠTUKEI,....



swoon.gif nenustoji stebint...... blink.gif wub.gif
Atsakyti