Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Norali, be zodziu first.gif thumbup.gif visos tik giria tik giria, bet is tiesu super thumbup.gif
o kaip ten viskas padaroma g.gif ziurejau ir taip i anaip, bet nicnieko nesupratau g.gif
Atsakyti
niu pagaliau grizau namo, prisedau prie kompiuterio, o cia tiek pagyru 4u.gif blush2.gif puolu dekavoti wub.gif

QUOTE(youste @ 2008 03 30, 22:46)
Nu kaip originalu thumbup.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

[quote=anciuke,2008 03 30, 23:32]
thumb_yello.gif thumb_yello.gif
super grazu

o koks tas storasis siūliukas? vilna kokia nors?

aciux aciuks.gif o siuliukas storasis moheriukas suktas su kazkokiu medvilniniu siulu



Papildyta:
QUOTE(netikėtai @ 2008 03 31, 08:00)
Tai kad aš dar tik raštelį bandau išsimegsti-labai jau sudėtingai aš čia užsimojau doh.gif
O gal gali prakonsultuoti, kaip tu čia viską darai-neri tinkliuką ir paskui narstai? o kur suslepi siūlų galiukus? narstai su adata ar vąšeliu? Nu klausimų daug, bet tikrai kažko panašaus ateičiai labai noriu  ax.gif



as jau anksciau, gal pries koki menesi buvau kazkurioj temoj idejusi panasu palta ir linini svarkeli 4u.gif tai ten pasakojau apie savo darbus blush2.gif o darbas vyksta taip: lotuliukas.gif neriu tinkla, paskui varstau adata, galu stengiuosi kad butu kuo maziau 4u.gif darau apsisukimus, o pabaigoj viska apneriu zemu stulpeliu ir viskas susislepia 4u.gif

QUOTE(ingriduska @ 2008 03 31, 08:29)
Ašarėlė tunika liux, aš ją pradėjau, bet man nesekasi.O taviškė grožis:)

NORALI aš be žodžių, be amo.Niu esi nuostabinė mezgejėlė, o ir taip sakant uoslę sezoniškumui turi,Taigi ryt 15 šilumos, galėsi eiti visa graži. Jau kaip aš tokio kokio nors švarkelio- megztukėlio noriu,,,,ne tas žodis...
Šaunuolės mergytės.
netikėtai ir Jolacka/muc . Nors jau merginos viską paaiškino, bet mano patirtis tai tokia, reikia megzti pavyzdėlį jį pamatuoti, po to save ir taip apsakaičiuoti.Geriau jau numažinti, nei nudidinti, mezginys pasitampo tikrai.dabar aš pasimatuoju apskaičiuoju, tai iš suskaičiuotų dar -10 akių nusuku. Tada gaunasi kaip tik:)
O plonas mocheriukas neduoda ramybės ir man ,turiu aš nusipirkus šviežiai Kid mocheros, tai jau su kabliuku paband=iau, nepatiko. Su virbalais 3.5 blogai, kiek per didel4sd akyt4s, o su virbalais nr.2 labai plonas ir ilgai mezgasi.tai kol kas vyksta bandymai ir ardymai:)


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif as jau siandien buvau pasipuosusi 4u.gif sarkoms pasirodziau darbe lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=dovyda,2008 03 31, 08:32]
NORALI thumbup.gif svarkiux, pasipasakok kaip ten viskas daroma mirksiukas.gif



:aciuks:truputeli auksciau lyg jau papasakojau 4u.gif

[quote=Jolacka/muc,2008 03 31, 09:00]
LABAI GRAZUS bigsmile.gif thumbup.gif

dekui 4u.gif

[quote=rupe,2008 03 31, 10:39]
Norali-nuostabus svarkelis thumbup.gif


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

[quote=X-iuke,2008 03 31, 12:05]
Norali - super grazhus shvarkelis wub.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

[quote=saulemeile,2008 03 31, 12:45]

aciuks.gif



jurgaju, aciuuuuux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 03 31, 17:52)
aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif as jau siandien buvau pasipuosusi 4u.gif sarkoms pasirodziau darbe lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif Aš šiandien irgi apsirėdžiau nauja tunika, tik pas mus darbe kadangi šarkų nėr lotuliukas.gif , tai tiesiog pati sau gražiai atrodžiau didis.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 03 30, 20:53)
Idesiu savo paskutini darbeli 4u.gif atidejau amziaus projekta - suknele ir gaminau sita 4u.gif labai jau norejosi tokio tipo svarkelio blush2.gif

[

as irgi apakus sedziu prie kompo. tikrai ziauriai grazu ir originalu
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 03 31, 22:02)
as irgi apakus sedziu prie kompo. tikrai ziauriai grazu ir originalu


aciuks.gif
Atsakyti
norali, ačiū už konsultaciją 4u.gif Ateičiai labai pravers rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 31, 08:47)
dovyda
pirkau pirmiausia sijoną su tokiomis gelemis, o prie jo pasirodė nieko neturiu, tai tuomet nusprendziau, kad reikia iš plono,puošnaus, nuostabiausio ,mylymiausio siūlo- mocheros, numegsti megztuką. Vizija yra paprastas ,lygiom akim, priglides didelia iškipte ,ilgom prigludusiom rankovem.O kai pradedu megzt gaunasi šūdienė, kažko neatitaikau:)
Dabar baiginėju iš princesiniu,margą.Ir tuomet jau imsiuosi pilna jėga savo ploniuko:)

Dovydėle, Lusasita kaip pasiilgau jūsų per savaitgalį.
O Lusasita tai apskritai nurimus, kas tau mergyte, kur tu radingai.
Vis dar labai dėkinga už Princesinius siūlus, mezgasi nuostabiai:)))

Ingriduska - o tau princesiniai siūlai nekanda? blush2.gif Mane šiek tiek jie nervina- negaliu atsiplaidavusi nešioti savo tunikos doh.gif
Norali -labai gražus švarkelis. Ir orai kaip tik tinkami mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 01 balandžio 2008 - 07:11
QUOTE(angulyte @ 2008 04 01, 08:09)
Ingriduska - o tau princesiniai siūlai nekanda?  blush2.gif  Mane šiek tiek jie nervina- negaliu atsiplaidavusi nešioti savo tunikos  doh.gif
Norali -labai gražus švarkelis. Ir orai kaip tik tinkami  mirksiukas.gif



aciuks.gif taip ir planavau pasidaryt, kad galec nesiot kai orai truputi atsils 4u.gif tik itariu, kad nelabai ilgai nesiosiu lotuliukas.gif o svarkelis labai siltas 4u.gif nes is moherytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 04 01, 08:09)
Ingriduska - o tau princesiniai siūlai nekanda?  blush2.gif  Mane šiek tiek jie nervina- negaliu atsiplaidavusi nešioti savo tunikos  doh.gif
Norali -labai gražus švarkelis. Ir orai kaip tik tinkami  mirksiukas.gif


Nu nekanda, aš skalbiau su plaukų šampūnu ir išskalavau su minkštikliu. Negaliu sakyti ,kad jau visai jo nejaučiu, bet ir diskomforto nėra.
Atsakyti
manes jie irgi nekanda g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 04 01, 11:37)
manes jie irgi nekanda  g.gif
user posted image


Lusasita pirmiausia džiaugiuosi, kad apsireiškiai temoje, bo jau baisiai ilgėjausi.
Antra matau, kad nekrapštei nosies.
Trečia tiesiog gražu, panašu į kriauklių tuniką, todėl nesakysiu, kad ach och, tokį grožį panašų jau mačiau.Bet šitas yra kaip ir visi ankstesni tobulas atlikimu.Spalva graži labai.Pavasariška kaip samanėlės pirmos, kaip pumpurėliai:)
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2008 04 01, 11:42)
Lusasita pirmiausia džiaugiuosi, kad apsireiškiai temoje, bo jau baisiai ilgėjausi.
Antra matau, kad nekrapštei nosies.
Trečia tiesiog gražu, panašu į kriauklių tuniką, todėl nesakysiu, kad ach och, tokį grožį panašų jau mačiau.Bet šitas yra kaip ir visi ankstesni tobulas atlikimu.Spalva graži labai.Pavasariška kaip samanėlės pirmos, kaip pumpurėliai:)

kaklas labai gražus ir kitoks nei ankstesniųsmile.gif))))
Atsakyti
rastas kaip tos plonos nertinukes mirksiukas.gif
tipo sita kopijuota tik maniske moherinuke
user posted image
http://www.talpink.c.../01/143d119.jpg
Atsakyti