Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(netikėtai @ 2008 03 30, 22:35)
Norali fantastika bigsmile.gif Man tie išnarstyti be proto kaip gražu baisiai ir aš tokio norėčiau tik vis neprisiruošiu-rankos nekyla, daug kantrybės reikia blush2.gif


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif gyvai ne nuotraukuose man graziau atrodo lotuliukas.gif , o tos kantrybes ne tiek ir daug reikia, jai storesni siulai, tai visai greit pasidaro 4u.gif na gal as jau ipratusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 03 30, 21:53)
Idesiu savo paskutini darbeli 4u.gif atidejau amziaus projekta - suknele ir gaminau sita 4u.gif labai jau norejosi tokio tipo svarkelio blush2.gif

user posted image

user posted image


Nu kaip originalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 03 30, 21:53)
Idesiu savo paskutini darbeli 4u.gif atidejau amziaus projekta - suknele ir gaminau sita 4u.gif labai jau norejosi tokio tipo svarkelio blush2.gif

user posted image




thumb_yello.gif thumb_yello.gif
super grazu

o koks tas storasis siūliukas? vilna kokia nors?

------------------------
Papuošaliukų fabrikėlis
Atsakyti
[quote=Ašarėlė,2008 03 30, 12:16]
Mūsų su mama bendras darbas 4u.gif . Dėvėsiu žinoma aš smile.gif .



Labai graziai atrodai thumbup.gif ir spalvyte thumbup.gif ir nunerta dailiai thumbup.gif

Norali, tave pagyriau kitoj temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 30 kovo 2008 - 22:37
QUOTE(Jolacka/muc @ 2008 03 30, 16:04)
zinok, suku galvele toliau... doh.gif uzsineriau pagal rasta 73 akutes ir gabaleli pamezgiau, bet man labai siaurai atrodo, nezinau ka daryt, toliau nebemezgu, siulu ir darbo kartu su laiku gaila... gal ryt eisiu i siulu parde, ten maciau suknele numegzta pardavimui ir iki liemens gerosiomis akimis, tad bandysiu pasiskaiciuot pagal ja... jei ka greiciau isristum, pasidalink ziniomis... aciukas  4u.gif

Tai kad aš dar tik raštelį bandau išsimegsti-labai jau sudėtingai aš čia užsimojau doh.gif

QUOTE(norali @ 2008 03 30, 22:39)
aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif gyvai ne nuotraukuose man graziau atrodo lotuliukas.gif , o tos kantrybes ne tiek ir daug  reikia, jai storesni siulai, tai visai greit pasidaro 4u.gif na gal as jau ipratusi g.gif

O gal gali prakonsultuoti, kaip tu čia viską darai-neri tinkliuką ir paskui narstai? o kur suslepi siūlų galiukus? narstai su adata ar vąšeliu? Nu klausimų daug, bet tikrai kažko panašaus ateičiai labai noriu ax.gif
Atsakyti
Ašarėlė tunika liux, aš ją pradėjau, bet man nesekasi.O taviškė grožis:)

NORALI aš be žodžių, be amo.Niu esi nuostabinė mezgejėlė, o ir taip sakant uoslę sezoniškumui turi,Taigi ryt 15 šilumos, galėsi eiti visa graži. Jau kaip aš tokio kokio nors švarkelio- megztukėlio noriu,,,,ne tas žodis...
Šaunuolės mergytės.
netikėtai ir Jolacka/muc . Nors jau merginos viską paaiškino, bet mano patirtis tai tokia, reikia megzti pavyzdėlį jį pamatuoti, po to save ir taip apsakaičiuoti.Geriau jau numažinti, nei nudidinti, mezginys pasitampo tikrai.dabar aš pasimatuoju apskaičiuoju, tai iš suskaičiuotų dar -10 akių nusuku. Tada gaunasi kaip tik:)
O plonas mocheriukas neduoda ramybės ir man ,turiu aš nusipirkus šviežiai Kid mocheros, tai jau su kabliuku paband=iau, nepatiko. Su virbalais 3.5 blogai, kiek per didel4sd akyt4s, o su virbalais nr.2 labai plonas ir ilgai mezgasi.tai kol kas vyksta bandymai ir ardymai:)
Atsakyti
NORALI thumbup.gif svarkiux, pasipasakok kaip ten viskas daroma mirksiukas.gif

INGRIDUSKA ir tu pasidalink ka megsi is tu moheriniu, o tai ir as turiu uzsislepus kid moherio pilko... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 31 kovo 2008 - 07:32
dovyda
pirkau pirmiausia sijoną su tokiomis gelemis, o prie jo pasirodė nieko neturiu, tai tuomet nusprendziau, kad reikia iš plono,puošnaus, nuostabiausio ,mylymiausio siūlo- mocheros, numegsti megztuką. Vizija yra paprastas ,lygiom akim, priglides didelia iškipte ,ilgom prigludusiom rankovem.O kai pradedu megzt gaunasi šūdienė, kažko neatitaikau:)
Dabar baiginėju iš princesiniu,margą.Ir tuomet jau imsiuosi pilna jėga savo ploniuko:)

Dovydėle, Lusasita kaip pasiilgau jūsų per savaitgalį.
O Lusasita tai apskritai nurimus, kas tau mergyte, kur tu radingai.
Vis dar labai dėkinga už Princesinius siūlus, mezgasi nuostabiai:)))
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 31, 07:29)
netikėtai ir Jolacka/muc . Nors jau merginos viską paaiškino, bet mano patirtis tai tokia, reikia megzti pavyzdėlį jį pamatuoti, po to save ir taip apsakaičiuoti.Geriau jau numažinti, nei nudidinti, mezginys pasitampo tikrai.dabar aš pasimatuoju apskaičiuoju, tai iš suskaičiuotų dar -10 akių nusuku. Tada gaunasi kaip tik:)
O plonas mocheriukas neduoda ramybės ir man ,turiu aš nusipirkus šviežiai Kid mocheros, tai jau su kabliuku paband=iau, nepatiko. Su virbalais 3.5 blogai, kiek per didel4sd akyt4s, o su virbalais nr.2 labai plonas ir ilgai mezgasi.tai kol kas vyksta bandymai ir ardymai:)


labutis 4u.gif
aciukas uz patarimus... smagu, kad pasidalinat savo patirtimi ir ismone... ir maniskis Kid moheriukas, tik wa niekaip neapsiskaiciuoju megztukui-palaidinukei akiu doh.gif is tokiu siuliuku mezgu pirma karta, tai dar neturiu patirties blush2.gif


Papildyta:
[quote=norali,2008 03 30, 20:53]
user posted image



LABAI GRAZUS bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolacka/muc: 31 kovo 2008 - 08:06
Norali-nuostabus svarkelis thumbup.gif
Atsakyti
Norali - super grazhus shvarkelis wub.gif
Atsakyti
[quote=norali,2008 03 30, 22:53]
Idesiu savo paskutini darbeli 4u.gif atidejau amziaus projekta - suknele ir gaminau sita 4u.gif labai jau norejosi tokio tipo svarkelio blush2.gif

user posted image

Labai gražu thumbup.gif gaila kadsu kabliuku nedraugauju verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulemeile: 31 kovo 2008 - 11:45