Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(dovyda @ 2008 03 30, 15:12)
geriausia nusimegzti pavyzdeli is kokiu 10 ar 20 akuciu , pamegzk koki 5-10 cm pasimatuok ir pasiskaiciuok kiek akuciu reikes mirksiukas.gif nes akyciu skaicius ne vien tik nuo siulu ar virbalu priklauso, dar priklauso ir kaip tu mezgi - vienos mezga laisvai, kitos stipriau patraukia drinks_cheers.gif sekmes

ir būtinai nepamiršti išplauti ir išlaidyti pavyzduko, nes aš to nepadariau ir susigadinau vieną megstuką. tai gerai kad siūlai princesė buvo o ne kokia brangi mochera
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 03 30, 12:16)
Mūsų su mama bendras darbas  4u.gif . Dėvėsiu žinoma aš  smile.gif .

user posted image

user posted image


niu, Ašarėle, liaaabai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir spalvytė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 30 kovo 2008 - 16:27
QUOTE(norali @ 2008 03 30, 16:26)
niu, Ašarėle, liaaabai gražu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ir spalvytė 4u.gif

Ačiū auksaranke 4u.gif . Spalvytė man pačiai labai labai wub.gif . Mama kol nėrė vis zirzė, kad jai irgi tokios spalvytės siūliukų reiks lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 03 30, 16:55)
Ačiū auksaranke  4u.gif . Spalvytė man pačiai labai labai  wub.gif . Mama kol nėrė vis zirzė, kad jai irgi tokios spalvytės siūliukų reiks  lotuliukas.gif .

labai grazu,
as irgi pradejau sia tunika nert dukrai. kaip ir pagavau kabli, bet taip jau letai visas procesas vyksta. vis padedu i sona ir greit ka nors numezgu virbalais....siandien kaime radau tikra nereja, kuriai ir perleisiu si grozi pagamint. nes itariu ne tik pavasaris baigsis bet ir vasara kartu, o as tik pabaigsiu. toks lyg ir yra sportinis azartas, bet laiko mazai, neesu profe, rasta lyg ir perpratau, bet krastai nesigauna graziai. nu vien zodziu tunikos noris, o dirbbt ner kam....taigi gal prasisuksiu biggrin.gif
Atsakyti
Idesiu savo paskutini darbeli 4u.gif atidejau amziaus projekta - suknele ir gaminau sita 4u.gif labai jau norejosi tokio tipo svarkelio blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
norali blink.gif wacko.gif wacko.gif nu labai labai fainulka wub.gif . Modeliukas thumb_yello.gif . ax.gif Ir aš tokio noriu rolleyes.gif . Viskas einu geriau miegot unsure.gif , tai tiek grožių prisižiūrėjau, apseiliojau blush2.gif visą klaviatūrą doh.gif , nebeduos vyresnėlis daugiau mamkai kompo ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 03 30, 22:00)
norali  blink.gif  wacko.gif  wacko.gif nu labai labai fainulka  wub.gif .  Modeliukas thumb_yello.gifax.gif Ir aš tokio noriu rolleyes.gif . Viskas einu geriau miegot unsure.gif , tai tiek grožių prisižiūrėjau, apseiliojau blush2.gif visą klaviatūrą  doh.gif , nebeduos vyresnėlis daugiau mamkai kompo  ax.gif .


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
va, va as irgi tik vakare prie kompo priejau lotuliukas.gif , o tai visa diena arba MB arba vaikinai sedi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 30 kovo 2008 - 21:04
QUOTE(meskute231 @ 2008 03 30, 17:20)
ir būtinai nepamiršti išplauti ir išlaidyti pavyzduko, nes aš to nepadariau ir susigadinau vieną megstuką. tai gerai kad siūlai princesė buvo o ne kokia brangi mochera

o kaip Princes siūlai pasikeitė blink.gif g.gif Negąsdink, nes suknelę baiginėju biggrin.gif Aš pavyzduką irgi skalbiau, bet jis man nepasikeitė schmoll.gif

QUOTE(norali @ 2008 03 30, 21:53)
Idesiu savo paskutini darbeli 4u.gif atidejau amziaus projekta - suknele ir gaminau sita 4u.gif labai jau norejosi tokio tipo svarkelio blush2.gif

thumbup.gif šaunuolė. Myliu tokius.. netipinius grožius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 03 30, 22:09)
o kaip Princes siūlai pasikeitė  blink.gif  g.gif  Negąsdink, nes suknelę baiginėju biggrin.gif Aš pavyzduką irgi skalbiau, bet jis man nepasikeitė  schmoll.gif
thumbup.gif  šaunuolė. Myliu tokius.. netipinius grožius  4u.gif


niuma, aciuks.gif man atrodo, kad mezginys gali labai keistis jei labai laisvai mezgamas 4u.gif kiek mezgiau is princeses tai man niekas nesikeite blush2.gif jei pagal pavyzduka apsiskaiciuoji viskas turetu buti thumbup.gif
Atsakyti
Norali,labai šaunus švarkelis 4u.gif Čia jis išnarstytas?Nu labai fainas,ir spalvos tokios kur man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2008 03 30, 22:27)
Norali,labai šaunus švarkelis 4u.gif Čia jis išnarstytas?Nu labai fainas,ir spalvos tokios kur man patinka thumbup.gif


aciuks.gif , taip svarkelis nunertas, o paskui isvarstytas 4u.gif
Atsakyti
Norali fantastika bigsmile.gif Man tie išnarstyti be proto kaip gražu baisiai ir aš tokio norėčiau tik vis neprisiruošiu-rankos nekyla, daug kantrybės reikia blush2.gif
Atsakyti