Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Ašarėlė @ 2008 03 30, 12:16)
Mūsų su mama bendras darbas  4u.gif . Dėvėsiu žinoma aš  smile.gif .

user posted image

user posted image

Labai gražus nertinis 4u.gif 4u.gif 4u.gif O gal turi rankovės
laidymo schemą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 03 30, 09:00)
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif
Jau senokai nardau rankdarbių skyrelyje ir žaviuosi jūsų darbeliais,semiuosi idėjų-ačiū jums už jas notworthy.gif Tik va dabar susidūriau su problemėle-pirmą kartą gyvenime nusipirkau moheros (silk kid) blush2.gif ir neturiu žalio supratimo,kokio storumo virbaliukais ją narplioti.Labai jau nesinori siūliuko gadinti-nepigus jis man, oi ne pigus blush2.gif



...ziuriu ne man vienai iskilo problemeliu su tuo plonu moheriuku... man akiu skaicius neaiskus. t.y. koki skaiciu uznert akiu savo megztukui-palaidinukei... o virbaliukus as pasirinkau 3,5, nors ant etiketes raso 2-2,5, bet bus labai jau tanku, nebent gali istraukt lygias ir ilgesnes akutes...
Atsakyti
QUOTE(Jolacka/muc @ 2008 03 30, 12:48)
...ziuriu ne man vienai iskilo problemeliu su tuo plonu moheriuku... man akiu skaicius neaiskus. t.y. koki skaiciu uznert akiu savo megztukui-palaidinukei... o virbaliukus as pasirinkau 3,5, nors ant etiketes raso 2-2,5, bet bus labai jau tanku, nebent gali istraukt lygias ir ilgesnes akutes...


geriausia nusimegzti pavyzdeli is kokiu 10 ar 20 akuciu , pamegzk koki 5-10 cm pasimatuok ir pasiskaiciuok kiek akuciu reikes mirksiukas.gif nes akyciu skaicius ne vien tik nuo siulu ar virbalu priklauso, dar priklauso ir kaip tu mezgi - vienos mezga laisvai, kitos stipriau patraukia drinks_cheers.gif sekmes
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 03 30, 13:12)
geriausia nusimegzti pavyzdeli is kokiu 10 ar 20 akuciu , pamegzk koki 5-10 cm pasimatuok ir pasiskaiciuok kiek akuciu reikes mirksiukas.gif nes akyciu skaicius ne vien tik nuo siulu ar virbalu priklauso, dar priklauso ir kaip tu mezgi - vienos mezga laisvai, kitos stipriau patraukia drinks_cheers.gif sekmes



ACIUUUUU uz patarimus 4u.gif
...tikiuosi pasiseks parinkt tinkama akiu skaiciu, nes nesinori nei per siauros, nei kad plevesuotu...
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 03 30, 11:19)
Niu labai gražus  wub.gif  ohmy.gif  clap_1.gif

QUOTE(jutute @ 2008 03 30, 11:44)
Labai gražus nertinis 4u.gif  4u.gif  4u.gif  O gal turi rankovės
laidymo schemą? ax.gif

4u.gif Ačiū 4u.gif
Rankovytės laidymo schemutės neturiu 4u.gif . Visa kas iš akies mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 03 30, 14:12)
geriausia nusimegzti pavyzdeli is kokiu 10 ar 20 akuciu , pamegzk koki 5-10 cm pasimatuok ir pasiskaiciuok kiek akuciu reikes mirksiukas.gif nes akyciu skaicius ne vien tik nuo siulu ar virbalu priklauso, dar priklauso ir kaip tu mezgi - vienos mezga laisvai, kitos stipriau patraukia drinks_cheers.gif sekmes


Taip, ko gero cia toks "teisingiausias" budas. Nors man vis tiek mezgant po to dazniausia gaunasi platoki rubai, nors ir apskaiciuoju sitaip. Bet megztas daiktas is esmes linkes temptis, tai as visada dedu akiu maziau nei reiketu. Kas is pradziu atrodo siaura, po to gaunasi per platu doh.gif Ir dar as visada pirma kelias eiles (mezgant nuo apacios) ismezgu storesniu siulu, kad nesutrauktu apacios. po to baigus nuardau ji ir primezgu kiek reikia. va kiek cia isminties prirasiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 03 30, 14:18)
Taip, ko gero cia toks "teisingiausias" budas. Nors man vis tiek mezgant po to dazniausia gaunasi platoki rubai, nors ir apskaiciuoju sitaip. Bet megztas daiktas is esmes linkes temptis, tai as visada dedu akiu maziau nei reiketu. Kas is pradziu atrodo siaura, po to gaunasi per platu doh.gif Ir dar as visada pirma kelias eiles (mezgant nuo apacios) ismezgu storesniu siulu, kad nesutrauktu apacios. po to baigus nuardau ji ir primezgu kiek reikia. va kiek cia isminties prirasiau lotuliukas.gif



smagu, kad dalinates savo patirtimi ir ismone... mirksiukas.gif 4u.gif
man mezgant is kitu siulu nebuna tiek galvos sukimo, dazniausiai uzsidedu gerai tas akutes pradziai, bet wa su plonu moheriuku turiu rupesteli doh.gif ax.gif megzt-ardyt labai jau nesinori, nes tokie jau plonuciukai, tai ir siulo gaila, ir aisku darbo... na bet teks kazkaip apsiskaiciuot tas akeles pradziai, taigi bus matyt pataikiau ar ne..
Atsakyti
QUOTE(Jolacka/muc @ 2008 03 30, 15:35)
smagu, kad dalinates savo patirtimi ir ismone... mirksiukas.gif  4u.gif
man mezgant is kitu siulu nebuna tiek galvos sukimo, dazniausiai uzsidedu gerai tas akutes pradziai, bet wa su plonu moheriuku turiu rupesteli  doh.gif  ax.gif megzt-ardyt labai jau nesinori, nes tokie jau plonuciukai, tai ir siulo gaila, ir aisku darbo... na bet teks kazkaip apsiskaiciuot tas akeles pradziai, taigi bus matyt pataikiau ar ne..

Ne tik nesinori ardyt, bet ir ardosi labai sunkiai, ypac jei pukas ilgesnis doh.gif tai geriau jau megzt be klaidu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rupe @ 2008 03 30, 11:39)
Paziurek ant etiketes, turi buti nupiesti virbalai ir numeris mirksiukas.gif

doh.gif Nu tikrai, gi doh.gif Visiška višta esu lotuliukas.gif Ačiū labai 4u.gif
Jolacka/muc -kaip pasisekė akis suskaičiuot? Kiek uždėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 30 kovo 2008 - 14:45
QUOTE(eya @ 2008 03 30, 14:38)
Ne tik nesinori ardyt, bet ir ardosi labai sunkiai, ypac jei pukas ilgesnis doh.gif  tai geriau jau megzt be klaidu lotuliukas.gif


tas tai jau taip, ardosi sunkokai, sukimba pukeliai, taigi pamezgus kiek ir pamacius, jog siauroka ar platoka, laukia vargelis kol isardysim... verysad.gif na stengsimes pataikyt... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolacka/muc @ 2008 03 30, 11:48)
...ziuriu ne man vienai iskilo problemeliu su tuo plonu moheriuku... man akiu skaicius neaiskus. t.y. koki skaiciu uznert akiu savo megztukui-palaidinukei... o virbaliukus as pasirinkau 3,5, nors ant etiketes raso 2-2,5, bet bus labai jau tanku, nebent gali istraukt lygias ir ilgesnes akutes...


Siaip patarciau rinktis tokio numerio virbalus, kokie parasysti ant siuliuku etiketes, nes kitu atveju gali nelabai dailiai gautis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 03 30, 14:43)
Jolacka/muc -kaip pasisekė akis suskaičiuot? Kiek uždėjai?



zinok, suku galvele toliau... doh.gif uzsineriau pagal rasta 73 akutes ir gabaleli pamezgiau, bet man labai siaurai atrodo, nezinau ka daryt, toliau nebemezgu, siulu ir darbo kartu su laiku gaila... gal ryt eisiu i siulu parde, ten maciau suknele numegzta pardavimui ir iki liemens gerosiomis akimis, tad bandysiu pasiskaiciuot pagal ja... jei ka greiciau isristum, pasidalink ziniomis... aciukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ineta @ 2008 03 30, 14:49)
Siaip patarciau  rinktis  tokio numerio virbalus, kokie  parasysti  ant  siuliuku  etiketes, nes  kitu  atveju  gali  nelabai  dailiai  gautis 4u.gif



ACIUUU uz patarima 4u.gif
Atsakyti