Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(norali @ 2008 03 26, 12:17)
simre, labai gražus tavo pukuotukas thumbup.gif  4u.gif tos pereinamos spalvytes šauniau atrodo 4u.gif ir kiauraraščiukas taip pavasariškai 4u.gif

sveika, Ingriduska, tikrai kažkaip ilgai tavęs čia nebuvo 4u.gif labai pasiilgome 4u.gif na pailsėjusi savaičikę, būsi pasiilgusi mezgimo, tai kibsi į darbus lotuliukas.gif


Jau kibau i darba ir nugarą gatava, oi kaip pasiilgus buvau:)
Atsakyti
nors ziema jau baigesi, dar nebuvau pasirodziusi savo "pukio" biggrin.gif na ka kita ziema nesalsim 4u.gif

user posted imageuser posted image

dabar kita turiu iki balandzio pabaigos uzbaigti blink.gif uosvienei dovanu, labai jau uzsiprase doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 27 kovo 2008 - 10:39
QUOTE(dovyda @ 2008 03 27, 11:37)
nors ziema jau baigesi, dar nebuvau pasirodziusi savo "pukio" biggrin.gif na ka kita ziema nesalsim 4u.gif

user posted imageuser posted image

dabar kita turiu iki balandzio pabaigos uzbaigti blink.gif uosvienei dovanu, labai jau uzsiprase doh.gif  biggrin.gif


Gražus pūkelis, kokia tu gerietė,kad anytai tokio gtožio negaili:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 27, 13:47)
Gražus pūkelis, kokia tu gerietė,kad anytai tokio gtožio negaili:) 4u.gif


o tu manai....gailiu blush2.gif bet mezgu jai kitoki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 03 27, 14:21)
o tu manai....gailiu blush2.gif bet mezgu jai kitoki mirksiukas.gif


Vis tiek tavim didžiuojuosi, juk mezgi.Sekasi toms anytoms su marčiomis:)
Kai pagalvoju ir aš kada nors anyta būsiu, gal martelė ir man kokį grožį ims ir sukurs:))))))
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 27, 15:05)
Vis tiek tavim didžiuojuosi, juk mezgi.Sekasi toms anytoms su marčiomis:)
Kai pagalvoju ir aš kada nors anyta būsiu, gal martelė ir man kokį grožį ims ir sukurs:))))))


aciu tau drauguteuser posted image o marcios tai tau linkiu pacios pacios, bet sakau, gal tu cia dar per anksti ....user posted image
Atsakyti
Gažiai atrodo perliukai

QUOTE(juratela @ 2008 02 14, 17:41)
Su Šv. Valentino diena visas pūkuotojas ir ne tik  wub.gif


Papildyta:
Oi moterytės, graus daikto baigimas ne mažiau svarbus nei visas darbas. Galima megzti ir paparstai, o gražai baigus kraštukus - bus stebuklas. Patikėkit
Bet kraštų mezgimas palyginti sudėtingas darbas

QUOTE(dovyda @ 2008 03 17, 01:06)
puslapiu atgal cia buvo tokios Onos2008 patarimai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif siaip kiek cia saliku maciau, dazniausiai jie niekaip neapmezgami, kartais apneriami, kartais buna kutuku, gelyciu...merginos gal tau placiau parasys mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif
Jau senokai nardau rankdarbių skyrelyje ir žaviuosi jūsų darbeliais,semiuosi idėjų-ačiū jums už jas notworthy.gif Tik va dabar susidūriau su problemėle-pirmą kartą gyvenime nusipirkau moheros (silk kid) blush2.gif ir neturiu žalio supratimo,kokio storumo virbaliukais ją narplioti.Labai jau nesinori siūliuko gadinti-nepigus jis man, oi ne pigus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 03 30, 10:00)
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif
Jau senokai nardau rankdarbių skyrelyje ir žaviuosi jūsų darbeliais,semiuosi idėjų-ačiū jums už jas notworthy.gif Tik va dabar susidūriau su problemėle-pirmą kartą gyvenime nusipirkau moheros (silk kid) blush2.gif ir neturiu žalio supratimo,kokio storumo virbaliukais ją narplioti.Labai jau nesinori siūliuko gadinti-nepigus jis man, oi ne pigus blush2.gif


Paziurek ant etiketes, turi buti nupiesti virbalai ir numeris mirksiukas.gif
Atsakyti

Mūsų su mama bendras darbas 4u.gif . Dėvėsiu žinoma aš smile.gif .

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 03 30, 12:16)
Mūsų su mama bendras darbas  4u.gif . Dėvėsiu žinoma aš  smile.gif .

Niu labai gražus wub.gif ohmy.gif clap_1.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
gal galetumet patart, kiek daugmaz akiu tureciau uzsinert megztukui is plonycio moherio?? gal kuri esate mezgusi 38 dydziui?? pirma syki is tokiu plonyciu darausi, nelabai orientuojuosi tu akiu kiekyje...pagal rasteli uzsineriau 73 akis, bet atrodo labai mazai... g.gif
Atsakyti