Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 17, 23:57)
nežinau ar mano angora tinka i šią tema,na ten 70 %moheros
user posted image


bigsmile.gif koks grozis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 17, 22:57)
nežinau ar mano angora tinka i šią tema,na ten 70 %moheros
user posted image


tinka tinka!!! ir dar PATINKA 4u.gif saunuole tu, ooo kaip tu ta salikeli numezgaliojai a? blink.gif na labai labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 18 vasario 2008 - 10:08
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 17, 22:57)
nežinau ar mano angora tinka i šią tema,na ten 70 %moheros
user posted image

labai labai tinka 4u.gif spalvyte thumbup.gif osalikelis tikriausiai vaseliu nertas g.gif
Atsakyti
šaliką nėriau šakute,bet nauju ,savo atrastu būdu,ką dažniausiai ir darau,kai nežinau kaip daryti,pati sugalvoju,taip daug greičiau.Ir mano albume 80% darbų taip atsirado
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 18, 12:44)
šaliką nėriau šakute,bet nauju ,savo atrastu būdu,ką dažniausiai ir darau,kai nežinau kaip daryti,pati sugalvoju,taip daug greičiau.Ir mano albume 80% darbų taip atsirado


tikrai grazu..na sakute as nemoku blush2.gif teks kazkaip vaseliu
Atsakyti
Viliuteee, labai gražu thumbup.gif Spalvi labai graži, sodri tokia. Liuks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 02 18, 12:55)
tikrai grazu..na sakute as nemoku blush2.gif teks kazkaip vaseliu

Vąšeliu dvigubai ilgiau,imk šakutę,tu tikrai išmoksi,o dar ir patiks,malonus labai nėrimo būdas .juk minėjau kažkurioj temoj,kad aš tik prieš pat kalėdas pamačiau kas tai per daiktas,o mokytis užtenka vienos valandos,toliau jau pasijungia fantazija,lieka tik dirbt.
Papildyta:
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 18, 13:31)
Viliuteee, labai gražu  thumbup.gif  Spalvi labai graži, sodri tokia. Liuks  bigsmile.gif

AČIŪ LABAI, MIELOSIOS,kas pačios kuriat turbūt pastebėjot,kad tokie nuostabūs pagyrimai kuriančiajam,tai kaip narkotikai,suteikiantys jėgų,energijos,naujų minčių tolimesnei kūrybai.
dar kartelį ačiū ir sėkmės visoms,daug naujos pavasariu kvepiančios energijos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O čia mano salotinukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 18, 12:02)
O čia mano salotinukas

user posted image


labuka 4u.gif
labai dailus salikelis,gal galetum schemute pasidalint?ir kiek siuliuku tokiam groziui prireike? blush2.gif
Atsakyti
labai gražus šalikėlis,ir spalva graži 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 18, 16:02)
O čia mano salotinukas

user posted image


4u.gif minktutis grazutis ir pukuotas salikelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 18, 15:02)
O čia mano salotinukas

user posted image


puikus salikelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir spalvyte wub.gif
Atsakyti