Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(eya @ 2008 03 17, 13:59)
Merginos cia tikros detektyves, viska suseka lotuliukas.gif  biggrin.gif

biggrin.gif
Jau ne vienoj temoj Ona apie šitą knygą kalba. Man čia jau ne patarimai atrodo, o reklama ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Christyyyn: 17 kovo 2008 - 14:08
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 17, 15:04)
Viliuteee
Ačiū už pagyrimus, man ypatingai daug reiškia jūsų, kaip profesionaės įvertinimai.O rankoves padarem panašias net nesitarusios su vašeliu kriauklyčių tema:) Gėlė velta, čia naujas mano mokslas, išmokau, tai dabar prie kiekvieno rūbelio ...smile.gif Visas norinčias pamokyčiau, nes tai taip lengva:)


as noooooooooooooooooooriu mokytis clap.gif smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 03 17, 19:43)
as noooooooooooooooooooriu mokytis  clap.gif  smartass.gif

Siaip yra speciali tema supermamoj apie velima. Kadungi ir as veliu, o velt is ten ir mokiaus.Labai daug ideju ir informacijos ten galima rast thumbup.gif .o del lengvumo, tai nezinau g.gif , zinoma sage nuvelt galima lengvai ir greitai, bet pvz., paskaiciusi apie skaru ir saliku velima tyliai pasiimu virbaliukus ir narplioju blush2.gif .Nervu maziau kainuoja lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 17 kovo 2008 - 19:02
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 14, 15:06)
Ir man smagu, kad yra kur pasirodyti ir pasitarti  :bigsmile:

Su Valentadieniu voratinklių mezgėjos  :4u:

user posted image

tavo darbeliai labai grazus :D labai patiko gelytes
Atsakyti
ir as jau senokai apie velima galvou. pirkau net kelis zurnaliukus, kuriuose parodyta kaip tai reikia daryti. bet man is tu paveiksleliu pasirode, kad tai visai nelengvas darbelis, tai vis nesiryztu imtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 03 17, 22:20)
ir as jau senokai apie velima galvou. pirkau net kelis zurnaliukus, kuriuose parodyta kaip tai reikia daryti. bet man is tu paveiksleliu pasirode, kad tai visai nelengvas darbelis, tai vis nesiryztu imtis  ax.gif

Taip tik atrodo, kad sunku, svarbiausia-pabandyti ir paaiskes, kad nieko sunkaus nera.O darant atrandami savo ko nors gaminimo budai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 03 17, 22:20)
ir as jau senokai apie velima galvou. pirkau net kelis zurnaliukus, kuriuose parodyta kaip tai reikia daryti. bet man is tu paveiksleliu pasirode, kad tai visai nelengvas darbelis, tai vis nesiryztu imtis  ax.gif


na megzti turbut paprasciau 4u.gif atsisedi prie televizoriaus ir mezgioji 4u.gif na cia as taip darau lotuliukas.gif o velimas toks slapias darbas 4u.gif bet rezultatas iseina thumbup.gif vienu metu buvau apsirgusi velimo liga lotuliukas.gif 4u.gif o pabandyti tikrai verta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 03 18, 19:27)
na megzti turbut paprasciau 4u.gif atsisedi prie televizoriaus ir mezgioji 4u.gif na cia as taip darau lotuliukas.gif o velimas toks slapias darbas 4u.gif bet rezultatas iseina thumbup.gif vienu metu buvau apsirgusi velimo liga lotuliukas.gif  4u.gif o pabandyti tikrai verta 4u.gif

Galima sausai velti.Taip pat sedi pries tv ir badai, bet patartina ziuret kur, nes galima i pirsta ibest lotuliukas.gif .O mezgimas tikrai 100% geresnis.
Atsakyti
noriu parodyt ir as savo moherini sali biggrin.gif

user posted image

oi koks dickis gavosi lotuliukas.gif atsiprasau, kitaip nemoku ax.gif
Papildyta:
dar vienas salis


user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaju: 18 kovo 2008 - 20:18
QUOTE(jurgaju @ 2008 03 18, 21:15)
noriu parodyt ir as savo moherini sali  biggrin.gif

user posted image

oi koks dickis gavosi  lotuliukas.gif atsiprasau, kitaip nemoku  ax.gif
Papildyta:
dar vienas salis
user posted image

wub.gif kaip man patinka sitas rastelis... thumbup.gif ypac kai ne is vienspalviu siulu thumbup.gif labai reiketu man vieno dovanelem, bet niekaip neprieina eile... nu sakau, kad jau reikia, nes ir vasara ateis.. ax.gif nors po vasaros ir vel ruduo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 03 18, 21:57)
wub.gif  kaip man patinka sitas rastelis... thumbup.gif ypac kai ne is vienspalviu siulu thumbup.gif labai reiketu man vieno dovanelem, bet niekaip neprieina eile... nu sakau, kad jau reikia, nes ir vasara ateis..  ax.gif  nors po vasaros ir vel ruduo ax.gif

Nu tas spalvotas saliukas,tai ZIAURIAI grazusssssssss!+!
Atsakyti
jurgajulabai grazus saliai thumbup.gif o spalvotas ypatingai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti