Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Lusasita @ 2008 03 16, 11:36)
man klausimas pasistojo. Kodel Ona2008 kiekvienoj zinutej ta knyga apie reljefinius rastus mini  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif


ko gero gerai vekianti reklama... as internete maciau ja parduodama.... bet pagalvojau, kad pasivartyti reiketu... tai po tokiu paminejimu dar labiau susidomejau ax.gif blush2.gif nu tikrai reikes i knygyna uzsukti.

o siaip, merginos, isitaisiau beda... taip noriu megzti taip noriu... jau ir nauja projekteli pradejau... ir rasta issirinkau toki smagu ir man grazu... ir taip smagiai mezgasi... bet verysad.gif sutino mano ranku sanariai.. taip skauda ir tokie nejudrus pirstukai, kad siaubas... verysad.gif
idomu cia nuo mezgimo ar nuo nestumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 03 16, 12:35)
.

o siaip, merginos, isitaisiau beda... taip noriu megzti taip noriu... jau ir nauja projekteli pradejau... ir rasta issirinkau toki smagu ir man grazu... ir taip smagiai mezgasi... bet verysad.gif sutino mano ranku sanariai.. taip skauda  ir tokie nejudrus pirstukai, kad siaubas... verysad.gif
idomu cia nuo mezgimo ar nuo nestumo g.gif



Greiciausiai nuo nestumo. Atkreipk demesi, ar kraujospudis nekyla, tai jau gali buti nestumo patologija. Gan dazna, ypac artejant terminams... skysciu, druskos nerekomenduoja riboti, pagulet labiau. Beje, ar kojos netinsta? Siaip jau sanariai tinsta ir nuo iv. reumatiniu uzdegimu, bet jaunai ir nesciai,greiciausiai ne ta problema. Sekmes, nueik i MK kraujospudzio pamatuot.
Atsakyti
man riesai skaudejo ir tino nuo mezgimo (kai dar zymiai reciau prie virbalu prisesdavau)
Atsakyti
Viliuteee aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos hi.gif gal galite pagelbeti. nezinau kaip apmegzti sali blush2.gif o jus maciau tokiu graziu prisimezgusios. patarkit
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 03 16, 18:24)
sveikos merginos  hi.gif gal galite pagelbeti. nezinau kaip apmegzti sali  blush2.gif o jus maciau tokiu graziu prisimezgusios. patarkit


puslapiu atgal cia buvo tokios Onos2008 patarimai lotuliukas.gif lotuliukas.gif siaip kiek cia saliku maciau, dazniausiai jie niekaip neapmezgami, kartais apneriami, kartais buna kutuku, gelyciu...merginos gal tau placiau parasys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 16 kovo 2008 - 23:08
turbut praziopsojau Onos2008 patarimus blush2.gif
gelyciu as nenoriu
kutukus daryti moku, mano saliai visi su kutukais, bet norisi kazko kitko
as turbut ne taip issireiskiau: man turbut ir reikia patarimo kaip sali apnerti. kadangi su kabliuku nelabai draugauju ax.gif tai net ir kalbu netaisyklingai

gal kas gali patarti kaip apnerti sali?
Atsakyti
QUOTE(jurgaju @ 2008 03 17, 03:13)
turbut praziopsojau Onos2008 patarimus  blush2.gif
gelyciu as nenoriu
kutukus daryti moku, mano saliai visi su kutukais, bet norisi kazko kitko
as turbut ne taip issireiskiau: man turbut ir reikia patarimo kaip sali apnerti. kadangi su kabliuku nelabai draugauju  ax.gif tai net ir kalbu netaisyklingai

gal kas gali patarti kaip apnerti sali?


na man asmeniskai pats graziausias apnerimas visu dalyku yra "vezio zingsniu" - neriama atgal, is kaires i desine zemais stulpeliais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 03 17, 11:10)
na man asmeniskai pats graziausias apnerimas visu dalyku yra "vezio zingsniu" - neriama atgal, is kaires i desine zemais stulpeliais. mirksiukas.gif

o mirksiukas.gif tai sita vezio zingseli as moku clap.gif buvau apie ji pamirsusi. aciu oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Ona2008 @ 2008 03 16, 10:30)
Daugybė plunksnelių raštų gal 7 varianati yra knygoj Rljefiniai ir kiauri raštai virbalais
Papildyta:
Dabas geras, dailus, bet ... nebaigtas. Psdirink kraštelį iš RELJEFINIAI ir kiauri raštai virbalais ir apmezgsk visą. Tuomet pamatysi koks gražus šis šalis
Papildyta:
Plunksnelės iš moherio atrodo gerai ir net labai gerai. Tik jų yra visokių.  Knygoje reljefiniai ir kaiuri raštai virbalais mačiau daugybę variantų. cool.gif

Ona2008, manau jūs suinteresuota šitos knygos pardavimais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 03 17, 14:50)
Ona2008, manau jūs suinteresuota šitos knygos pardavimais  cool.gif


Merginos cia tikros detektyves, viska suseka lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Viliuteee
Ačiū už pagyrimus, man ypatingai daug reiškia jūsų, kaip profesionaės įvertinimai.O rankoves padarem panašias net nesitarusios su vašeliu kriauklyčių tema:) Gėlė velta, čia naujas mano mokslas, išmokau, tai dabar prie kiekvieno rūbelio ...smile.gif Visas norinčias pamokyčiau, nes tai taip lengva:)
Atsakyti