Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

janike1, labai gražu thumbup.gif , iš plonų siūliukų megzta labai dailiai atrodo wub.gif Lusasita, tavo juodoji tunika irgi super thumbup.gif Aš kažkada žiemą iš tamsiai mėlynų megztinį mezgiau, tai akytėms vargas buvo... šaunuolės mezgėjėlės. ir iš kur pas jus tiek laiko biggrin.gif
Atsakyti
Norali,Dovyda,Eya aciuks.gif aciu labai labai mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 03 13, 19:08)
Labas,rodausi ir as savo megztuka ax.gif  blush2.gif

user posted image

user posted image

Angora ram  100g-550m,  3.0virbalai, 1.5vaselis-200g



rastelis pazistamas. Labai labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 03 13, 20:08)
Labas,rodausi ir as savo megztuka ax.gif  blush2.gif


Janike1 - labai dailus megztukėlis wub.gif ir šauniai apdaila padaryta -žodžiu liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 03 10, 18:06)
Čia vienas iš būdų  ax.gif
user posted image


Super! Aciu aciu labai labai! lieku skolinga blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(janike1 @ 2008 03 10, 20:06)
Dar keletas variantu ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Nuosirdziai dekinga! Labai aciu! Galesiu savo mergytei papuosti kepurele. blush2.gif
Atsakyti
janike1
Bravo bravisismo, bravo bravisimo, bravo bravisimo kruopščiąjai janikei1
Man gražu, dailu, kruopštu.
Kadangi visos besirodančios mane žavi pačios, jų darbai verčia seiles varvinti, darosi sunku rasti TUOS žodžius:)))
Atsakyti
Janike, labai grazus megztukas ir siuliuku spalvyte labai grazi.
Atsakyti
Vajetau merginos tiek pagyru net nesitikejau,net iskaitau blush2.gif Aciu labai labai 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 14, 16:06)
Ir man smagu, kad yra kur pasirodyti ir pasitarti  bigsmile.gif

Su Valentadieniu voratinklių mezgėjos  4u.gif

user posted image

turiu klausimeli po saliu apziurejimo (labai grazus 4u.gif ) o kas su saliu krasteliais padaryta. as dedu kutus, nes be ju salis atrodo kaip neuzbaigtas, o tavieji atrodo uzbaigti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 03 13, 20:08)
Labas,rodausi ir as savo megztuka ax.gif  blush2.gif

user posted image

user posted image

Angora ram  100g-550m,  3.0virbalai, 1.5vaselis-200g



Janike 1, labai dailus tavo megytukas,o surišama juostelė jį dar labai puošia thumbup.gif


Papildyta:
Ingriduska,peržiūrėjau tavo darbelius,kiek daug ten gražių nertinukų,o šito neiškenčiau neįkėlusi,nors bandžiau rasti temoje,bet matyt nepriėjau,tikiuosi nepyksi.
Megztukas puikus, 4u.gif o gėlė prie jo nuostabi, thumbup.gif nesuprantu tik kaip ji ten padaryta,kažkas su vėlimu surišta,ar ne? bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Daugybė plunksnelių raštų gal 7 varianati yra knygoj Rljefiniai ir kiauri raštai virbalais

QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 14, 18:44)
zinule, ne mochera, o moheris  mirksiukas.gif
Čia "plunksnelių" raštas  ax.gif mezgiau iš schemos, dabar ant greičio nerandu  doh.gif Ai, ir tokioj senoj mezgimo knygoj yra.
Va, mezgimo raštų temoj radau:
"akių skaičius dalijasi iš 18 + 2 kraštinės
1 eilė - visos akys gerosios
2 eilė - visos akys išvirkščios
3 eilė - 1 kraštinė,* 2 akys sumegztos kartu (3 kartus), 1 užmetimas ir 1 geroji ( 6 kartus), 2 akys sumegztos kartu (3 kartus) * 1 kraštinė (kartoti nuo * iki* )
4 eilė - visos gerosios"


Papildyta:
Dabas geras, dailus, bet ... nebaigtas. Psdirink kraštelį iš RELJEFINIAI ir kiauri raštai virbalais ir apmezgsk visą. Tuomet pamatysi koks gražus šis šalis

QUOTE(dovyda @ 2008 03 11, 15:17)
dabar matau ax.gif spalvyteeeeeeeeee kokia pavasariska..... thumbup.gif


Papildyta:
Plunksnelės iš moherio atrodo gerai ir net labai gerai. Tik jų yra visokių. Knygoje reljefiniai ir kaiuri raštai virbalais mačiau daugybę variantų. cool.gif

QUOTE(Mylia @ 2008 02 15, 10:20)
Aciu labai 4u.gif Supratau, issisaugojau smile.gif

Atsakyti
man klausimas pasistojo. Kodel Ona2008 kiekvienoj zinutej ta knyga apie reljefinius rastus mini g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti