Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(ingriduska @ 2008 03 12, 09:02)

ohmy.gif kada tu tiek spėjai???? Paskutinį tavo darbuką mačiau juodą liemenę. Dabar stalčius atvipo, nuo tiek daug visokių naujienų thumbup.gif Labai daili gėlytė wub.gif Aš tik nert moku, vėlimo niekad nebandžiau ax.gif Ir reglano rankovių neesu bandžius, o tas bordo megztukas 3/4 rankovėm taip labai tvarkingai atrodo.
Žodžiu, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 03 12, 11:16)
ohmy.gif kada tu tiek spėjai???? Paskutinį tavo darbuką mačiau juodą liemenę. Dabar stalčius atvipo, nuo tiek daug visokių naujienų thumbup.gif  Labai daili gėlytė  wub.gif  Aš tik nert moku, vėlimo niekad nebandžiau  ax.gif Ir reglano rankovių neesu bandžius, o tas bordo megztukas 3/4 rankovėm taip labai tvarkingai atrodo.
Žodžiu, šaunuolė  4u.gif


Niuma,skubu tave nuraminti, tikrai jie megzti ankščiau, tik nusifotografavau dabar.Tikrai esu eilinė moteris, su pakankamai lėtais apsisukimais:)
Paskutiniai darbei tai pilkas su juostele, margas Norfinis, liemene iš Vernito juoda, ir dabar tas alyvinis Princesinis.Kiti iš senesniųsmile.gif
Atsakyti
Jusu teismui kopija

user posted image

user posted image



originalas

user posted image
Atsakyti
[quote=Lusasita,2008 03 12, 13:08]
Jusu teismui kopija

user posted image

user posted image
originalas
Lusasita, aš jau nebeturiu tioek gražių žodžių, tiek išmonės, kad pagirčiau tave ir tavo darbus. Tu taip puikiai ,greitai mezgi, kad išsisemsiu. Man tikrai padarė įspūdį, vienas gražesnių darbų,o ir į sezoną pataikyta:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 12, 10:02)

Na, ingriduska, aš apstulbus. blink.gif Nuo mezginių grožio wub.gif , o labiausiai nuo tavo lieknėjimo spartumo thumbup.gif Žinok, super 4u.gif


Lusasita, tavasis darbelis kaip visada vertas gausybės pagyrimų thumbup.gif wub.gif O, kad aš galėčiau daugiau laiko skirti mezgimui... verysad.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 12 kovo 2008 - 12:28
Lusasita - thumbup.gif labai gražu. gražiau nei originale.
Atsakyti
Lusasita thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,na labai gražu,trūksta žodžių wub.gif .
Atsakyti
Ačiū už pagyras, man Jūs merginos labai patinkat,labai branginu kiekvieną jūsų pasisakymąsmile.gif
Atsakyti
Lusasita, kaip visada labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir taip greitai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 12 kovo 2008 - 14:59
QUOTE(Lusasita @ 2008 03 12, 12:08)
Jusu teismui kopija

user posted image

user posted image
originalas

user posted image

Lusasita... nu cia tai nerealiai!!! bigsmile.gif toks visai kitoks nei ratu megzti megztukai smile.gif man labai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
aciu, mergaites smile.gif
Atsakyti
Ingriduska, ir aš pastebėjau, kad pas tave kg tirpsta labai jau sparčiai mirksiukas.gif ( man tavo pavyzdžiu sekt reikia, tik va veiksmas daug lėčiau vyksta) blush2.gif
Lusasita - kruopštus ir dailus darbelis.
O dabar aš pasirodysiu savo ilgojo savaitgalio rezultatą blush2.gif
user posted image
Atsakyti