Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Gal turita šios suknutės schemutes? Bučiau labai dėkinga
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 06, 12:00)
kadangi ši tema nepolitinė tai neišsiplėsiu su savo nuomone apie streiką. Tiesiog pasakysiu, kad labai daug žmonių, kurie yra baigę mokslus ir rimtus mokslus gauna mažą algą.Manau kad situacija Lietuvoje yra apgailėtina.Mūsų šeimos draugas doktorantas,t.y žmogus mokslui paskyręs 10 metų, gavo pasiūlymą dirbti, tęsti mokslinius projektus už 1.500 litų į rankas. kadangi vaikus auginti reikia,valgyti reikia jis savo diplomą pasidėjo į stalčių ir dirba pardavimo vadybininku:( Tai tiek ta tema:)Lietuvių didžioji dauguma gyvena ant skurdo ribos:)
O Viliuteee del pirmosios pamokos bandau paprašyti ją pravesti nedelsiant.
1.Klausimas mezgimą pradėti nuo ....KUR?
2. Ir vis tas rankovių skylių ir pačių rankovių klausimas:)


man atrodo mokytojausim kartu su Lusasita,nes ir mezgėm tuniką beveik kartu.
Pradėjau megzti nuo apačios,duotą schemą katojau 4 kartus.
Mezgiau pusiau apvaliai,t.y.su apsisukimais viename šone.taip iki pažastų.
Rankoves bandžiau platinti,bet visai be reikalo,nes mezginys tamposi,nebent jei rankos storesnės,
jokių įliemenavimų taip pat nereikia.
Pažastims nuo kiekvieno detalės (priekio nugaros rankovių)nuėmiau po pusę motyvo nerdama dalis atskirai.
Aš po to vėl nėriau apvaliai,bet daugiau taip nedaryčiau,neriam atskirai visas dalis ir po to suneriam.
Rankoves baigiant šiek tiek apvaliname.
Kaklo iškirptę darom iškart po pažastų išlaidymo.Paliekam vieną motyva iškart ir po pusę iš abiejų pusių nuimam per du kartus

Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 06, 14:10)
man atrodo mokytojausim kartu su Lusasita,nes ir mezgėm tuniką beveik kartu.
Pradėjau megzti nuo apačios,duotą schemą katojau 4 kartus.
Mezgiau pusiau apvaliai,t.y.su apsisukimais viename šone.taip iki pažastų.
  Rankoves bandžiau platinti,bet visai be reikalo,nes mezginys tamposi,nebent jei rankos storesnės,
  jokių įliemenavimų taip pat nereikia.
  Pažastims nuo kiekvieno detalės (priekio nugaros rankovių)nuėmiau po pusę motyvo nerdama dalis atskirai.
  Aš po to vėl nėriau apvaliai,bet daugiau taip nedaryčiau,neriam atskirai visas dalis ir po to suneriam.
Rankoves baigiant šiek tiek apvaliname.
Kaklo iškirptę darom iškart po pažastų išlaidymo.Paliekam vieną motyva iškart ir po pusę iš abiejų pusių nuimam per du kartus

na iškart matosi pedagoginiai sugebėjimai - aiškiau negu aišku thumbup.gif Iki šiol dar nė vieno aprašymo taip aiškiai parašyto nemačiau. smartass.gif Ačiū labai aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 06 kovo 2008 - 13:23
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 06, 13:10)
man atrodo mokytojausim kartu su Lusasita,nes ir mezgėm tuniką beveik kartu.
Pradėjau megzti nuo apačios,duotą schemą katojau 4 kartus.
Mezgiau pusiau apvaliai,t.y.su apsisukimais viename šone.taip iki pažastų.
  Rankoves bandžiau platinti,bet visai be reikalo,nes mezginys tamposi,nebent jei rankos storesnės,
  jokių įliemenavimų taip pat nereikia.
  Pažastims nuo kiekvieno detalės (priekio nugaros rankovių)nuėmiau po pusę motyvo nerdama dalis atskirai.
  Aš po to vėl nėriau apvaliai,bet daugiau taip nedaryčiau,neriam atskirai visas dalis ir po to suneriam.
Rankoves baigiant šiek tiek apvaliname.
Kaklo iškirptę darom iškart po pažastų išlaidymo.Paliekam vieną motyva iškart ir po pusę iš abiejų pusių nuimam per du kartus



skaitau ir stebiuosi, kad ir as taip dariau blush2.gif lotuliukas.gif
rankoves platinau , nes norejau kad graziai aptemptu ties riesu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 06, 14:10)
man atrodo mokytojausim kartu su Lusasita,nes ir mezgėm tuniką beveik kartu.
Pradėjau megzti nuo apačios,duotą schemą katojau 4 kartus.
Mezgiau pusiau apvaliai,t.y.su apsisukimais viename šone.taip iki pažastų.
  Rankoves bandžiau platinti,bet visai be reikalo,nes mezginys tamposi,nebent jei rankos storesnės,
  jokių įliemenavimų taip pat nereikia.
  Pažastims nuo kiekvieno detalės (priekio nugaros rankovių)nuėmiau po pusę motyvo nerdama dalis atskirai.
  Aš po to vėl nėriau apvaliai,bet daugiau taip nedaryčiau,neriam atskirai visas dalis ir po to suneriam.
Rankoves baigiant šiek tiek apvaliname.
Kaklo iškirptę darom iškart po pažastų išlaidymo.Paliekam vieną motyva iškart ir po pusę iš abiejų pusių nuimam per du kartus


Matyt tikrai yra žmonių gimusių su pedagogo gyslele.Nuoširduas ačiū, man iš karto viskas labai aiškiai susidėliojo, kaip ką daryti.Tikrai imsiuosi ilgojo svaitgalio proga šito grožio.
Viliuteee dar kartą dėkoju, kad taip greitai,išsamiai, aiškiai aprašėt.
Atsakyti
bet tikiu,kad platinimas nelabai pasiteisino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 06, 14:04)
bet tikiu,kad platinimas nelabai pasiteisino ax.gif



nezinau kaip butu be platinimo, bet ir kita nerdama platinsiu ax.gif gal jei nemaiso, kad laisviau per riesa, kuris pas mane tik 15 cm blush2.gif , tai aisku, geriau neplatinti, nes knibinejimosi daug blush2.gif
Atsakyti
O as dar norejau paklaust, is kokiu siuliuku ir kokio nr vaseliu neret?.. rolleyes.gif
Atsakyti
Iš Angoros tie didieji matkiukai,nėriau 3 nr.vąšeliu

Ačiū visoms už mano pedagoginių gebėjimų pagyrimus
Atsakyti
rankoves platinau , nes norejau kad graziai aptemptu ties riesu

paaiskinkit man nesusipratelei (siaubas kokia esu tundra), bet niekaip nesuprantu, kam platint rankovese ties riesu. Cia juk ir taip siauriausia vieta - tai gal siaurinot??? ...nieko nesuprantu... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
oi jus cia uzkretet , oi uzkretet biggrin.gif Manau , kad si suknele yra labai panasaus rasto, tik kazi kaip ji i apacia praplatinta , o ties liemeniu susiuarinta??? gal keiciant vaselius???
user posted image
Viluteee, kiek Jums suejo Angoros matkeliu (cia tie 100 gr ir didelio metrazo, ar ne?) i tunika ?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 06, 10:35)
oi mergaitės,tiek čia mano tuniką išgyrėt,kad ir jūsų mokytoja surizikuočiau pabūti, ax.gif o juk sakiau,kad aš tikrai esu dailės ir technologijų mokytoja,tik šiais metais iš mokyklos pabėgusi,o dabar norit ,kad vėl ja tapčiau smile.gif


Viliuteee,
smagu sutikti ir cia kolega drinks_cheers.gif as taip pat dailes ir technologiju mokytoja ax.gif
tikrai taip aiskiai viska aprasei apie tunikos nerima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 03 06, 17:01)
rankoves platinau , nes norejau kad graziai aptemptu ties riesu

paaiskinkit man nesusipratelei (siaubas kokia esu tundra), bet niekaip nesuprantu, kam platint rankovese ties riesu. Cia juk ir taip siauriausia vieta - tai gal siaurinot??? ...nieko nesuprantu...  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


oi jus cia uzkretet , oi uzkretet biggrin.gif Manau , kad si suknele yra labai panasaus rasto, tik kazi kaip ji i apacia praplatinta , o ties liemeniu susiuarinta??? gal keiciant vaselius???

biggrin.gif panašu, kad viena nuo apačios, kita nuo viršaus neriat.
Mate, jug neparašyta, kad ties riešu platinta, o kad rankovė platinta mirksiukas.gif Ties riešu darė siauriausiai, o į viršų platino.

Suknutė platinta epizodą naują įkomponuojant. Aš tokiu atveju, kai neaišku- rašto eiles skaičiuoju. Lyginu, kiek ties liemeniu, kiek ties klubais 4u.gif
Atsakyti