Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(niuma @ 2008 02 17, 11:23)
aciuks.gif taip, tie patys Gadgetiniai- norfiniai  mirksiukas.gif  ir moheris norfinis, su maxi kartu sudėjus mezgiau.  Žinok, pirmą kartą jokios apdailos nedariau. Va tas ir yra, kad stori siūlai, kažkaip gražiai, lygiai nusimezgė. Dar bandžiau apnėrinėt rankoves moheriu, bet jis per plonas ir į vidų nėrinys rietėsi, slėpėsi  g.gif
(čia ta liemenė, kur buvo skirta vaikui, bet pasirodė per didelė, o man kaip megztinukas ir kando, ir per siauros petnešos gavosi (kur svarsčiau kokias rankoves daryčiau hihihi.gif galiausiai sukurpiau sesers merginai, tik ant modelio pati dar nemačiau, nes vakar dar drėgną po skalbimo išsivežė  ax.gif  )


as savo liemene jau pabaigiau,susiuvau, pasimatavau, vaizdu likau patenkinta blush2.gif bet...man kazka su kaklu reikia daryti! g.gif as mezgiau V iskirpte ir kazkaip prasosi apdailos, gal pabandysiu apnerti unsure.gif

tiesa...tavo albumelyje ten idetas zydrojo megztuko rastukas gal ? mirksiukas.gif

kaip skalbei ta paaugliuke smile.gif ? savo rankutemis?nesusitrauke? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 17 vasario 2008 - 16:36
Na, tai rodykis, kad ir mes pasidžiaugtume vaizdu 4u.gif smile.gif
Albume taip, žydriuko raštas smile.gif Mezgimo didelę knygą turiu, joje radau.
Liemenę rankom skalbiau. Nesusitraukė, tik pailgėjo kažkiek, bet nežinau kurie siūlai, kadangi prieš skalbimą bendrą ilgi matavu. Šiaip, manau kad greičiau meheris+maxi.
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 13, 12:29)
mano jau uzgimes Kates kailiukas  lotuliukas.gif
user posted image
user posted image

Megztinukas labai labai wub.gif Na, o kate irgi thumbup.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Ristina @ 2008 02 13, 22:20)
Rodausi ir as savo pilkiuka,svelniuka biggrin.gif

Labai grazu, bet ant manekenes butu dar graziau thumbup.gif
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 02 14, 10:23)
Sveikutes,
na va ir as pribaigiau savo voratinkli... ir nusivyliau... verysad.gif
tai gi jusu ivertinimui ax.gif

Nera ko nusimint! Megztinukas labai grazus thumbup.gif , o pagal merginu rekomendacijas puikiai ji susiaurinsi mirksiukas.gif
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 14, 13:06)
Ir man smagu, kad yra kur pasirodyti ir pasitarti  bigsmile.gif

Kiek sauniu saliu! bigsmile.gif
QUOTE(niuma @ 2008 02 16, 17:48)
Liemenė paauglei smile.gif
Na ne visas moheriukas, bet dalis liemenės smile.gif

Visada eina kaip nors issisukt, jei ne vienoks, tai kitoks, bet vistiek geras ir grazus rubelis gaunasi! thumbup.gif
Atsakyti
Niuma, visai liuks liemenė bigsmile.gif
Bandysiu to mėlynojo raščiuką megzt ax.gif jei užteks kantrybės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 16, 18:59)
Dabar pagalvojau, kad reiktų susikurti kokią raštų galeriją  g.gif  Nes aš išsimezgu pagal schemą ar aprašymą ir vsio. O dabar, kai reikia pasidalinti ir neturiu iš kur  blush2.gif
tai va, vėlgi ėjau į mezgimo raštų temą ir radau panašų:
user posted image

mirksiukas.gif


aciu uz rasteli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 17 vasario 2008 - 17:29
QUOTE(niuma @ 2008 02 17, 10:23)
aciuks.gif taip, tie patys Gadgetiniai- norfiniai  mirksiukas.gif  ir moheris norfinis, su maxi kartu sudėjus mezgiau.  Žinok, pirmą kartą jokios apdailos nedariau. Va tas ir yra, kad stori siūlai, kažkaip gražiai, lygiai nusimezgė. Dar bandžiau apnėrinėt rankoves moheriu, bet jis per plonas ir į vidų nėrinys rietėsi, slėpėsi  g.gif
(čia ta liemenė, kur buvo skirta vaikui, bet pasirodė per didelė, o man kaip megztinukas ir kando, ir per siauros petnešos gavosi (kur svarsčiau kokias rankoves daryčiau hihihi.gif galiausiai sukurpiau sesers merginai, tik ant modelio pati dar nemačiau, nes vakar dar drėgną po skalbimo išsivežė  ax.gif  )


o tas norfinis moheris po skalbimo nesusivele g.gif ax.gif kazkas sake, kad itartinai atrodo jis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 17 vasario 2008 - 21:43
nežinau ar mano angora tinka i šią tema,na ten 70 %moheros
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 17, 21:42)
o tas norfinis moheris po skalbimo nesusivele  g.gif  ax.gif  kazkas sake, kad itartinai atrodo jis  ax.gif

rankom skalbiau, tai po skalbimo tikrai nesusivėlė, bet kai buvau apnėrus vašeliu rankoves ir nuardyt reikėjo- teko kai kur pakrapštyt, nes apsivėlęs siūliukas buvo.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 02 17, 23:17)
rankom skalbiau, tai po skalbimo tikrai nesusivėlė, bet kai buvau apnėrus vašeliu rankoves ir nuardyt reikėjo- teko kai kur pakrapštyt, nes apsivėlęs siūliukas buvo.

nuotraukoj tai labai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
nail.gif nu va mano liemene jau isskalbta, dziuna, kai isploviau tai dar daugiau pukuota pasidare ir istiesu, niuma, gal kiek pasitempe, na lauksim kol isdzius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 17 vasario 2008 - 23:41
QUOTE(dovyda @ 2008 02 17, 23:41)
nail.gif nu va mano liemene jau isskalbta, dziuna, kai isploviau tai dar daugiau pukuota pasidare ir istiesu, niuma, gal kiek pasitempe, na lauksim kol isdzius ax.gif



o tu is tu paciu norfiniu nerei liemene?

O kas tada nere ta mano graziaja tunika g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 18, 00:58)
o tu is tu paciu norfiniu nerei liemene?

O kas tada nere ta mano graziaja tunika  g.gif


mezgiau virbalais, is tokiu pat kaip niumos liemene paauglei, tu storuju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 18 vasario 2008 - 00:32