Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(meskius @ 2008 03 05, 18:59)
eikit sau doh.gif  doh.gif - biski pasibarsiu- na jau kaip grazu viskas, bet paskutine viliutes tunika blink.gif  blink.gif- griuk ir neatsikelk- noriu mirtinai. O laiko maziau negu nulis doh.gif - nieko nesuspeju, o dar diplominio rasymas. Taip kad baikit zmones nervuoti, sirdis plysta........nu bet tunika....o dirzas... aiskiai vaidensis cry.gif Vedat mane prie negeru minciu(ieskosiu kas man diplomini parasys, o pati eisiu megzti :ax: )


va kur nerejos-mezgejos dvasia atsiskleidzia drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(ArGin @ 2008 03 05, 22:30)
As taip pat ta tunika labiausiai per labiausiai zaviuosi ir baaaisiai noriu, ir siuliukus turiu  wub.gif  bet... irgi niekaip nesiriztu imtis tokio rimto projekto nert su vaseliu  verysad.gif Serveteles, pagalveles ir visokia kitokia nerta "smulkme" - vieni niekai, o va nertas rubas man atrodo labai sudetingas reikalas su visais platinimais, nuleidinejimais, isemimiais ir pan...  unsure.gif  Bet, jei tureciau mokytoja, mielu noru imciaus sito projektelio, juo labiau, kad pasibandziau rasteli,- labai smagiai ir greitai neriasi  thumbup.gif


imkit ir pameginkit mergaites! drinks_cheers.gif o cia kiek zinau, jau kelios pabande ir tikrai puikiai joms isejo thumbup.gif manau, kad tikrai neatsisakys jums pagelbet jeigu ka gathering.gif
Atsakyti
Labas rytas,
aš jau užmigti negaliu, tunika prieš akis stovi nors tu ką. Esu mezgusi ir nevieną daiktą su vašeliu ir megztinius,ir liemenes, ir net vyrui megztinį.
Visada mezgu keturias detales nugara,priekis, 2 rankoves, viska sumezgu.Apmezgu ir basta.
Apvaliai nei karto neteko megzti, tai prašau man paaiškinti taip aiškiai,nes mano plaukai šviesūs:)
Kaip megzti apvaliai ir padaryti rankoves???? Paliekam skyles ir primezgam veliau, ar iš karto mezgam ir rankoves.Kaip palikti tas skyles. Merginos pasidalinkite patirtimi.Labai labai prašau.Nes nesuprantu.
Kai mezgiau vašeliu iš 4 detalių tai gavosi:
http://public.fotki....i/zaliasis.html
arba liemenė bet detales 2
http://public.fotki....aliasviesi.html
Atsakyti
oi mergaitės,tiek čia mano tuniką išgyrėt,kad ir jūsų mokytoja surizikuočiau pabūti, ax.gif o juk sakiau,kad aš tikrai esu dailės ir technologijų mokytoja,tik šiais metais iš mokyklos pabėgusi,o dabar norit ,kad vėl ja tapčiau smile.gif
Atsakyti
Mes mokytojas mylim wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee jei tik sutiktum, kai visi mokytojai streikuoja:)
Atsakyti
šiaip esu telšiškė ir dar buvusi mokyklos profsąjungos pirmininkė,tad visa širdimi palaikau streikininkus,bet kadangi jau nuo rudens ,,streikuoju",galiu dabar vėl pradėt ,,mokytojaut" ir jums ,mergaitės,pasistengsi padėti ,kiek galėsiu,pradėkit megzt ir pamatysit,kad tai viens iš paprasčiausių mezginių.
Atsakyti
Taip taip, kol kiti mokytojai streikuoja, Viliuteee, buk gerute, pagelbek su paaiskinimais apie tunika 4u.gif Matai, mezgejeles (tarp ju ir as) jau ir su miegu atsisveikino del tos tunikytes biggrin.gif Nors maniske zada but ne is moherio greiciausiai, bet vistiek nepraleisiu ne vienos pamokos schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 06, 11:47)
šiaip esu telšiškė ir dar buvusi mokyklos profsąjungos pirmininkė,tad visa širdimi palaikau streikininkus,bet kadangi jau nuo rudens ,,streikuoju",galiu dabar vėl pradėt ,,mokytojaut" ir jums ,mergaitės,pasistengsi padėti ,kiek galėsiu,pradėkit megzt ir pamatysit,kad tai viens iš paprasčiausių mezginių.


kadangi ši tema nepolitinė tai neišsiplėsiu su savo nuomone apie streiką. Tiesiog pasakysiu, kad labai daug žmonių, kurie yra baigę mokslus ir rimtus mokslus gauna mažą algą.Manau kad situacija Lietuvoje yra apgailėtina.Mūsų šeimos draugas doktorantas,t.y žmogus mokslui paskyręs 10 metų, gavo pasiūlymą dirbti, tęsti mokslinius projektus už 1.500 litų į rankas. kadangi vaikus auginti reikia,valgyti reikia jis savo diplomą pasidėjo į stalčių ir dirba pardavimo vadybininku:( Tai tiek ta tema:)Lietuvių didžioji dauguma gyvena ant skurdo ribos:)
O Viliuteee del pirmosios pamokos bandau paprašyti ją pravesti nedelsiant.
1.Klausimas mezgimą pradėti nuo ....KUR?
2. Ir vis tas rankovių skylių ir pačių rankovių klausimas:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 05, 11:19)
JĖzau, kokia graži,nu koookia.Čia man kaip druskos ant žaizdos, aš jau ir taip jos noriu, o kai pamatau ,kad kažkas jau ją sukūrė ir turi, tai graužia viduje, oj kaip graužia.tada norisi mesti darbus ir nerti......
LAAI LABAI



vat vat Viliuteee pradejo ir is pavydo sprogau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir griebiau vaseli i nagus, MB zyze, kad mesciau i sona, vistiek nieks neiseis, juk nemoki, ale matyt suveike tas laselis zemaitisko kraujo , uzsispyriau ir irodziau JAM, o ir SAU , kad galiu lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 03 06, 12:28)
vat vat Viliuteee pradejo ir is pavydo sprogau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir griebiau vaseli i nagus, MB zyze, kad mesciau i sona, vistiek nieks neiseis, juk nemoki, ale matyt suveike tas laselis zemaitisko kraujo , uzsispyriau ir irodziau JAM, o ir SAU , kad galiu  lotuliukas.gif user posted image


ACH OCH UCH ECH thumbup.gif thumbup.gif Sudie mano razumėli:))))
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 03 06, 11:28)
vat vat Viliuteee pradejo ir is pavydo sprogau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir griebiau vaseli i nagus, MB zyze, kad mesciau i sona, vistiek nieks neiseis, juk nemoki, ale matyt suveike tas laselis zemaitisko kraujo , uzsispyriau ir irodziau JAM, o ir SAU , kad galiu  lotuliukas.gif user posted image

suuuper
ir spalvike labai jau grazi
tik gaila foto mazike
gal didesne gali imest?
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 03 06, 11:38)
suuuper
ir spalvike labai jau grazi
tik gaila foto mazike
gal didesne gali imest?



nu kadangi ne moherka, o tik tunika, tai cia mazyte idejau, o kitoj temoj yra didesniu mirksiukas.gif
Atsakyti