Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 05, 11:04)
o čia mano paskutinis darbelis,ta pati visų pamėgtoji tunika

Na, tikrai kad super thumbup.gif , kitaip negalima sakyt. O tas diržas kaip tinka ir koja kojon su mada thumbup.gif wub.gif
Kaip galima nesusigundyt šitu modeliu, kai tiek grožių prisižiūri tongue.gif 4u.gif Beje, dar nė vienos šitos tunikos nemačiau nepavykusios. Manau, čia ir paslaptis šito kablio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 05, 11:04)
neišprotėsit mergaitės,patikinu,aš ta linkme jau 30 metų traukiu,ale ,rodos, dar yra to proto šiek tiek.t y. kaip norėjau megzt,taip ir tebenoriu,jei visai nebenorėčiau,visi manytų,kad tikrai išprotėjau.

o čia mano paskutinis darbelis,ta pati visų pamėgtoji tunika
user posted image


JĖzau, kokia graži,nu koookia.Čia man kaip druskos ant žaizdos, aš jau ir taip jos noriu, o kai pamatau ,kad kažkas jau ją sukūrė ir turi, tai graužia viduje, oj kaip graužia.tada norisi mesti darbus ir nerti......
LAAI LABAI
Atsakyti
Na ir gražūs čia jūsų tie darbai thumbup.gif ,rodau savo darbuką user posted image,mezgiau sau,bet dukros draugei labai patiko,tai padovanosiu jai gimtadieniui.
Atsakyti
Viliuteee, labai LABAI gražu thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee na labai grazi tunika isejo thumbup.gif ir tas dirzelis su gelyte thumbup.gif jau nekalbu apie spalva 4u.gif thumbup.gif

Alacka33 labai grazus darbukas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Alacka33 , šalikėlis žavi, bet tavo vaikučių sąrašas, tikrai įspūdingas 4u.gif Verta pagarbos Supermama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 03 05, 11:17)
Kaip grazu!!!!!!!! Super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Jauciu tuoj visas mezgeju forumas ners pavasariui sita tunika biggrin.gif


thumbup.gif tikrai smile.gif jau ir as susigundziau - eisiu sia savaite siulu ziuret smile.gif tik bandysiu ja vasarine daryti ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 05, 11:04)
neišprotėsit mergaitės,patikinu,aš ta linkme jau 30 metų traukiu,ale ,rodos, dar yra to proto šiek tiek.t y. kaip norėjau megzt,taip ir tebenoriu,jei visai nebenorėčiau,visi manytų,kad tikrai išprotėjau.

o čia mano paskutinis darbelis,ta pati visų pamėgtoji tunika
user posted image


ett ka jau cia.... wub.gif kaip visada thumbup.gif

p.s. ir ta suknyte tavo is gelyciu...bus fantastiska jau jauciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
eikit sau doh.gif doh.gif - biski pasibarsiu- na jau kaip grazu viskas, bet paskutine viliutes tunika blink.gif blink.gif- griuk ir neatsikelk- noriu mirtinai. O laiko maziau negu nulis doh.gif - nieko nesuspeju, o dar diplominio rasymas. Taip kad baikit zmones nervuoti, sirdis plysta........nu bet tunika....o dirzas... aiskiai vaidensis cry.gif Vedat mane prie negeru minciu(ieskosiu kas man diplomini parasys, o pati eisiu megzti ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskius: 05 kovo 2008 - 18:00
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 05, 10:04)

o čia mano paskutinis darbelis,ta pati visų pamėgtoji tunika
user posted image

tunika be zodziu....antra diena ir naktis narsau intikeir ieskau kuo daugiau info apie ja ir apie nerima.perskaiciau rusaiciu forume temele. bet as nieko rimto nenerus nuo sules laiku. bijau pradet nes neisivaizduoju kaip reiks su pazastim susitvarkkyt, t.y. isimt, kaklo iskirpte, rankoviu platinimas. teoriskai rodos ir suprantu, kad mazdaug isivaizduoji iskarpa, kiek cm nori nuimt ir nuimi. bet tai jei rastelis yra kaip ten grziau suimt. ar taip kazko nedamezgi ir viskas? nezinau ar cia suprantamai parasiau kas cia mane neramina.
o nusimezgiau moherine tunika ir man negrazu, susiuvau, liko tik siulus suslept ir kakla sutvarkyt ir nekyla rankos. pabaigsiu aisku....bet nesiot nesinori...tai arba pyktis praeis iki kitos ziemos, arba mamai atiduosiu(ji gi tempiasi).pasirodysiu kuria diena......
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2008 03 05, 11:04]
neišprotėsit mergaitės,patikinu,aš ta linkme jau 30 metų traukiu,ale ,rodos, dar yra to proto šiek tiek.t y. kaip norėjau megzt,taip ir tebenoriu,jei visai nebenorėčiau,visi manytų,kad tikrai išprotėjau.

Šaunuolė, super tunika , viskas kaip reikiant wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
As taip pat ta tunika labiausiai per labiausiai zaviuosi ir baaaisiai noriu, ir siuliukus turiu wub.gif bet... irgi niekaip nesiriztu imtis tokio rimto projekto nert su vaseliu verysad.gif Serveteles, pagalveles ir visokia kitokia nerta "smulkme" - vieni niekai, o va nertas rubas man atrodo labai sudetingas reikalas su visais platinimais, nuleidinejimais, isemimiais ir pan... unsure.gif Bet, jei tureciau mokytoja, mielu noru imciaus sito projektelio, juo labiau, kad pasibandziau rasteli,- labai smagiai ir greitai neriasi thumbup.gif
Atsakyti