Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(ingriduska @ 2008 03 04, 10:46)
Va taip moteris "lengvu siūlų plevenimu,išeina ...iš proto:)

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(niuma @ 2008 03 04, 11:47)
Tikrai dailu  4u.gif 
o koks metražas siūliukų? mezgu iš Princes siūliukų suknutę- žalio supratimo neturiu, kiek gali siūlų sueiti biggrin.gif

metrazo tai nepasakysiu dabar, neziurejau, namie zvilgtelsiu

QUOTE(Lusasita @ 2008 03 04, 13:56)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif

nu va niekas netiki
bet juk cia dydis nedidukas o mezginys retas labai
nu as seip visada maziau siulu sumezgu gal mezgu laisvai unsure.gif

QUOTE(eya @ 2008 03 04, 14:18)
ggte, o dar paklausti noreciau, kaip kakliuka darei? Ten jis lyg apnertas, ar kaip? g.gif  Nuotraukytes nelabai ryskios, nesimato 4u.gif

kakliuka apsiuvau juostele tokia kur is vienos puses guma o kitoj pusej kaspinukas
rankoves irgi ta pacia paskui jau po pafotkinimo apsiuvau
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 04, 11:46)

Tikrai esi verta visų pagyrų, rūbas labai labai , aš jaučiu, kad artimiausiu metu išeisiu iš proto.Kai kas pasirodo su savo nauju kūriniu, taip man jo reikia, tai tų "reikia" jau 4 ,čia kur labai labai ir dabar reikia, gal net vakar reikėjo:)
Va taip moteris "lengvu siūlų plevenimu,išeina ...iš proto:)


thumbup.gif
Atsakyti

neringata, ingriduska, ačiū 4u.gif

ingriduska, tai praeitų metų darbeliai. Nerodžiau SM, tai prisikaupė ax.gif

Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 04, 14:44)
Vat matau, kad aš neviena balansuoju ant išprotėjimo dėl mezginių, ribos. kaip smagu kad neviena:) Jei jau bus visai liūdna ir Veš į Durnyną, tai kokia kompanija susidarys, galėsim mezgimo kertelę ligoninėje atidaryti.Atsimenat, būdavo tarybiniai metai raudonasis kampelis, o dabar bus mezgimo:))
Šiaip tai džiaugiuosi, kad esat ir kad vis ko nors norim, gyvenimas eina į priekįsmile.gif



skaiciau ir buvau ikelusi , kad mezgimas kaip joga atpalaiduoja nuo stresu, taigi isprotejimas butu kitokio pobudzio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif alerginio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Lusasita,2008 03 04, 21:38]
skaiciau ir buvau ikelusi , kad mezgimas kaip joga atpalaiduoja nuo stresu, taigi isprotejimas butu kitokio pobudzio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif alerginio lotuliukas.gif lotuliukas.gif



Na, zinote, kai tenka ardyti, arba suo sueda ne neapsivilkta moherine suknute, jogisko atpalaidavimo ne zenklo... schmoll.gif Sutuoktinis jau buvo pradejes PRIESMEZGIMINE propoganda... Bet emiau slapstytis! tongue.gif
Atsakyti
[quote=kose,2008 03 04, 21:55]
[quote=Lusasita,2008 03 04, 21:38]
skaiciau ir buvau ikelusi , kad mezgimas kaip joga atpalaiduoja nuo stresu, taigi isprotejimas butu kitokio pobudzio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif alerginio lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na, zinote, kai tenka ardyti, arba suo sueda ne neapsivilkta moherine suknute, jogisko atpalaidavimo ne zenklo... schmoll.gif Sutuoktinis jau buvo pradejes PRIESMEZGIMINE propoganda... Bet emiau slapstytis! tongue.gif
[/quote]


suni sert reikia tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 03 04, 16:14)
Prieš porą mėnesių dovanų numezgiau du va tokius šalius  ax.gif

http://img134.images...=szalikiva1.jpg

Niu, labai labai wub.gif

O paskutinį puslapį paskaičius kaip nuotaika pakilo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dar vienas moheriukas jusu teismui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 03 05, 10:41)
Dar vienas moheriukas jusu teismui  ax.gif


Ir tas labai labai patiko, mano darbe viena moteris nesioja juoda suknele ir va toki oranžinį surišama mocheriuką, man taip gražu negaliu akių atplėšti:)
Atsakyti
neišprotėsit mergaitės,patikinu,aš ta linkme jau 30 metų traukiu,ale ,rodos, dar yra to proto šiek tiek.t y. kaip norėjau megzt,taip ir tebenoriu,jei visai nebenorėčiau,visi manytų,kad tikrai išprotėjau.

o čia mano paskutinis darbelis,ta pati visų pamėgtoji tunika



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 03 05, 10:04)
o čia mano paskutinis darbelis,ta pati visų pamėgtoji tunika

Kaip grazu!!!!!!!! Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Jauciu tuoj visas mezgeju forumas ners pavasariui sita tunika biggrin.gif
Atsakyti


Christyyyn, ačiū labai 4u.gif


jusda, man kažkodėl neatidaro Tavo nuorodų g.gif


Atsakyti