Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

ggte, o dar paklausti noreciau, kaip kakliuka darei? Ten jis lyg apnertas, ar kaip? g.gif Nuotraukytes nelabai ryskios, nesimato 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 03 04, 14:00)
jau kaip gražu user posted image
vaje, vaje, ir aš noriu  rolleyes.gif
Ne vienai čia tau taip  drinks_cheers.gif



tunikute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o del isprotejimo blush-anim-cl.gif friends.gif fool.gif new_russian.gif tease.gif yahoo.gif yu.gif victory.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vat matau, kad aš neviena balansuoju ant išprotėjimo dėl mezginių, ribos. kaip smagu kad neviena:) Jei jau bus visai liūdna ir Veš į Durnyną, tai kokia kompanija susidarys, galėsim mezgimo kertelę ligoninėje atidaryti.Atsimenat, būdavo tarybiniai metai raudonasis kampelis, o dabar bus mezgimo:))
Šiaip tai džiaugiuosi, kad esat ir kad vis ko nors norim, gyvenimas eina į priekįsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 04, 15:44)
Vat matau, kad aš neviena balansuoju ant išprotėjimo dėl mezginių, ribos. kaip smagu kad neviena:) Jei jau bus visai liūdna ir Veš į Durnyną, tai kokia kompanija susidarys, galėsim mezgimo kertelę ligoninėje atidaryti.Atsimenat, būdavo tarybiniai metai raudonasis kampelis, o dabar bus mezgimo:))
Šiaip tai džiaugiuosi, kad esat ir kad vis ko nors norim, gyvenimas eina į priekįsmile.gif

O čia kur tas raudonasis kampelis būdavo? hihihi.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 03 04, 15:53)
O čia kur tas raudonasis kampelis būdavo? hihihi.gif  blink.gif

lotuliukas.gif nu čia tik vyresnės mamytės, kurios pionierėm buvo žinos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 03 04, 16:53)
O čia kur tas raudonasis kampelis būdavo? hihihi.gif  blink.gif

Kolūkio fermose būdavo, kad melžėjos galėtų politiškai šviestis laisvu nuo melžimo laiku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2008 03 04, 16:57)
lotuliukas.gif nu čia tik vyresnės mamytės, kurios pionierėm buvo žinos lotuliukas.gif

nu kad buvau pioneer.gif , bet kad tokiam dalyvaut neteko schmoll.gif Matyt, prasta pionierė buvau... verysad.gif hihihi.gif O tai čia gerai, ar blogai, tie kampeliai? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2008 03 04, 17:06)
Kolūkio fermose būdavo, kad melžėjos galėtų politiškai šviestis laisvu nuo melžimo laiku.  ax.gif


Raudonas kampelis būdavo įrengiamas visur kur tik galima, ir negalima, mokyklose, darbovėtėse, ligoninėse, o dėl fermų ,gal manau kad....smile.gif

Mums nebeaktualu raudonas, mes įrengsim mezgimo kampelįsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(neringata @ 2008 03 04, 17:12)
nu kad buvau  pioneer.gif , bet kad tokiam dalyvaut neteko schmoll.gif Matyt, prasta pionierė buvau... verysad.gif  hihihi.gif O tai čia gerai, ar blogai, tie kampeliai? lotuliukas.gif


Nu ar gali mezgomo kampelis būti blogai:))))))
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 04, 17:12)
Raudonas kampelis būdavo įrengiamas visur kur tik galima, ir negalima, mokyklose, darbovėtėse, ligoninėse, o dėl fermų ,gal manau kad....smile.gif

Mums nebeaktualu raudonas, mes įrengsim mezgimo kampelįsmile.gif

Ai, bala nematė, gerai, dėl tokio tai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti

Prieš porą mėnesių dovanų numezgiau du va tokius šalius ax.gif

http://img134.images...=szalikiva1.jpg



Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 04, 17:13)

Nu ar gali mezgomo kampelis būti blogai:))))))

Va čia tai jo, kaip pirštu į akį drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 03 04, 17:14)
Prieš porą mėnesių dovanų numezgiau du va tokius šalius  ax.gif

http://img134.images...=szalikiva1.jpg

nuostabūs pūkuotukai. Kada nors ir aš prisiruošiu tokį nusimegzt, o tai kol moheriukui eilė ateina, tai ir žiema baigiasi. Nu, kitais metais prižadu pioneer.gif , garbės žodis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 03 04, 17:14)
Prieš porą mėnesių dovanų numezgiau du va tokius šalius  ax.gif

http://img134.images...=szalikiva1.jpg


Klausyk mergina, o kada tu čia taip daug nuveikia, ir sijonas sijonų temoje gražuoliukas, ir šaliai man "gražiuoju" rašteliu labai šaunūs.
Atsakyti