Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Mėlyna @ 2008 03 01, 22:17)
thumbup.gif

Turetu neblogai atrodyt ir is medvilnes, pavasarinukas butu  wub.gif As kazkodel noreciau is storesniu pukuotu siuliuku kriauklytes megzt, nors ir pavasaris...  ax.gif
Nieko nebesirodau, nes dabartiniai mezginiai sunkiai einasi, o ir senesni tokie, kad cia prisiziurejus tokiu puikiu darbu geda rodytis...  blush2.gif  Bet vistiek parodysiu senuka, lapkritinuka  ax.gif
user posted image
Apsirengus ir atsegus "garbaneles", bet man nelabai patinka, nes kyla ir atsiranda per didelis laivumas ties pazastimis (garbaneles labai sunkios ir del to vercias i sonus)  verysad.gif  Gal kas kokiu geru patarimu del patobulinimo turi?  ax.gif
user posted image

kaip tu cia laiku su savo garbanelem pasirodei. ka tik baigiau moherine tunika (liko susiut) ir mastau ka cia su apykakle daryt, ar paprata atnara, ar dar kazka. ir man tavo garbanos labai liuks atrodo.bet kai pasakei apie ta laisvuma tai irgi susimasciau. gal rimtai koki gumini siuliuka iverk. siaipp man tas guminis siuliuks yra pora beviltiskai atrodziusiu apykakliu isgelbejes.

as ir pati mastau kaip nugaros kaklo dali sutvirtint ir gal petukus. nes padariau giloka iskirpte ir tempias nuo peciu zmyn, o mann noris kad stroinai butu...arba lieka vaseliu apnert ir gal sutvirtetu. prasau ir as skubaus patarimo. kaip jus darot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 01 kovo 2008 - 23:57
Mano megztukas viskozinis su kvarbatkem, tai jos krenta i apacia, bet kaklas buvo beformis, tai iveriau aplink kakla tos pacios spalvos dviguba siula.Nesimato ir prilaiko thumbup.gif , bet is moherio ar galima taip padaryt tai nezinau g.gif . Pabandykit mirksiukas.gif .
Atsakyti
o as garbaniuka pakeisciau, atlasine sugarbaniuta juostele, butu lb romantiskas megztukas
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 03 01, 22:53)
kaip tu cia laiku su savo garbanelem pasirodei. ka tik baigiau moherine tunika (liko susiut) ir mastau ka cia su apykakle daryt, ar paprata atnara, ar dar kazka. ir man tavo garbanos labai liuks atrodo.bet kai pasakei apie ta laisvuma tai irgi susimasciau. gal rimtai koki gumini siuliuka iverk. siaipp man tas guminis siuliuks yra pora beviltiskai atrodziusiu apykakliu isgelbejes.

as ir pati mastau kaip nugaros kaklo dali sutvirtint ir gal petukus. nes padariau giloka iskirpte ir tempias nuo peciu zmyn, o mann noris kad stroinai butu...arba lieka vaseliu apnert ir gal sutvirtetu. prasau ir as skubaus patarimo. kaip jus darot?

Aciu 4u.gif
Vaselis turbut nepades, nes maniskis taigi vaseliu. Pagalvojau, jei garbanas mezgant virbalais jos butu lengvesnes, nei "vaselines", gal tada taip neverstu i sonus apykakles, o jei sutvrtinus dar ir siuluku... g.gif Na, nepabandzius turbut nesuzinosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 02 27, 11:28)
4u.gif labai grazu,tik norejau taves paklaust liepa50,kaip reikia megzti ta trumpa megztuka,ir nuo ko pradet,jai tau nesunku gal galitum koki brezinuka atsiust,dukra kaip pamate taip ir sustyngo tik istare wau thumbup.gif ,is anksto aciu.


Valentinuke, neturiu jokiu schemu ir aprasymu sitam bolero. Mezgiau kaip paprasta megztuka, tik trumputi ir ir prieki siauresni , negu reiketu normaliam megztukui. Pasui aplink surinkau akis, ir mezgiau 2 geros, 2 isvirkscios. Ties kampais baigiant megzt ta aplink kai kur pridedavau po aki. Tiesa, dar megztuko palas dariau siek tiek apvalias.
Atsakyti
Mėlyna,
labai gražus megztukėlis, toks pavasariškai žalias ir romantiškai pasigarbanavęs. Labai labai. Ten kas kas minėjo, kad laiku pasirodei.mano mintyse yra jau apgalvotas megztinis su tokiais kvarbatkuotais rankogaliais:) 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 03 03, 13:05)


Ne, nu tempai pas tave, Lusasita, tai nerealus... lotuliukas.gif Grazu!! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 03 kovo 2008 - 12:23
QUOTE(Lusasita @ 2008 03 03, 12:05)

bigsmile.gif gražu
Atsakyti
dabar rami, kad mamytei dovana jau yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 03 03, 13:05)


na spartuole, savaitgali padirbejai lotuliukas.gif labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 03 03, 13:05)


GROŽIS,
KAIP MAMAI bus gera, su dukros rankom sušildytu, širdies dalimi numegztu ,šiltu,puošniu šaliu:)
Atsakyti