Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(batareika @ 2008 02 28, 16:33)
Aš jau beveik apsisprendžiau... Sakau, jei neišeis, rankoves 3/4 darysiu. Bet galvoju dabar, gal nelabai atrodys? O kokio nr vąšeliu?



as bandziausi pavyzduka su 3,5 nr ( turbut, nes toks caro bedancio palikimo tai be numerio , matyt kokio dieduko isdroztas) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 28, 16:41)
as bandziausi pavyzduka su 3,5 nr ( turbut, nes toks caro bedancio palikimo tai be numerio , matyt kokio dieduko isdroztas)  lotuliukas.gif

Ir kaip? Nelabai standžiai gavosi? Pas mane visi nauji, mamai senus palikau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2008 02 28, 00:24)
Labai idomi!  wub.gif  Ten vientisa ar tokia lyg su mazu svarkeliu?


vientisa - megzta is 2 daliu: priekis iki krutines, o nugara iskarto su rankovem ax.gif
Atsakyti
tas kriauklytes ir as bandysiu. pirma kart nersiu nes nervuoja kad mezgini laikyt reikia. gal pirma dukrai - maziau darbo bus. gal galit tikslu siulu pav parasyt. kazi gal ir is medvilnes gerai atrodytu ar ne?
Atsakyti
Aš irgi nersiu tą tuniką.Jau apsisprendžiau, bet man su siūlais tai irgi gali būti ne kas.Nes turiu kid mocheros 3 matkelius,metrazas geras, tai viliuosi ,kad užteks.Bus tokia spalva kaip aviečių uogienė su pienu:) tik megsiu prieki, nugara iki krutines 2 detales, tada apvaliai iki norimo ilgio ir rankoves atskirai,kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 29, 11:58)
Aš irgi nersiu tą tuniką.Jau apsisprendžiau, bet man su siūlais tai irgi gali būti ne kas.Nes turiu kid mocheros 3 matkelius,metrazas geras, tai viliuosi ,kad užteks.Bus tokia spalva kaip aviečių uogienė su pienu:) tik megsiu prieki, nugara iki krutines 2 detales, tada apvaliai iki norimo ilgio ir rankoves atskirai,kaip manote?


ingriduska, pabandykite megzti ratu. Nereikės siūti priekio ir nugaros ir raštas šonuose gražiai atrodys.

batareika, jeigu Jūs nešiojate drabužius 36,38 dydžio, bandykite, turėtų užtekti.

Akire3, siūlai, iš kurių aš nėriau, vadinasi Linate ANGORA. Man patiko: nebrangūs, labai šilti, tik beveik nesiardo.
Atsakyti
Asen tai Linate Angora siulais esu laaaaabai patenkinta thumbup.gif .Turiu du megztinius, vienas is ju juodas todel yra intensyviai naudojamas,jau 2 metus.Mezgiau megztini laivelio formos kaklu, bet galutinis variantas -isejo golfas lotuliukas.gif Teko ardyt kelis kartus, zinoma, pavargau, bet rezultatu esu labai patenkinta.
Atsakyti
Aš jau irgi tunikos noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 02 28, 15:44)
vientisa - megzta is 2 daliu: priekis iki krutines, o nugara iskarto su rankovem  ax.gif

thumbup.gif
QUOTE(Akire3 @ 2008 02 28, 16:13)
tas kriauklytes ir as bandysiu. pirma kart nersiu nes nervuoja kad mezgini laikyt reikia. gal pirma dukrai - maziau darbo bus.  gal galit tikslu siulu pav parasyt. kazi gal ir is medvilnes gerai atrodytu ar ne?

Turetu neblogai atrodyt ir is medvilnes, pavasarinukas butu wub.gif As kazkodel noreciau is storesniu pukuotu siuliuku kriauklytes megzt, nors ir pavasaris... ax.gif


Nieko nebesirodau, nes dabartiniai mezginiai sunkiai einasi, o ir senesni tokie, kad cia prisiziurejus tokiu puikiu darbu geda rodytis... blush2.gif Bet vistiek parodysiu senuka, lapkritinuka ax.gif
user posted image
Apsirengus ir atsegus "garbaneles", bet man nelabai patinka, nes kyla ir atsiranda per didelis laivumas ties pazastimis (garbaneles labai sunkios ir del to vercias i sonus) verysad.gif Gal kas kokiu geru patarimu del patobulinimo turi? ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2008 03 01, 22:17)
: Bet vistiek parodysiu senuka, lapkritinuka  ax.gif
user posted image
Apsirengus ir atsegus "garbaneles", bet man nelabai patinka, nes kyla ir atsiranda per didelis laivumas ties pazastimis (garbaneles labai sunkios ir del to vercias i sonus)  verysad.gif  Gal kas kokiu geru patarimu del patobulinimo turi?  ax.gif
user posted image

bigsmile.gif man labai gražu wub.gif O kaip tas garbanėles padaryt g.gif blush2.gif Daugiau akių surinkt reikia, ar mezgant dadėt blush2.gif Nesu tokio dalyko mezgus unsure.gif
Atsakyti
Melyna,kaip man patiko tavo megztukas wub.gif wub.gif wub.gif O tos garbaneles tiesiog zavingos 4u.gif Ten pririnkai akuciu ir paplatinai nerdama toliau ,ania ax.gif Nu cia as apie apykakle rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2008 03 01, 21:37)
bigsmile.gif man labai gražu wub.gif O kaip tas garbanėles padaryt g.gif  blush2.gif Daugiau akių surinkt reikia, ar mezgant dadėt blush2.gif Nesu tokio dalyko mezgus unsure.gif

QUOTE(janike1 @ 2008 03 01, 21:42)
Melyna,kaip man patiko tavo megztukas wub.gif  wub.gif  wub.gif O tos garbaneles tiesiog zavingos 4u.gif Ten pririnkai akuciu ir paplatinai nerdama toliau ,ania ax.gif Nu cia as apie apykakle  rolleyes.gif

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif , paguodet, nes as ta vienintei karta ir tebuvau apsivilkus... blush2.gif
Kakla dariau taip: apneriau zemu stulpeliu visa, antra eile - po tris stulpelius su dviem uzmetimais i kiekviena aki plius viena kilpute papildoma, kad daugiau pasigarbanotu, trecia eilute tokia pat kaip antra smile.gif Neriau, aisku, aplink. Tikiuosi, aiskiai papasakojau ax.gif 4u.gif
Bet man vistiek noretusi, kad stulpeliai "neliptu" ant krutines. Gal is vidines puses butu galima gumuka-siuluka panarstyt? g.gif Ka manot?
Atsakyti