Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio



Ašarėlė, Lusasita, dėkui, malonu 4u.gif

Lusasita, kriauklyčių schemutes yro šioje temelėje. O rusaičių forume apie tą tuniką yra atskira tema. Va čia

http://club.osinka.r...t=35003&start=0

Atsakyti
Sveikos grožių kūrėjos hi.gif
Jau išleidau tėvus, tai galėsiu vėl su jumis karts nuo karto pasiplepėti ir savo pūkutį toliau megzti, nes laaabai apleidus ax.gif



Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 02 22, 20:10)
Cia irgi surista su machera.
Bolero ir kelnytes dukrytei:

user posted image
user posted image


4u.gif labai grazu,tik norejau taves paklaust liepa50,kaip reikia megzti ta trumpa megztuka,ir nuo ko pradet,jai tau nesunku gal galitum koki brezinuka atsiust,dukra kaip pamate taip ir sustyngo tik istare wau thumbup.gif ,is anksto aciu.
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 02 26, 14:39)
Ir aš nėriau tuniką "iš kriauklyčių". Dovana sesei. Va kas gavosi

Kiek siūlų maždaug reikėjo?
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 02 27, 11:57)
Kiek siūlų maždaug reikėjo?


Apie 220 g (100g - 550 m), 70% angora, 30% sintetika.
Atsakyti
Labutis maxeristes biggrin.gif . Noreciau patarimo, kokie virbalai smagiausi maxeriukui g.gif ? Esu radusi, kad mediniai ir bambukiniai, bet gyvenu nedideliame mieste ir neradau verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskius: 27 vasario 2008 - 18:45
QUOTE(meskius @ 2008 02 27, 18:42)
Labutis maxeristes biggrin.gif . Noreciau patarimo, kokie virbalai smagiausi maxeriukui g.gif ? Esu radusi, kad mediniai ir bambukiniai, bet gyvenu nedideliame mieste ir neradau verysad.gif .



nesu su tokiais bandziusi tai negaliu pasakyt, man smagiausi aliumininiai (turbut) zilkiniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 27, 23:41)
nesu su tokiais bandziusi tai negaliu pasakyt, man smagiausi aliumininiai (turbut) zilkiniai  mirksiukas.gif

notworthy.gif aciu- na tai reiskia ir nekvarsinsiu sau galveles, jei jau Lusasita savo grozius sutveria be bambuko, tai man mezgimo pradinukei ax.gif bus be jo gerai
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 02 25, 11:27)
na darbstuoles wink.gif ir as pribaigiau savo mocherini darbeli ax.gif atsiduodu jusu teismui  4u.gif

Labai idomi! wub.gif Ten vientisa ar tokia lyg su mazu svarkeliu?
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 25, 11:42)
suknelių temoj jau rodžiau savo suknelės  savininkę ir čia pasikartosiu,nes suknelė iš mocheros

Fantastiskai fantastiska!!! wub.gif wub.gif wub.gif Nerealus grozis wub.gif Del tokios galima, kad ir rudeni ar ziema "zenytis"... ax.gif
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 25, 12:40)

Abi su dukrele darbstuoles, naginguoles ir ir ir tiesiog viska mokat! thumbup.gif
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 10:08)
dedu savo paskutini kurini - tunika 4u.gif jusu vertinimui blush2.gif
dabar dazniau imu vaseli nei virbalus 4u.gif idesiu dar viena baigta rutuline  liemene, cia ne sau buvo nerta 4u.gif 

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 02 26, 13:39)
Ir aš nėriau tuniką "iš kriauklyčių". Dovana sesei. Va kas gavosi

Nuostabi! wub.gif Cia tokia kaip Lusasitos ideta paskutine alyvine? Jau gundausi ir as ka nors tuo rasteliu, labai graziai ziurisi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 02 27, 17:32)
Apie 220 g (100g - 550 m), 70% angora, 30% sintetika.

Ačiū. Aš kaip tik tokių ir turiu, bet tik 2 matkelius... Kaži, gal išeitų?
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 02 28, 16:17)
Ačiū. Aš kaip tik tokių ir turiu, bet tik 2 matkelius... Kaži, gal išeitų?


nu jei tiek nedaug sueina, tai gal ir man bandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 28, 16:28)
nu jei tiek nedaug sueina, tai gal ir man bandyt  blush2.gif

Aš jau beveik apsisprendžiau... Sakau, jei neišeis, rankoves 3/4 darysiu. Bet galvoju dabar, gal nelabai atrodys? O kokio nr vąšeliu?
Atsakyti