Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Lusasita, kokie gražūs tie nerti darbeliai. Kaip norėčiau tokios tunikos alyvinės wub.gif Vakar vėl buvau mezgėjų rojuj, tai kaip tik tokios spalvytės moheriukus čiupinėjau. Labai jie norėjo su manimi namo keliauti, bet susilaikiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir aš nėriau tuniką "iš kriauklyčių". Dovana sesei. Va kas gavosi

http://img136.images...=tunika1cx8.jpg


Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 02 26, 14:39)
Ir aš nėriau tuniką "iš kriauklyčių". Dovana sesei. Va kas gavosi

http://img136.images...=tunika1cx8.jpg



sita tunika man pati graziausia, is visu sitos serijos matytu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
agnieszka.v
Ar spalva ar figūra,tą tuniką daro nuostabią.Labai gražu.Jau noriu labai,labai tokios tunikos:)
Šaunuole, gavosi puikus rūbas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Peperoni, ingriduska, ačiū labai, mergaitės.

ingriduska, nėrėsi nepaprastai greitai, per kelias dienas. Raštas paprastas, jokių gudrybių. Drąsiai nerkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 02 26, 14:30)
thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif ir ta rutulinė liemenė gražutėlė  thumbup.gif . Auksarankė  first.gif


Ašarėle, aciu uz tokio vardo suteikima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 02 26, 15:49)
Peperoni, ingriduska, ačiū labai, mergaitės.

ingriduska, nėrėsi nepaprastai greitai, per kelias dienas. Raštas paprastas, jokių gudrybių. Drąsiai nerkite  4u.gif


Kokia tu šaunuolėsmile.gif Per kelias dienas.Stebuklas.Pavasaris antrą kvėpavimą suteikia:)
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 02 26, 14:49)
Peperoni, ingriduska, ačiū labai, mergaitės.

ingriduska, nėrėsi nepaprastai greitai, per kelias dienas. Raštas paprastas, jokių gudrybių. Drąsiai nerkite  4u.gif

Ar čia siūlas storas, ar modelis labai lieknas biggrin.gif
Tikrai labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 02 26, 15:49)
Peperoni, ingriduska, ačiū labai, mergaitės.

ingriduska, nėrėsi nepaprastai greitai, per kelias dienas. Raštas paprastas, jokių gudrybių. Drąsiai nerkite  4u.gif

Labai graži tunika. wub.gif Na ir pasisekė gi tavo sesei 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 14:55)
Ašarėle, aciu uz tokio vardo suteikima lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  aciuks.gif

Dar tavo albumėlyje esančius mezginius dar kartą peržiūrėjau mirksiukas.gif . Negaliu atsigrožėt: dailumas wub.gif , išbaigtumas wub.gif , savotiškas stilius thumbup.gif wub.gif . Galiu girt ir girt 4u.gif .

agnieszka.v thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif tavoji tunika irgi labai labai graži wub.gif . Nu nebeerzinkit, tai ir aš užsimaniau tokios rolleyes.gif .
Atsakyti

Christyyyn, neringata, ačiū 4u.gif

Siūlai nėra labai stori. Modelis lieknas wub.gif

Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 02 26, 14:39)
Ir aš nėriau tuniką "iš kriauklyčių". Dovana sesei. Va kas gavosi

http://img136.images...=tunika1cx8.jpg


nooooooooooooooooooriu jooooooooooooooos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tik noriu rausvos vistiek ( reiskias barbiska biskiuka esu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )

o is tokios zalios spalvos dabar liemene baigineju mirksiukas.gif irgi spalva labai wub.gif

o as dar sito rasto schemutes labai noreciau flirt.gif
Atsakyti