Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(ARUAL @ 2008 02 15, 09:54)
Aha, laikausi kažkaip. Tai vat iš lėto iš lėto, gal kas ir gausis ax.gif

Aš esu pradėjusi du iš karto vieną, kaip tu vadini pūkuotuką kitą pusvilnonį, tai pūkuotukas toks flegmatiškas, toks lėtas darbas, kai siūlas ploniukas:) smile.gif
Atsakyti
Ir man lėtai einasi, bet nieko nepradedu- valią ugdau hihihi.gif o be to šį kartą be pagalbos mezgu, tai gal ir todėl ilgiau gaunasi ax.gif
Atsakyti
mano oranzinis pukis dziusta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 16, 14:33)
mano oranzinis pukis dziusta  smile.gif

laukiam laukiam pukio
mano raudonas pukis po truputi auga irgi
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 16, 14:33)
mano oranzinis pukis dziusta  smile.gif

oranžinis bigsmile.gif bet ir greitumas clap_1.gif
o aš pilkiukų nusipirkau ax.gif bet dar negreitai iš jų kas nors gims doh.gif visokių projektų galva pilna biggrin.gif
Atsakyti
Christyn, gal galetum ideti rasteli , kuriuo mezgei turkio ir salotini savo? mirksiukas.gif nu labai jie man grazus 4u.gif
Atsakyti
Dabar pagalvojau, kad reiktų susikurti kokią raštų galeriją g.gif Nes aš išsimezgu pagal schemą ar aprašymą ir vsio. O dabar, kai reikia pasidalinti ir neturiu iš kur blush2.gif
tai va, vėlgi ėjau į mezgimo raštų temą ir radau panašų:
user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 16, 18:59)
Dabar pagalvojau, kad reiktų susikurti kokią raštų galeriją  g.gif  Nes aš išsimezgu pagal schemą ar aprašymą ir vsio. O dabar, kai reikia pasidalinti ir neturiu iš kur  blush2.gif
tai va, vėlgi ėjau į mezgimo raštų temą ir radau panašų:
user posted image

mirksiukas.gif

Būtų gerai. Bet ten tada jokių komentarų reikėtų nerašyti. Sukurk tokią temą.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 16, 18:01)
Būtų gerai. Bet ten tada jokių komentarų reikėtų nerašyti. Sukurk tokią temą.

Tokia tema yra 4u.gif
mezgimo raštai
O aš turėjau galvoje, kad aš pati savo kompe, nei internetiniame albume nesaugau raštų, visi internete "sklando" arba knygose.
Atsakyti
Liemenė paauglei smile.gif
Na ne visas moheriukas, bet dalis liemenės smile.gif

user posted image

Dekoro fragmentas iš arčiau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 02 16, 19:48)
Liemenė paauglei smile.gif
Na ne visas moheriukas, bet dalis liemenės smile.gif

user posted image




thumbup.gif saunuole

ar cia tie izymieji "gadgetiniai-norfiniai " siulai? bigsmile.gif as liemene irgi mezgu is tokiu tamsiai pilku blush-anim-cl.gif gal gali pasidalinti kaip kaklo ir rankoviu apdaila darei? siulai tai stori g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 17 vasario 2008 - 00:17
aciuks.gif taip, tie patys Gadgetiniai- norfiniai mirksiukas.gif ir moheris norfinis, su maxi kartu sudėjus mezgiau. Žinok, pirmą kartą jokios apdailos nedariau. Va tas ir yra, kad stori siūlai, kažkaip gražiai, lygiai nusimezgė. Dar bandžiau apnėrinėt rankoves moheriu, bet jis per plonas ir į vidų nėrinys rietėsi, slėpėsi g.gif
(čia ta liemenė, kur buvo skirta vaikui, bet pasirodė per didelė, o man kaip megztinukas ir kando, ir per siauros petnešos gavosi (kur svarsčiau kokias rankoves daryčiau hihihi.gif galiausiai sukurpiau sesers merginai, tik ant modelio pati dar nemačiau, nes vakar dar drėgną po skalbimo išsivežė ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 17 vasario 2008 - 10:25