Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Lusasita, jei draugauji su virbalais susidraugausi ir su vaseliu drinks_cheers.gif ir iseis pagal schemutes viska padaryti tik pirmyn drinks_cheers.gif , as jau esu minejusi, kad gal tik pries kokius metus vel "atradau" vaseli 4u.gif buvau nenerus gal koki 20 metuku doh.gif megzdavau tik virbalais doh.gif o dabar dazniau imu vaseli nei virbalus 4u.gif

idesiu dar viena baigta rutuline liemene, cia ne sau buvo nerta 4u.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
norali thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
norali ir tunika, ir liemenė thumbup.gif
Lusasitos dukriuko šalikiukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 13:47)
norali thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

Christyyyn, Lusasita ACIU aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 26 vasario 2008 - 12:56
user posted image nu vis dar nerimstu, o gal pradziai toki lengviau be rankoviu g.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image

daba galvoju ar man rastas , ar man spalva labiau patinka blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 26 vasario 2008 - 13:14
Aš irgi buvau kategoriškai nusistačius prieš vašelį, bijojau, kad pirštas prakiurs lotuliukas.gif , nes iš mokyklos laikų tokie prisiminimai buvo, be to, visiškai neturėjau supratimo apie nėrinio pločio apskaičiavimą, siaurinimą, platinimą ir kitus panašius dalykus vašeliu. Bet pernai vėl pabandžiau, ir buvau smarkiai užsikabinus ax.gif Beje, pirmiausia ėmiausi būtent bliuskytės atn petnešėlių. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 13:59)
user posted image nu vis dar nerimstu, o gal pradziai toki lengviau be rankoviu  g.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif na cia irgi reikes nuleidinet lotuliukas.gif tik nereikes nert rankoviu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 13:07)
lotuliukas.gif na cia irgi reikes nuleidinet lotuliukas.gif tik nereikes nert rankoviu 4u.gif



tai kai stulpelius nuleidinet lengviau, ao kaip rastuka nuleidinet g.gif nu reiks pabandyt, juk visada rasiu, kas padeda ziopliukei, ane ? g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 14:16)
tai kai stulpelius nuleidinet lengviau, ao kaip rastuka nuleidinet g.gif  nu reiks pabandyt, juk visada rasiu, kas padeda ziopliukei, ane ? g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

VIsada rasi, žinoma padėsim kiek galėsim, bet netikiu, kad tu ko nors nemokėtum:)
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 14:16)
tai kai stulpelius nuleidinet lengviau, ao kaip rastuka nuleidinet g.gif  nu reiks pabandyt, juk visada rasiu, kas padeda ziopliukei, ane ? g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man, regis, ne viena neatsisakys padet drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 11:08)
dedu savo paskutini kurini - tunika 4u.gif jusu vertinimui blush2.gif

thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif ir ta rutulinė liemenė gražutėlė thumbup.gif . Auksarankė first.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 13:28)
man, regis, ne viena neatsisakys padet drinks_cheers.gif

QUOTE(ingriduska @ 2008 02 26, 13:21)
VIsada rasi, žinoma padėsim kiek galėsim, bet netikiu, kad tu ko nors nemokėtum:)

group.gif
Atsakyti