Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(ingriduska @ 2008 02 26, 10:49)
Man jis labai gražus buvo ir be puošybos.Puošyba šita tinka, o ana kur buvo tavo albume tokia labiau violetine tai man prastino vaizda:)



cia du megztukai skirtingu dydziu ( ir rastukai skiriasi ) mirksiukas.gif bet kuriuo atveju galima nuimt raizgaliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
dedu savo paskutini kurini - tunika 4u.gif jusu vertinimui blush2.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 26, 11:07)
Kokia laputė gudrutė jauką mėto.Jei dar su kabliuku pradėsi virtuoziškai nerti, esiu aš  laukais galvą susiėmusi:) smile.gif  tongue.gif


nea, man nuo vaselio laikymo alergija lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif galva ima spausti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 11:08)
dedu savo paskutini kurini - tunika 4u.gif jusu vertinimui blush2.gif
user posted image

wow swoon.gif wub.gif wub.gif wub.gif

cia gal is moheriuko norfinuko? thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 12:10)
nea, man nuo vaselio laikymo alergija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  galva ima spausti  lotuliukas.gif
Papildyta:

wow  swoon.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

cia gal is moheriuko norfinuko? thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

taip taip cia is tu norfinuku, kur mazai moherytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 11:12)
taip taip cia is tu norfinuku, kur mazai moherytes 4u.gif

labai labai labai grazu ir spalvyte tooooooookia wub.gif o apie rasta tai jau net nekalbesiu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 12:18)
labai labai labai grazu ir spalvyte tooooooookia  wub.gif  o apie rasta tai jau net nekalbesiu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

tai nieko nelaukus imk i rankas vaseli ir pirmyn 4u.gif tas rastelis labai greitai neriasi thumbup.gif nunerusi buva8u seniai, tik buvo like susiuti, tai daugaiu nei savaite neprisiruosiau vis pabaigti doh.gif o paskui dar laukiau fotosesijos, kol sunutis nufotkins lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 11:22)
tai nieko nelaukus imk i rankas vaseli ir pirmyn 4u.gif tas rastelis labai greitai neriasi thumbup.gif nunerusi buva8u seniai, tik buvo like susiuti, tai daugaiu nei savaite neprisiruosiau vis pabaigti doh.gif o paskui dar laukiau fotosesijos, kol sunutis nufotkins lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



pavyzduka pasineriau, gerai gaunasi su mano gal kokiu 3 - 3,5 nr vaseliu blush2.gif ale juk ne vien tiesiai nert reikia, reiks dar siaurint, platint... rankoviu isemimai ohmy.gif wacko.gif fear.gif umn.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 12:08)
dedu savo paskutini kurini - tunika 4u.gif jusu vertinimui blush2.gif

nu tikrai super gaminys thumbup.gif Grožis neišpasakytas wub.gif
Atsakyti
Norali mirksiukas.gif , labai labai graži tunikiukė wub.gif . Bet sakyk, o kodėl skiriasi raštai iš po krūtinės blush2.gif . Klausiu nes labai ptiko wub.gif , vis galvoju , ieškau kažko panašaus thumbup.gif . O čia tas raštelis gal kur buvo fragmentas įdėtas iš ružavos tunikos g.gif , ir dar kažkuri nėrė sijonuką g.gif .Ar kitoks g.gif g.gif g.gif ?Jei kitoks ar galėsi shemutę įdėti blush2.gif blush2.gif blush2.gif ?
Atsakyti
Lusasita, neringata, 1RUGILE, labai aciu 4u.gif

neringata, o rastas skiriasi todel, kad nuo kkrutines i virsu neriasi vienas gabalas, o paskui neriau zemyn jau nuo krutines 4u.gif ir rastelis panasus kaip ruzavos, bet ne sitas, kazkur kai neriau rasteli buvau idejus, o veliau Liepa50 buvo idejusi kazkurioj temoj ir tuniku ivairiu tuo rastu ir schemutes 4u.gif
Lusasita, o del siaurinimu ir platinimu kazkur buvo idetos schemutes 4u.gif tik as jau buvau nusinerusi ir nebepasinaudojau jomis blush2.gif
Papildyta:
stai radau tema kur yra schemos 4u.gif

http://www.supermama...?...7113&st=528
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 12:07)
cia du megztukai skirtingu dydziu ( ir rastukai skiriasi )  mirksiukas.gif  bet kuriuo atveju galima nuimt raizgaliukus  mirksiukas.gif


MATAU MATAU, kad skirtingi, man pirmasis megztukas labai, net pati tokius siulus jau pirkau, o pagrazinimas antro grazesnis:)
Papildyta:
Norali
tik išeik iš darbo pietauti, tuoj ima ir ideda groziu. Labai pavyko, labai dailiai nuneriai, nei per plati, nei per siaura ir spalva.Man labai labai:)
Neturiu žodžių,kaip tik tą vienintelį auksarankė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 12:02)
Lusasita, neringata, 1RUGILE, labai aciu 4u.gif

neringata, o rastas skiriasi todel, kad nuo kkrutines i virsu neriasi vienas gabalas, o paskui neriau zemyn jau nuo krutines 4u.gif ir rastelis panasus kaip ruzavos, bet ne sitas, kazkur kai neriau rasteli buvau idejus, o veliau Liepa50 buvo idejusi kazkurioj temoj ir tuniku ivairiu tuo rastu ir schemutes  4u.gif
Lusasita, o del siaurinimu ir platinimu kazkur buvo idetos schemutes 4u.gif  tik as jau buvau nusinerusi ir nebepasinaudojau jomis blush2.gif
Papildyta:
stai radau tema kur yra schemos 4u.gif

http://www.supermama...?...7113&st=528



tai kad man vaseliu ir pagal schemutes neiseis schmoll.gif blush2.gif verysad.gif nu bet reiks gal bandyt ( kada nors) mirksiukas.gif
Atsakyti