Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 10:36)
dukriuko tikrai nebe pirmas mezginys ax.gif  jau ir megztinuku yra mezgusi ne viena  mirksiukas.gif  nu nebeleliukas ji pas mane  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

va kaip saunau , kad is mamytes pavyzdi ima thumbup.gif , o as neturiu su kuo savo patirtim pasidalint blush2.gif mano jaunuoliai tik ivertina grazu ar nelabai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif va ir paskutini darbeli - tunika, ta tavo, Lusasita issvajotaja, wub.gif norejau nert kaip suknele dar ilgesne, tai grieztai uzdraude lotuliukas.gif sako nersi ilgesne -nuardysim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif taigi pribaigiau tunika dabar beliko fotosesija suorganizuot 4u.gif kai pavyks - pasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 10:44)
aga saunuole ji, tik va keli metai nemezge, o dabar pamaciusi mano siulu kaupimo ipatumus uzsimane salika nusimegzt , sakau geriau megztini raizgyk, sako tu juk neturesi ka veikt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o pirma megztuka nusimezge gal 11 metu  g.gif  bet jos visi mezginiai tik gerom isvirksciom akim ir ju kombinacijom. Bus noras, ismoks ir daugiau  mirksiukas.gif  as megztini sau pirma nusimezgiau tik univera baigusi  , o susirgau mezgalige tik  pries pora metu  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Negaliu patiketi, kad tavo mezgimo ligai tik tiek nedaug metų, galvojau, kad ji įsisenėjusi toli pažengusi:)
O šiaip tai aš ,kaip ir tavo dukra dabar mezgu gerom, blogom ir jų kombinacijom.O va kabliukas tai mano draugas.
Lusasita mano močiutė,buvo labai šauni moteris siuvo ,mezgė, parodose dalyvavao.Man taip gaila ,kad jos nebera, ji mane pamokytų visko visko:) Mama nemezga, o aš matyt turiu močiutės genų, nes pirmą liemenę numezgiau 10 klasėje, aišku kabliuku, po to dar kokius 5 megztinius vieną po kito.Ir štilis, o dabar vėl jau kokie 1.5 metų įkvėpimas, noras, azartas:)
Tavo dukrai labai pasisekė ji turi ir norą ir galimybę mokytis, obuolys nuo obels toli nerieda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 09:47)
va kaip saunau , kad is mamytes pavyzdi ima thumbup.gif , o as neturiu su kuo savo patirtim pasidalint blush2.gif mano jaunuoliai tik ivertina grazu ar nelabai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  va ir paskutini darbeli - tunika, ta tavo, Lusasita issvajotaja, wub.gif  norejau nert kaip suknele dar ilgesne, tai grieztai uzdraude lotuliukas.gif  sako nersi ilgesne -nuardysim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  taigi pribaigiau tunika dabar beliko fotosesija suorganizuot 4u.gif  kai pavyks - pasirodysiu 4u.gif



thumbup.gif thumbup.gif kaip lauksiu, o tada gal reiks konsultaciju prasytis ir man blush2.gif

mano vyrai kai pakomentuoja, tai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif MB va zieminiais naktiniais liemene isvadino lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 10:50)
thumbup.gif  thumbup.gif  kaip lauksiu, o  tada gal reiks konsultaciju prasytis ir man  blush2.gif

mano vyrai kai pakomentuoja, tai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  MB va zieminiais naktiniais liemene isvadino  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as manau svarbu, kad nors pastebi, kad kazka kuri thumbup.gif o kaip pavadinti ta kurini matyt vyrams ne visad iseina tinkamai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 26, 09:49)
Negaliu patiketi, kad tavo mezgimo ligai tik tiek nedaug metų, galvojau, kad ji įsisenėjusi toli pažengusi:)
O šiaip tai aš ,kaip ir tavo dukra dabar mezgu gerom, blogom ir jų kombinacijom.O va kabliukas tai mano draugas.
Lusasita mano močiutė,buvo labai šauni moteris siuvo ,mezgė, parodose dalyvavao.Man taip gaila ,kad jos nebera, ji mane pamokytų visko visko:) Mama nemezga, o aš matyt turiu močiutės genų, nes pirmą liemenę numezgiau 10 klasėje, aišku kabliuku, po to dar kokius 5 megztinius vieną po kito.Ir štilis, o dabar vėl jau kokie 1.5 metų įkvėpimas, noras, azartas:)
Tavo dukrai labai pasisekė ji turi ir norą ir galimybę mokytis, obuolys nuo obels toli nerieda smile.gif


nu kaip panasu mirksiukas.gif mane mociute auksaranke ismokino megzt 5 metuku, tai visos lelytes buvo apmezgaliotos lotuliukas.gif lotuliukas.gif paskuj visi darbsciuju ranku bureliai buvo lankomi . Darbas irgi siektiek su kurybiskumu siejasi. Mama megzdavo naktimis. O as tingine, tai kai laisvo laiko nebuvo tai ir nekankindavau saves. Mezgimas turi teikt malonuma, o ne but per jega isspaustas. mirksiukas.gif MB megztinis pradetas ir guli puse numegzto, nu nesimezga jis man, nu bet gal reiks kaip nors nusiteikt, kad pabaigt ji g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 10:56)
nu kaip panasu  mirksiukas.gif  mane mociute auksaranke ismokino megzt 5 metuku, tai visos lelytes buvo apmezgaliotos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  paskuj visi darbsciuju ranku bureliai buvo lankomi . Darbas irgi siektiek su kurybiskumu siejasi. Mama megzdavo naktimis. O as tingine, tai  kai laisvo laiko nebuvo tai ir nekankindavau saves. Mezgimas turi teikt malonuma, o ne but per jega isspaustas.  mirksiukas.gif MB megztinis pradetas ir guli puse numegzto, nu nesimezga jis man, nu bet gal reiks kaip nors nusiteikt, kad pabaigt ji  g.gif  lotuliukas.gif


Kaip smagu, labai gerai yra močiutės ,jų kantrybė geležinėsmile.gif
Žodžiu reik ir man mergaitės:)Būtų draugė ir pasekėja:) Tikrai užsisvaigau. Tu,Lusasita, jau svaigini savo darbais, dabar dar ir vaikais
Atsakyti
Smagiai čia jūs apie dukrytes šnekučiuojat - noriu ir aš pasigirt - maniškei 5 metai, o jau išmoko megzt. Aišku, dar pabėga kokia viena kita akelė, bet vien gerom akim jau gerą šaliko galą nuraizgė ax.gif Ir ne iš bet kokių siūlų - o iš maniškių doh.gif ugniniai raudonų Princesės akcijinių smile.gif

Sakyčiau, smarkiai užkrečiama liga tas mezgimas blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 26 vasario 2008 - 10:33
QUOTE(neringata @ 2008 02 26, 10:31)
Smagiai čia jūs apie dukrytes šnekučiuojat - noriu ir aš pasigirt - maniškei 5 metai, o jau išmoko megzt. Aišku, dar pabėga kokia viena kita akelė, bet vien gerom akim jau gerą šaliko galą nuraizgė ax.gif Ir ne iš bet kokių siūlų - o iš maniškių doh.gif  ugniniai raudonų Princesės akcijinių     smile.gif

Sakyčiau, smarkiai užkrečiama liga tas mezgimas blink.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
genai, genai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
maniske irgi is princeses mezge baltu, tik is dvieju siulu 5nr virbalais lotuliukas.gif
Papildyta:
cia tik puosyba savaitgaline mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 26 vasario 2008 - 10:49
Man jis labai gražus buvo ir be puošybos.Puošyba šita tinka, o ana kur buvo tavo albume tokia labiau violetine tai man prastino vaizda:)
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 11:48)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
genai, genai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
maniske irgi is princeses mezge baltu, tik is dvieju siulu 5nr virbalais  lotuliukas.gif
Papildyta:
cia tik puosyba savaitgaline  mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

Lusasita, jaukiniesi vaseli bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tunikytei nerti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 10:58)
Lusasita, jaukiniesi vaseli bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tunikytei nerti wub.gif

aga blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 12:06)
aga  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Kokia laputė gudrutė jauką mėto.Jei dar su kabliuku pradėsi virtuoziškai nerti, esiu aš laukais galvą susiėmusi:) smile.gif tongue.gif
Atsakyti