Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

QUOTE(Pavasarėlis @ 2008 02 25, 16:40)
labai grazi suknyte, ir siuliukai ir spalvos labai siltos. Gal isduosi kiek siuliuku sunaudojai? As taip pat nusiziurejus juos, bet vis dar laikausi, manau nebeilgai   g.gif tuoj dumsiu pirkti


aciu 4u.gif siuliuku suejo beveik 3 matkeliai. Suknute gavosi iki keliu. Beje rankoves irgi neilgos - iki alkuniu, bet dar numezgiau tokias uzsimaunamas. Taip kad is 3 siek tiek liko, bet labai nedaug. O mezgasi labai maloniai ir greitai (su 3 nr virbalais). Per 2 savaites ir gavosi. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 25 vasario 2008 - 18:14
QUOTE(Gyjula @ 2008 02 20, 15:45)
Na štai šiaip ne taip išsityrinėjau tą įkėlimą

Oj Gyjula, kurgi jus anksciau buvote, man taip reikejo, kazko tokio, vat vat tokio, ka pamaciau dabar, bet jau kitaip darai, neriu vaseliu, tikiuosi nesigaus blogiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 25, 15:40)
user posted image
Papildyta:
dar reiks pafotkint ir dukriuko salika  mirksiukas.gif  nusimezge mergicka per diena  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

labai garzu wub.gif wub.gif wub.gif . man reikia irgi pasikeisti siulus ir pabaigti savo sali. beje kiek siulu sumezgei?
Atsakyti
Lusasita,dailus salis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 25, 14:40)
user posted image
Papildyta:
dar reiks pafotkint ir dukriuko salika  mirksiukas.gif  nusimezge mergicka per diena  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 02 25, 19:13)
aciu 4u.gif  siuliuku suejo beveik 3 matkeliai. Suknute gavosi iki keliu. Beje rankoves irgi neilgos - iki alkuniu, bet dar numezgiau tokias uzsimaunamas. Taip kad is 3 siek tiek liko, bet labai nedaug. O mezgasi labai maloniai ir greitai (su 3 nr virbalais). Per 2 savaites ir gavosi.  ax.gif



aciu, as galvojau su dviem issisukti, bet manau reiks tris pirkti. Planuoju nerti vaseliu, kad dryzuotusi issilgai.
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 25, 14:40)
user posted image
Papildyta:
dar reiks pafotkint ir dukriuko salika  mirksiukas.gif  nusimezge mergicka per diena  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Lusasita, labai grazus salis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 26 vasario 2008 - 08:15
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 25, 13:54)
Lusasita,
Nu gi neperplatus sakyčiau, ir gražus visai, tik mocheros plaukelio kazinkodel nesimato:)
O dukrytes noriu šalika pažiūrėti, mergaitė matomai į tave,jei per dienąsmile.gif 4u.gif  smile.gif


aga, kazkoki nepukuoti atrodo, kazin kodel , gal kad ryskumas didelis g.gif

o cia dukriuko darbas mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 25, 16:45)
Kai ant pečių, tikrai neperplatus atrodo  ax.gif O eina jį kaip šaliką ant kaklo apsivynioti  rolleyes.gif



nu zinok tikrai ne per platus kai nuo virbalu nuejo , normaliai , galim ir apsivyniot, bet as ji mezgiau prie tokios melsvos plonos suknytes ( arba juodos berankoves)
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 02 25, 18:13)
aciu 4u.gif  siuliuku suejo beveik 3 matkeliai. Suknute gavosi iki keliu. Beje rankoves irgi neilgos - iki alkuniu, bet dar numezgiau tokias uzsimaunamas. Taip kad is 3 siek tiek liko, bet labai nedaug. O mezgasi labai maloniai ir greitai (su 3 nr virbalais). Per 2 savaites ir gavosi.  ax.gif



super suknute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(everesta @ 2008 02 25, 19:11)
labai garzu  wub.gif  wub.gif  wub.gif . man reikia irgi pasikeisti siulus ir pabaigti savo sali. beje kiek siulu sumezgei?


sumezgiau 2,5 matkucio po 50 Gr mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(janike1 @ 2008 02 25, 20:46)
Lusasita,dailus salis 4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciukyta @ 2008 02 25, 21:19)
thumbup.gif  thumbup.gif labai grazu  wub.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 08:14)
Lusasita, labai grazus salis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

kaip malonu, kad patinka mirksiukas.gif
reiskias teks ir mamai kazka panasaus knebinet lotuliukas.gif
Atsakyti


Lusasita, o dukriuko pirmas toks mezginys thumbup.gif ir kiek tai jaunajai mezgejelei metuku? 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 26, 09:31)
Lusasita, o dukriuko pirmas toks mezginys thumbup.gif ir kiek tai jaunajai mezgejelei metuku? 4u.gif



dukriuko tikrai nebe pirmas mezginys ax.gif jau ir megztinuku yra mezgusi ne viena mirksiukas.gif nu nebeleliukas ji pas mane blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 26, 10:36)
dukriuko tikrai nebe pirmas mezginys ax.gif  jau ir megztinuku yra mezgusi ne viena  mirksiukas.gif  nu nebeleliukas ji pas mane  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Na ką Lusasituška, dukriukas tavo irgi auksarankis:)
Pasakyk jai ,kad tikra šaunuolė yra. Šalikas tikrai gražus, o kas labiausiai man patinka tas meškiukas, toks cinkelis, nežinau ar išeis žodžiais apsakyti,bet man labai svardu tos detalės, nes jos ir yra VINIS.
Žodžiu baltai pavydžiu, kad turi tokią dukrytę, kad turit bendrą pomėgį, kad galit pasitart, aptart. Smagu draugauti su savo vaiku:)))))
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 26, 09:40)
Na ką Lusasituška, dukriukas tavo irgi auksarankis:)
Pasakyk jai ,kad tikra šaunuolė yra. Šalikas tikrai gražus, o kas labiausiai man patinka tas meškiukas, toks cinkelis, nežinau ar išeis žodžiais apsakyti,bet man labai svardu tos detalės, nes jos ir yra VINIS.
Žodžiu baltai pavydžiu, kad turi tokią dukrytę, kad turit bendrą pomėgį, kad galit pasitart, aptart. Smagu draugauti su savo vaiku:)))))


aga saunuole ji, tik va keli metai nemezge, o dabar pamaciusi mano siulu kaupimo ipatumus uzsimane salika nusimegzt , sakau geriau megztini raizgyk, sako tu juk neturesi ka veikt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o pirma megztuka nusimezge gal 11 metu g.gif bet jos visi mezginiai tik gerom isvirksciom akim ir ju kombinacijom. Bus noras, ismoks ir daugiau mirksiukas.gif as megztini sau pirma nusimezgiau tik univera baigusi , o susirgau mezgalige tik pries pora metu blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti