Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

LIEPA50,labai grazus kostiumelis ir dukryte 4u.gif 4u.gif 4u.gif O kaip atrodo kelnyciu apacia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(more more @ 2008 02 23, 08:54)
man jie siurkstus blink.gif , o gal cia as busiu " princese ant zirnio", bet neradau geresniu mocheriuku uz KID SETA is geru akiu. 30 procentuku silko, nu ir tokio mikstumo ir svelnumo. Tik visada dar dedu siuliuka ar du plonytes merino vilnos. Tada nesitampo ir labai gerai nesiojasi. Tiesa yra vienas minusas tiems siulams, kad yra nepigus, bet jei su nuolaidu kortele tai nieko visai. Kaip sakoma kaina atitinka kokybe smile.gif  thumbup.gif


Aha, man irgi viskas duria doh.gif Man irgi vis rekomenduoja su silku, bet kad brangus g.gif Tai iki siol mezgu taip, kad po apacia dar kokia maikute pasirengti galeciau. O kazkur siule kad tiesiog maziau moherio, daugiau sintetikos, bet kazkaip norisi to naturalumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 23, 13:14)
Lusasita , kaip tavo salis, ar jau baigtas?


ai tarkim baigtas , apnertas, iskalbtas ir isdziuves, tik dar fotosesijoj nedalyvaves lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 02 20, 12:46)
kokia žiema toks ir šalikėlis

Minkstas ir lengvas thumbup.gif
QUOTE(everesta @ 2008 02 20, 13:04)
Baigiu sumegzti antra 100 garmu matkeli o galo dar nera  doh.gif , dar tik 105 cm, o noreciau 170cm. nepatinka man dideli darbai  g.gif

Atrodo graziai mirksiukas.gif As tokiu rastu 180 cm saliui sumezgiau nepilnai 100 g., gal plonesni siulai buvo g.gif O tokio didelio darbo dar ilgai nesirysiu vel pradet lotuliukas.gif
QUOTE(Gyjula @ 2008 02 20, 13:45)
Na štai šiaip ne taip išsityrinėjau tą įkėlimą

Labai dailios tunikos, o kai ant manekeniu tai turbut is viso... wub.gif
QUOTE(eferika @ 2008 02 20, 17:58)
sveikos, pūkelių gerbėjos  4u.gif
nusimezgiau bene pirmąjį mocherinį drabužį (neskaitant šalikų ar šalių).
siūlai deLUX Linate Angora. mezgėsi labai smagiai, tikiusoi, siūlai nešiosis gerai.

Labai labai daili thumbup.gif
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 20, 20:03)
Tuoj ikrausiu segiu (viena isvyksta savaitgali Londonan, jeigu ka smile.gif ), nes visiskas nemezgimas mano namuose (nors ikvepimas murkia)

Nerodo... verysad.gif O nuorodele i albumiuka primirsau... blush2.gif Radau! Rodo! Grazu! bigsmile.gif
QUOTE(neringata @ 2008 02 21, 11:23)
Kad vakar prižadėjau, tai rodausi savo liemenę iš norfinių trumpametražių siūlų 

thumbup.gif
QUOTE(mazas angeliukas @ 2008 02 22, 16:47)
as is tokiu salius mezgu, labai grazus lengvuciai minkstuciai gaunas
turiu zaliu ir zydru nusipirkus,
Va mano zydrasis

wub.gif Laukiam ir zaliojo mirksiukas.gif
QUOTE(liepa50 @ 2008 02 22, 17:10)
Cia irgi surista su machera.
Bolero ir kelnytes dukrytei:

Fantastiskas derinys - manekene ir pukuciai! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 23, 21:12)
ai tarkim baigtas , apnertas, iskalbtas ir isdziuves, tik dar fotosesijoj nedalyvaves  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

niu tai laukiam laukiam foto
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2008 02 22, 23:20)
ir salis ir kostiumelis raudonas  thumbup.gif  thumbup.gif
O man su saliu nesiseka, kai pritrukau siulu nuvaziavau nusiprkti dar vieno matkelio ir ka jus manot, ne tokius nusipirkau, tiksliau tokiu, nes pirkau pagal spalvos numeri, bet maziau pukuoti ir per nago juodima sviesesni, toks vaizdas kad ant saules paguleje ir nubluke, tai reikes varyti pasikeisti, tai is to piktumo pradejau suknele nerti.


toks geras, sakyciau, piktumas isejo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

Liepa, saunus komplektelis Princesei thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 24 vasario 2008 - 11:52
Rodausi sviezia moherini daikta biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 24, 14:14)
Rodausi sviezia moherini daikta biggrin.gif
user posted image



labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tos pereinamos spalvytes wub.gif , tik ziureti sunku pakreipus galva lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mielas daikciukas,tokia skani spalvyte thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau,kodel,bet man visada nuotraukos gaunasi -"pakrypusios".Gal mano galva jau galutinai apsipukavo nuo mezgimo,ar as kazka ne taip darau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 24, 12:14)
Rodausi sviezia moherini daikta biggrin.gif
user posted image

Fainuoliskas! wub.gif Labai graziai spalvytes pereina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 02 24, 14:39)
Nezinau,kodel,bet man visada nuotraukos gaunasi -"pakrypusios".Gal mano galva jau galutinai apsipukavo nuo mezgimo,ar as kazka ne taip darau biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti