Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

eferika, labai grazi suknele thumbup.gif Kiek darbelio turejo buti, gi siuliukas tai plonas doh.gif blush2.gif Saunuole 4u.gif
Gadget3, dailios sages wub.gif
Atsakyti
[quote=Lusasita,2008 02 20, 20:09]

o pilkutis pabaigtas irgi virbalais ( nelabai as susitariu su vaseliu) mirksiukas.gif

pristojau, noriu dar pakamantineti. Kaip virbalais padaryti toki grazu krasteli. Surenki akis ir mezgi ar atskirai numezgus prisiuvi? niekaip nesuprantu, o labai grazu ir as tokio noriu 4u.gif
Atsakyti
ačiū jums visoms už gerą ir palaikantį žodį 4u.gif
nelabai ką buvau anksčiau mezgusi iš tokių margiukų, kažkaip nekildavo noras tokius išsirinkti rolleyes.gif bet kai gavau dovanų, nebuvo kur dėtis biggrin.gif ir įsitikinau, kad be reikalo aš jų taip vengdavau lotuliukas.gif
o jų storis sakyčiau visai normalus, palyginus su kokiu kid mocheriu doh.gif tad su nr. 3 virbalais ir narpliojau. beje, pirmą kartą mezgiau be siūlių, virbalais su valu - naujas atradimas, turbūt dabar viską megziu su jais biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 02 20, 19:58)
sveikos, pūkelių gerbėjos  4u.gif
nusimezgiau bene pirmąjį mocherinį drabužį (neskaitant šalikų ar šalių).
siūlai deLUX Linate Angora. mezgėsi labai smagiai, tikiusoi, siūlai nešiosis gerai.

Va čia tai bent!! Jau kaip gražiai margumas išsidėstė wub.gif Tikrai super suknytė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man irgi labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 02 21, 07:52)
beje, pirmą kartą mezgiau be siūlių, virbalais su valu - naujas atradimas, turbūt dabar viską megziu su jais  biggrin.gif

O mezginys turi būti toks didesnis? Norėjau megzt kepurę, nieko neišėjo lotuliukas.gif valas perilgas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 02 20, 18:58)

Labai labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O koki nors pamusala dejot ar ne? Ar neissisedes labai rankom megzta suknele?
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 02 21, 09:59)
Va čia tai bent!! Jau kaip gražiai margumas išsidėstė wub.gif Tikrai super suknytė thumbup.gif  thumbup.gif


ačiū 4u.gif
QUOTE(Jonytė @ 2008 02 21, 10:13)
man irgi labai patiko  thumbup.gif


ačiū, man pačiai irgi l. patinka ax.gif

QUOTE(Christyyyn @ 2008 02 21, 10:29)
O mezginys turi būti toks didesnis? Norėjau megzt kepurę, nieko neišėjo  lotuliukas.gif  valas perilgas  ax.gif

taip, mezgant su valu reikia daugiau akių. (nors kai norėjau pasimatuoti sijono ilgį, tai valas buvo per trumpas, kad galėčiau apsivilkti sijoną nepaleisdama akių biggrin.gif ). o rankoves mezgiau su penkiais virbalais, kaip kojines.

QUOTE(Mylia @ 2008 02 21, 10:37)
Labai labai grazu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

O koki nors pamusala dejot ar ne? Ar neissisedes labai rankom megzta suknele?

ačiū 4u.gif mama tėviškėj, mažam miestely, rado ir nupirko man tą vadinamąjį kombinuką kaip seniau būdavo, kažkokia moteris iš Rusijos ar tai Baltarusijos veža dar tokias prekes thumbup.gif smile.gif tai neturėtų išsisėdėti. pries porą metų turėjau berods 100 proc vilnos suknelę, kurią nešiojau iš vis be jokio pamušalo, ir nepasakyčiau, kad labai jau išsisėdėjo, nors darbas mano sėdimas ax.gif
Atsakyti
eferika
Giriu ir aš, bet kažką naujo,tam grožiui nusakyti,nebepasakysiu.Labai dailu, tobula ir idomiai susideliojo tie margumynai:) 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 21, 11:08)
eferika
Giriu ir aš, bet kažką naujo,tam grožiui nusakyti,nebepasakysiu.Labai dailu, tobula ir idomiai susideliojo tie margumynai:) 4u.gif  4u.gif


labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eferika: 21 vasario 2008 - 09:49
QUOTE(eferika @ 2008 02 21, 08:52)
beje, pirmą kartą mezgiau be siūlių, virbalais su valu - naujas atradimas, turbūt dabar viską megziu su jais  biggrin.gif


Vat vat, man su valu irgi patinka thumbup.gif Tik kazkaip baugoka kazka didelio megzti taip apvaliai, nes jei jau ardyt teks, tai daaaug (per visa mezgini) doh.gif nes siaip i tik puse ardosi..
Atsakyti
[quote=Pavasarėlis,2008 02 20, 23:33]
[quote=Lusasita,2008 02 20, 20:09]

o pilkutis pabaigtas irgi virbalais ( nelabai as susitariu su vaseliu) mirksiukas.gif

pristojau, noriu dar pakamantineti. Kaip virbalais padaryti toki grazu krasteli. Surenki akis ir mezgi ar atskirai numezgus prisiuvi? niekaip nesuprantu, o labai grazu ir as tokio noriu 4u.gif
[/quote]

aga, surenku ir mezgu aplink mirksiukas.gif
Atsakyti