Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moherio

Labas visoms ir dideles pagyros Jusu darbeliams. Vis pavartau ir pasigroziu pukuotukais. Bandysiu ir as pafotkinti savo kurinelius, o tai kartais jauciuosi parazituojanti, i kitus ziuriu, o pati nesirodau blush2.gif

Labai susizavejau Lusasitos darbeliais ir tempais. Kad man taip , bet po viena i savaite g.gif Bandziau isstudijuoti kaip padarytas to pilkojo trikampis kaklas, bet taip ir nesupratau. Gal galetum papasakoti. Labai graziai ziurisi. Ten tikriausiai vaseliu baigta?

Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 20, 13:19)
dovyda as mezgu irgi tik laisvalaikiu, labai megstu megzt, nu taip labai,kad esu priversta  darbelius parduot, nes spintoj vietos nebeuztenka, MB pinigu siulams nebeduoda lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o mezgimo liga bujoja . Nesu dar nieko mezgusi pagal usakyma ir nezinau ar galeciau g.gif  cia kaip menininkui paveikslas gimsta vizijoj ir ji igyvendini, darai pagal save, o kai pagal kita zmogu, gal man nepatiktu, tai ir atbulom rankom megzciau  g.gif  lotuliukas.gif


o, soriux ax.gif as jau pamaniau, kad tu profesionali mezgeja blush2.gif paryskinta fraze - tai superine!!! thumbup.gif mergyciukes, cia musu visu , matyt, toks likimas laukia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jusda @ 2008 02 20, 14:46)
kokia žiema toks ir šalikėlis


labai taikliai pasakyta! thumbup.gif o salikelis dailus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gyjula @ 2008 02 20, 15:45)
Na štai šiaip ne taip išsityrinėjau tą įkėlimą

user posted image
O šitą darbelį ruošiuosi šiandien užbaigt ax.gif
Papildyta:

Aš tik dabar apžiūrėjau tavo darbelius ir likau be žado  thumbup.gif ...
Iki šiol daugiausiai mezgu dukroms, o dabar užėjo noras ir sau  ax.gif


mieli pukuciai, mieliems vaikuciams wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 20 vasario 2008 - 16:06
Gyjula
Kaip gražu, mažų princesių rūbeliai:) Labai gražu, reikia ir mamai dabar derintis:)
Atsakyti
Gyjula, gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Labai dėkui už pagyrimus - tai paskata dar geriau ir įdomiau padaryti 4u.gif ir jums pasirodyti ax.gif
Atsakyti
sveikos, pūkelių gerbėjos 4u.gif
nusimezgiau bene pirmąjį mocherinį drabužį (neskaitant šalikų ar šalių).
siūlai deLUX Linate Angora. mezgėsi labai smagiai, tikiusoi, siūlai nešiosis gerai.

suknelė:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2008 02 20, 15:21)

Labai susizavejau Lusasitos darbeliais ir tempais. Kad man taip , bet po viena i savaite  g.gif  Bandziau isstudijuoti kaip padarytas to pilkojo  trikampis kaklas, bet taip ir nesupratau. Gal galetum papasakoti. Labai graziai ziurisi. Ten tikriausiai vaseliu baigta?


nebuna ir istisom savaitem tu darbeliu , ypac kai orai isgrazeja ir gamta kviecia lotuliukas.gif
o pilkutis pabaigtas irgi virbalais ( nelabai as susitariu su vaseliu) mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gyjula @ 2008 02 20, 17:21)
Labai dėkui už pagyrimus - tai paskata dar geriau ir įdomiau padaryti  4u.gif ir jums pasirodyti ax.gif

nu bet laaaaaaaaaaaabai grazios suknyte tunikytes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(eferika @ 2008 02 20, 18:58)
sveikos, pūkelių gerbėjos  4u.gif
nusimezgiau bene pirmąjį mocherinį drabužį (neskaitant šalikų ar šalių).
siūlai deLUX Linate Angora. mezgėsi labai smagiai, tikiusoi, siūlai nešiosis gerai.

suknelė:

user posted image



labai grazu thumbup.gif
man patinka megzt is tokiu margiuku, kai bemezgant ten bei sian debeselis koks susiformuoja, tada azartas kyla dar ir dar koki grozi pamatyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 02 20, 19:58)
sveikos, pūkelių gerbėjos  4u.gif
nusimezgiau bene pirmąjį mocherinį drabužį (neskaitant šalikų ar šalių).
siūlai deLUX Linate Angora. mezgėsi labai smagiai, tikiusoi, siūlai nešiosis gerai.

suknelė:

user posted image


ajajai,kaip gražu bigsmile.gif ,o siūlai šitie taip gerai dėvisi,kad tu jų tikrai nenugalėsi, smile.gif po 10 skalbimų kaip nauji.
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2008 02 20, 19:58)
sveikos, pūkelių gerbėjos  4u.gif
nusimezgiau bene pirmąjį mocherinį drabužį (neskaitant šalikų ar šalių).
siūlai deLUX Linate Angora. mezgėsi labai smagiai, tikiusoi, siūlai nešiosis gerai.

suknelė:

user posted image

Man irgi labai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
eferika,, labai dailus pūkuotukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 12:15)
labiau morkinukas  lotuliukas.gif
sitas labiau sauletasis  mirksiukas.gif
user posted image


4u.gif

Fajnaj fajnaj


QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 12:38)
mes tai taip mezgam  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kam leliukai, kam kaciukai  lotuliukas.gif
user posted image


Oi koks grooozis puikus salia taves... Ryskiai ikvepimas is to murkulio pareina, ne?

Tuoj ikrausiu segiu (viena isvyksta savaitgali Londonan, jeigu ka smile.gif ), nes visiskas nemezgimas mano namuose (nors ikvepimas murkia)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 vasario 2008 - 21:22
QUOTE(sketisss @ 2008 02 19, 00:04)
saliai super thumbup.gif gal antrojo salio rastuko schemute turi pasidalint? bigsmile.gif



balto raštelsi paprastas 2 sumegstos 1 užmetimas ir taip iki galo.
Beje ačiū už pagyras. blush2.gif
Atsakyti